ashton-mila-wine-new
اشتون کوچر/توییتر

اشتون کوچر و میلا کونیس اعلام کرده اند آنها teaming تا با شراب شرکت و راه اندازی خود را در “قرنطینه شراب” به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد تلاش

اشتون کوچر و میلا کونیس در بر داشت خلاق و “روحیه” راه برای جمع آوری پول برای COVID-19 امداد. این زن و شوهر مشهور اعلام کرد در آوریل 19 که آنها به نیروهای با Nocking نقطه شراب و بتل کریک تاکستان به منظور راه اندازی خود را بسیار خود را vino که آنها هوشمندانه به نام “قرنطینه شراب است.” بهترین بخش ؟ 100 درصد — در همه — از سود را به سمت های مختلف COVID-19 امداد و موسسات خیریه. بنابراین اساسا در حال حاضر شما باید یک خیریه بهانه ای برای نوشیدن برخی از شراب در طول coronavirus مستند.

“ما در حال راه اندازی قرنطینه شراب” کوچر زیر نویس فیلم توضیح مفهوم شراب. “این بی سابقه بار است که ما در زندگی در حال و بی سابقه بار تماس به صورت بی سابقه ای…” او شروع به دمدمی کلیپ.

“بیشتر نوشیدن” Kunis به پایان رسید.

او سپس به توضیح است که او و میلا مانند شامل شراب به عنوان بخشی از خود را مجازی تاریخ و مجازی گردهمایی با دوستان و همچنین پیدا کردن راه آنها می تواند کمک به بازگشت در طول بیماری همه گیر.

“ما شده است پیدا کردن سازمان های خیریه است که با تمرکز بر گرفتن PPE به کشور های خیریه که در حال کمک به تغذیه کودکان و نوجوانان, کسب و کار است که در پریشانی” او ادامه داد. “میلا آمد تا با ایده درخشان از ترکیب دو چیز است.”

بنابراین زن و شوهر به نیروهای با شراب شرکت خاص موسسات خیریه — که شامل مواد غذایی در امریکا صندوق مستقیم, امداد, خط مقدم پاسخ صندوق و به طور مستقیم — و در زمان دست در رویکرد به همه چیز از مفهوم اولیه به آینده با نام به طراحی بطری.

“100 درصد مناسب است که 100 درصد از سود را به یک تعداد انگشت شماری از سازمان های خیریه که ما تایید برای شما و افتخار در طول این زمان. هر چیزی از تغذیه خانواده هایی که افتاده اند در زمان های سخت” Kunis گفت: “به تهیه تجهیزات PPE به خط مقدم پزشکی کارگران است. برای کمک به کسب و کارهای کوچک و افرادی که در پریشانی بازیابی” اشتون ادامه یافت.

البته این زن و شوهر آن را بر خود گرفت تا مطمئن شوید شراب طعم کامل. “ما تا به حال سرگرم کننده تست شراب و آن را خوشمزه” Kunis گفت.

با توجه به شراب وب سایت “زیبا اورگان Pinot نوآر” را در خرده فروشی $50 برای دو بطری که از ویژگی های “تعاملی” برچسب شما می توانید در خودتان.

“نرم افزار باز کردن یک بطری از این شراب لذت بردن از یک مجازی مبارک ساعت با یک دوست و یا یک دوست و نوشتن (یا قرعه کشی!) که شما toasting به از راحتی از خانه خود را. ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و ارسال آن با استفاده از #QUARANTINEWINE, #PPE و #SOCIALDISTANCING به گسترش این کلمه در مورد این شراب و جمع آوری کمک های مالی علت” زن و شوهر درخواست در وب سایت خود. “ما امیدواریم که که شما لذت بردن از این شراب به عنوان آنجا که ما انجام دهد و ما نمی توانیم با تشکر از شما به اندازه کافی برای حمایت از شما!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de