ashley
Instagram/اشلی گراهام

اشلی گراهام نشان میدهد که کشش سکسی در لباس شنا عکس, به عنوان یک مادر جدید

فتوشاپ ؟ Pshh! اشلی گراهام نیست تلاش برای مخفی کردن هر چیزی. و چرا او می خواهید ؟ همانگونه که مدل مادر جدید لباس شنا عکس, برای او آخرین لباس های شنا برای همه, کمپین گراهام نشان می دهد که تغییرات ساخته شده به بدن ما توسط مادری نیازی به فیلتر.

اگر شما صرف هر مقدار زمان زیر گراهام در رسانه های اجتماعی شما می دانید که اندازه فراگیر و مثبت بدن او هستند جام جم. و شما می دانید او شده است فوق العاده واقعی در طول بارداری و پس از زايمان سفر. بنابراین آن را حس می کند گراهام خواهد شرکت در یک لباس شنا عکس تنها شش ماه پس از استقبال اسحاق پسر به جهان — و اصرار دارند که عکس های او منعکس کننده واقعی بدن.

“همیشه وجود دارد یک سوال از شما چه می خواهید ما را برای روتوش و آنچه شما می خواهید ما را از” او ضررى به مردم. “و من گفت: ‘هیچ چیز’ به جز از یک گیره برگزاری DIY پس زمینه. من می خواهم همه بدانند واقعا… من می خواهم مردم را به دیدن که من هستم زیرا همه دارای یک داستان.”

او شفافی “تعداد زیادی از زنان من صحبت می کنند به تصویر تصاویر بدن و مسائل مربوط به اعتماد به نفس در اطراف. من می خواهم آنها را به درک که ما همه چیزهایی را که جامعه به ما گفت به پوشش و چرا ما نیاز به انجام این کار ؟ بنابراین در اینجا من با من و در مورد و افتخار می کنم.”

اتحاد گراهام تغییر بدن پس از زایمان? خوب آره. او یک انسان کامل در داخل از او تحت فشار قرار دادند و آن را از بدن او کاملا شکل گرفته بودن (زنان لعنتی باور نکردنی!). او را در آغوش این تغییرات است.

“در حال حاضر با جدید پس از زایمان, بدن من فکر کردم که همه چیز داره به احساس های مختلف و که آنها را به نگاه متفاوت, و آنها را, اما آن را یک نوظهور شادی در آن” او توضیح داد و اضافه میکند: “من بیشتر وزن من است. من علائم کشش. و در ابتدا من واقعا تا به حال به بسیاری از مکالمات و به خودم ‘خوب جدید بدن طرز فکر جدید.’ اما بعد از این عکس من احساس قدرت به دلیل گفتم بله. من نگاه خوب است. من احساس می کنم خوب است. این جدید من مادر bod.'”

و می تواند ما فقط می گویند daaaaamn مامان! شما به دنبال خوب است. وجود دارد هیچ چیز جذاب تر از یک زن در خانه در بدن خود. این می رود بدون گفت گراهام می خواهد زنان دیگر را که بیش از حد. “برخی از چیزهایی که من دوست دارم: یک دست کت و شلوار حمام و حیاط خلوت شلیک با خانواده! ما تا به حال چنین زمان زیادی از ساخت بیشتر از تابستان امسال در نبراسکا و این لباس را من احساس بزرگ برای من اول تابستان به عنوان یک مامان” او نوشت: در Instagram جدید اندازه-شامل مجموعه ای.

در مجموع خط جدید شامل 25 مناسب در محدوده قیمت از حدود 24 دلار به حدود 88. “متفکرانه ساخته شده با اقامت-قرار دادن پارچه و بدون ترک الاستیک” آنها می آیند در اندازه های 4 تا 24. بله از آنچه که ما می تواند به آنها نگاه بسیار بزرگ است. اما تا حد زیادی مورد علاقه ما بخشی از مبارزات انتخاباتی است گراهام زرق و برق دار نگرش در مورد او “مادر جدید bod.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im