به مادر در روز مادر

مامان ترسناک و Masego Morulane/گتی روز مادر با جدا مادر احساس می کند بسیار پیچیده است. این مادر و دختر رابط

توسط ETELARESANKHABAR در 21 اردیبهشت 1399
motherless-on-mothers-day
مامان ترسناک و Masego Morulane/گتی

روز مادر با جدا مادر احساس می کند بسیار پیچیده است. این مادر و دختر رابطه طول می کشد بسیاری از تغییرات در طول زندگی و لایه لایه در آن وجود دارد رشد می کند منحصر به فرد و پیوند مقدس. پرتاب برخی از رنگارنگ بیگانگی در مخلوط و روز مادر می شود کمی پیچیده برای مادر دختر.

مادر خود من-دختر رابطه می آید با خود داستان پیچیده اما این دقیقا چیزی نبود که من اینجا هستم برای نوشتن در مورد. هر روز من این احساس در دل و روده من; آن را مانند احساس گناه اما نه کاملا مثل شما انجام نمی دهد به اندازه کافی حتی زمانی که شما به انجام همه شما می توانید. گره در معده شما, نوع, چگونه آن را احساس زمانی که شما یک بچه بود و می خواست مادر خود را. اما در حال حاضر او وجود ندارد. هیچ کارت ارسال می شود بدون تماس ساخته می شود هیچ کس در پایان دریافت که احساس — و این که او را انتخاب است. چگونه شما مقابله با بودن یک سالگی ،

خودتان را به یک صدا.

شکستن کد از سکوت اجازه می دهد تا یک نقطه از "واقعیت" برای زنان به زخم التیام یابد. رشد از طریق آنچه که شما از طریق با صحبت کردن در مورد چگونه آن را تحت تاثیر شما و چگونه شما در مورد آن احساس. به یک صدا به داستان خود را. اما شفا به نظر می رسد به شما در سطح فردی است که به شما اما مردم در اطراف شما شایستگی این را می دانم آنچه شما ساخته شده است که شما, به طوری که آنها می تواند به حمایت از شما در هر مرحله از راه. داستان خود را بگویید.

شما به تنهایی نیست.

در پایان روز شکستن کد از سکوت — به اشتراک گذاری احساسات خود را در مورد آنچه شما بوده ام از طریق پرده از یک واقعیت جدید است. یکی که در آن شما به تنهایی نیست. بسیاری از ما در خارج وجود دارد به مرور این جهان کاملا در خود ما است. پیدا کردن خود را از مردم دیگر "هیچ جا بچه ها" و مادر دختر. افرادی که می تواند به شما وجود دارد و آنها نیاز به شنیدن صدای خود را که همان یقین: ما به تنهایی نیست.

خودتان زمان بدهید.

شما تعریف شده توسط خود را شرایط. به عنوان شما همچنان به سن آن شرایط به تغییر ادامه خواهد داد. نگاه کردن به وقایع زندگی خود را و از رشد آنها. می دانم که آنها که فقط — حوادث. لحظات در زمان فقط بخشی از داستان خود را. این همه اضافه می کند تا به شکل که شما هستند. چگونه شما را انتخاب کنید به استفاده از آن تجربیات است تا به شما.

اجازه می دهد خود را بسته هر آنچه که به نظر می رسد.

خود را آگاه در مورد آنچه که مادر شما شده است از طریق در زندگی او است. حتی اگر شما و مادر خود را به دیگر سخن روز مانند روز مادر و حتی هفته های منتهی به آن می تواند سوخت با خشم به سمت او. در حالی که بخشش است که اغلب سخت در حال توسعه همدلی برای مادر خود را به شما برخی از شل شل عاطفی سبد او به شما به عنوان حرکت به این سفر سخت است.

شما هنوز هم خوب است.

در فرهنگ ما به ما آموخته است که پیوند بین مادر و فرزند است بنابراین تزلزل ناپذیر است که آن را هرگز نمی تواند شکسته شود. به طوری که آن را شکسته است ما تمایل به فکر می کنم که آن را تقصیر ما نیست و ما احساس ناکافی و یا مثل ما خوب نیست. از یاد بردن آن افکار دلیل این که شما در حال خوب شما ارزشمند است و شما را دوست داشت. جشن خود و انسان است که شما را از آن تجربه. شما انتخاب خود را برای رهبری یک زندگی متفاوت از یکی از شما مشتق شده از. افزایش می ققنوس افزایش است.
در حالی که این توصیه این است که یک تضمین نمی کند که بعد شما dreading خواهد بود آسان تر از آن ممکن است کمک به شما در پیش بینی رویدادهای خاص مانند روز مادر کمی بیشتر برازنده. اگر یک چیز وجود دارد که من می توانم ادعا با اعتقاد آن است که ما تعریف نشده با شرایطی که ما به ارث برده اند بلکه با چگونه ما را انتخاب کنید تا از رشد آنها.
در زمان من به رسمیت نمی شناسد زندگی را من برای خودم نسبت به زندگی است که من از تگرگ. من همان کودک مادر من رها هستم انسانی که تشکیل شد از آن تجربه است. در آینه نگاه کنید در روز مادر — این زن که مطرح شده شما. روز مادر مبارک به یک سالگی دختر مثل من.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب