به عنوان خرده فروشی مبارزات بدتر میان Covid-19 آنلاین فروش مجدد در بازار پررونق است

برای برخی از, مستند موجب شده است یک سوپر, بهار, پاک, کشف طولانی فراموش شده طراح گنجینه های. برای دیگران آن را

توسط ETELARESANKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

برای برخی از, مستند موجب شده است یک سوپر, بهار, پاک, کشف طولانی فراموش شده طراح گنجینه های. برای دیگران آن را آزاد کردن پول نقد از لغو تعطیلات به رایت بر روی شش رقم قطعه bling در حراج. در انتهای دیگر این طیف و بیشتر poignantly آن را به ارمغان آورد و نیاز به انحلال کمد دارایی در تلاش برای پایان می رسد دیدار. اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از دلایل که چرا لوکس و نوساز بازار پررونق شده است پس از coronavirus زده.

قبل از عاشق مد titan Vestiaire جمعی اشاره کرده است افزایش 44 درصد از لیست فایل های جدید به سایت خود را در ماه گذشته است. به ویژه در آنها دیده می شود تغییر در اعضای خرید و فروش های قابل دسترس بیشتر موارد قیمت زیر 500 دلار است. تقاضا برای متوسط قیمت ready-to-wear مارک های (شناخته شده در <url> به عنوان "معاصر") مانند Staud, Ganni و اصلاحات به طور چشمگیری مشخصی و آن را به سرعت تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین مجموعه ها. علاوه بر این چند ساله کالاهای اساسی مانند بی انتها کیف و همیشه در تقاضا لوکس, تکه شده اند و با ثبات است. خیمه طرح های مانند j'adore Dior جواهرات و Fendi باگت پدید آمده اند که برخی از آنها سریع ترین فروش مدل.

A Fendi Baguette and J'Adior jewel, two of Vestiaire's fastest-selling styles.

یک Fendi باگت و J'Adior جواهر دو Vestiaire جمعی سریع ترین فروش سبک. جمعی Vestiaire

"در حالی که در خانه گیر کرده ایم دیده می شود بسیاری از اعضای ما با استفاده از این زمان برای تمیز کردن توالت خود را و ایجاد درآمد اضافی. ما تا به حال یکی از قوی ترین ماه در نظر سفارشات و خریداران جدید می گوید:" Vestiaire رئیس جمهور فانی Moizant. "Covid منتقل شده عادات خرج کردن. مصرف کنندگان در حال ارزیابی مجدد خود را مصرف. بسیاری از آنها با توجه به مقدار لباس آنها را خرید و در حال تفکر انتقادی در مورد چگونه برای لذت بردن از مد پایدار تر. ما نیز دیده می شود که مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مدبر و این را به عنوان یک فرصت برای سم زدایی کمد خود را از قطعات آنها دیگر نمی پوشند به تولید کمک های اضافی."

این تکرار در RealReal یکی دیگر از شرکت رساله که nimbly سازگار به آب و هوا. تلاش های خود را شامل حال شتاب گرفتن برنامه از محصول گزینش برای ترویج قطعات به طور معمول تبلیغ بعد در فصل (دانستن است که خریداران در انتظار حمل و نقل به تاخیر می اندازد و ممکن است خرید دیر) و در جای عروسی و رویداد, لباس آنها معمولا spotlighting در این زمان از سال انتقال تمرکز به حس را برای آنچه که مردم نیاز دارند در حالی که زندگی در مستند. نشانه گرفتن توجه گوشواره برای زوم تماس و WFH متناسب با ترکیب کسب و کار تاپ و loungewear پایین. روسری ابریشم—به خصوص کسانی که توسط هرمس گوچی و شانل—افزایش 24 درصد در سال بیش از سال به تازگی آرزو به عنوان هوت چهره پوشانده اند.

An ombre lizard Birkin purse by Hermès set the record for any handbag sold at auction.

یک ombre مارمولک برکین کیف پول توسط هرمس رکورد برای هر کیف دستی در حراج فروخته شد. ساتبی

دیگران بزرگ, اما, محفوظ است, برای مزایده های آنلاین. در ماه مارس ترافیک به ساتبی سایت افزایش 16 درصد است. حتی بیشتر gawk شایسته هستند استراتوسفر نتایج: آنها شکست رکورد برای هر آنلاین طلا و جواهر فروش ($3.7 میلیون دلار در مارس 7 خوب جواهرات فروش). یکی از عالی هنر دکو دستبند کارتیه امضا Tutti Frutti سبک ذهن $1.34 میلیون نفر در آوریل 28, تنظیم ضبط برای هر قطعه از طلا و جواهر تا کنون فروخته شده در فروش آنلاین و بالاترین قیمت برای هر جواهر در حراج فروخته تا کنون در سال 2020 است. ساتبی همچنین تنظیم یک رکورد برای هر آنلاین سازمان دیده بان حراج با Patek Philippe ناتیلوس (به فروش می رسد برای $484,788 در 15 آوریل) و کیف های دستی با تشکر از هرمس ombre مارمولک برکین ($137,500 در 20 مارس).

The Patek Philippe Nautilus that fetched a record sum at Sotheby's.

این Patek Philippe ناتیلوس که از ذهن یک رکورد مجموع در ساتبی. ساتبی

به طور مشابه, کریستی اشاره کرد افزایش بهره: "تشویق رکورد آنلاین مشارکت و افزایش سطح معامله کریستی جواهرات پیشرفته است که در آن خرید و فروش آنلاین تقویم شامل ارزش بالاتر اموال و به پیشنهاد جدید فروش هر ماه" می گوید: Aline Sylla-Walbaum, بین المللی, کسب و کار, مدیر کریستی لوکس ، خانه حراج ژوئن فروش آنلاین خواهد بود به رهبری دیدنی حلقه الماس از 28.86 قیراط با برآورد 1.000.000 دلار-2,000,000 بالاترین ارزش زیادی تا کنون ارائه شده در یک آنلاین-تنها فروش در حراج کریستی. از نظر ویژگی های آنها دیده می شود بیشترین نامزدی برای امضا جواهرات و درستی گواهی سنگ. تکنولوژی همچنین بخش زیادی عکس با کیفیت افزایش یافته است و توانایی های چنین به عنوان یک نمایش 3D و تصویری پیشرفته است چگونه اشیاء را می توان تقریبا.

آیا شما به دنبال به خرید و یا فروش آن بوده است هرگز یک زمان بهتر برای مد را در بازار ثانویه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب