نگران تولد? در اینجا چیزی است که این 5 Doulas می خواهم شما بدانید

حسن نیت ارائه میدهد از تابستان راجر جانت Spurgin, Chauntel نوریس و Calvis ویلیامسون تولد در امریکا نباید خط

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399
5-Doulas-Want-You-To-Know-1
حسن نیت ارائه میدهد از تابستان راجر جانت Spurgin, Chauntel نوریس و Calvis ویلیامسون

تولد در امریکا نباید خطرناک و در عین حال بیشتر از زنان می میرند در دوران بارداری و زایمان در اینجا از هر دیگر مشابه کشور ثروتمند در جهان است. اکثر حدود 60 درصد از کسانی که زندگی می تواند ذخیره شده اند. از کسانی که زندگی را از دست داده و مادری آمریکایی نامتناسب نشان داده شده است. در ضمن تجربه زایمان در بیمارستان های آمریکا هزینه های عظیم $32,000 یا بیشتر—بیش از هر کشور مشابه در جهان و با فقیر نتایج.

شماره رنگ اخلال اما این همه پایین می آید به یک چیز: فرهنگ زایمان در ایالات متحده است. "وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر زنان به هنگام تولد در بیمارستان می گوید:" گواهی doula جانت Spurgin, SBD. "با پیشرفت های پزشکی که ما در ایالات متحده زنان احساس دلسرد توسط ارائه دهندگان خود را به هنگام تولد در خانه اغلب آنها گفتن که آنها sub-par مراقبت کمتر مداخلات موجود در موارد اضطراری و کمتر درد مدیریت در دسترس است." با وجود تحقیقات نشان می دهد ماماها و doulas می تواند کمک به معکوس ویرانگر روند افزایش مرگ آنها به ندرت تحت پوشش بیمه متحده اغلب نمی رسما به رسمیت شناختن آنها را به حضور در تولد و دوران بارداری است که اغلب به درمان مانند یک بیماری نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

طی تجربه ای که در آن تولد مردم باید احساس قدرت زنان در آمریکا داده می شود تعجب آور عدم دسترسی به گزینه ها و اطلاعات است. زایمان نباید احساس مانند یک تلاش پر مخاطره و نباید آن را یک تجربه پر از اضطراب. این پنج doulas از تخصص های متنوع می خواهیم شما را به می دانم که آن را ندارد به این باشد که راه.

"این فقط در مورد داشتن یک نوزاد سالم—روحی و جسمی خود را به خوبی بودن بسیار مهم است بیش از حد." – تابستان راجر گواهی تولد و پس از زايمان doula با تولد و آتش Doula متخصص در مراقبت از عجیب و غریب پدر و مادر و پدر و مادر انتظار ویژه کودکان نیازهای پزشکی

حسن نیت ارائه میدهد از تابستان راجر

"به عنوان یک doula من مراقبت برای آموزش و حمایت از تولد فرد و حمایت خود را از تیم در طول بارداری و پس از زایمان," او می گوید. "ترس از ناشناخته ها می تواند سوخت و اضطراب است." راجر نشان می دهد بهترین راه برای مقابله با چنین ترس است با شواهد مبتنی بر بارداری و تولد و اطلاعات است. "هر بارداری متفاوت است بنابراین من توصیه می ضلالت به دور از مردم دیگر شخصی تولد داستان و به جای تمرکز بیشتر بر روی آموزش و پرورش و همچنین به عنوان تقویت کننده های شخصی خود را از سیستم پشتیبانی." یک زن و شوهر از راهنمایی راجر برای سرکوب بارداری-مرتبط با نگرانی این است که پیدا کردن بتن راه برای آماده شدن برای آنچه که شما می توانید. او با این نسخهها کار با مشتریان برای ایجاد یک تولد و پس از زايمان برنامه را پوشش می دهد که به چه ifs و برنامه بازگشت به بالا.

برنامه ریزی و حمایت کلیدی است او می گوید. "من مادر سه فرزند است. من با تجربه تحول طبیعت از تولد و همچنین به عنوان ضربه ای که اتفاق می افتد زمانی که شما لازم نیست که حق تیم پشتیبانی در کنار شما," او می گوید. "این فقط در مورد داشتن یک نوزاد سالم—روحی و جسمی خود را به خوبی بودن بسیار مهم است بیش از حد. خودتان را فراموش نکنید. درخواست کمک اگر شما به آن نیاز دارید و به یاد داشته باشید هر دو شما و کودک شما در حال گرفتن به دانستن هر یک از دیگر در آن شما نیاز به زمان برای دریافت در شیار و این خوب است."

"ما مرگ و میر مادران نرخ هیچ کسب و کار معکوس کشورهای جهان سوم." – Calvis Williamson, M. S., مادری سلامتی متخصص و پزشک سلامت با Grand افزایش جامع سلامتی, متخصص در پشتیبانی پس از زایمان و مراقبت از تولد افراد با داشتن C-بخش

حسن نیت ارائه میدهد از Calvis ویلیامسون

ویلیامسون می گوید مدل مراقبت از mash-up از کارائیب و آفریقا-یهود عقل است. "من به شدت تمرکز روی بقیه, پرورش و تغذیه از تولد فرد," او گفت:. آموزش کار doula ویلیامسون نیز با تمرکز بر کمک به مشتریان خود را مدیریت دیابت باردارییک بیماری مؤثر سیاه و اسپانیایی حامله افراد در نرخ بالاتر است.

"من doula عمل, سیاه, محور," او می گوید. "در سال 2017, گزارش از CDC در مورد مرگ و مير مادران از زایمان, بدن من را تکان داد. ما مرگ و میر مادران نرخ هیچ کسب و کار معکوس کشورهای جهان سوم. من تا به حال به انجام کاری است." ویلیامسون اولیه طرح بود به انجام کار های پشتیبانی; اما او تصمیم گرفت علاقه خود را در پشتیبانی پس از زایمان به منظور واقعا تفاوت. "من می دانم که من خدمات کاهش یک سوم از مرگ و میر رخ می دهد که بین یک هفته پس از زايمان و یک سال پس از زايمان."

"زنان سیاه پوست در حال مرگ هستند در سه تا چهار برابر نرخ سفید زنان است. نژادپرستی نهادی واقعی است و این ما را می کشد." – Chauntel نوریس doula زایمان مربی و گواهی شیردهی مشاور با بائوباب تولد جمعی متخصص در تولد شیردهی حمایت و پشتیبانی از زندانی حامله, مردم

حسن نیت ارائه میدهد از Chauntel نوریس

برای هر تولد کسی که نگران تولد نوریس می گوید آموزش خود یکی از چیزهایی که شما می توانید علاوه بر استخدام doula. "نگاهی به زایمان آموزش, کلاس, دکتر خود بپرسید سوال فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهم خود را هنگام زایمان تجربه به مانند نگاه," او می گوید. نوریس شد doula پس از حضور دوست خود را در منزل و با توجه به نحوه های مختلف او را دوست زایمان تجربه خود را از او. "در طول تولد, همه چیز در اتاق در اطراف محور ، او نیاز و آسایش قرار داده شد ، من سمت چپ که تجربه در هیبت. من تا به حال هیچ ایده تولد می تواند شبیه آن است."

پس از آن ماموریت خود را برای اطمینان از باردار مردم می دانستند که آنها گزینه های که آن را می آید به هنگام تولد. این نیز مهم است برای او به تعامل با جامعه و doula کار چیزی است که به او صحبت کرد بیشتر او می گوید. "به عنوان یک زن من خواهد بود بی مبالات اگر من اشاره نمی سلامت نابرابری وجود دارد که برای تولد سیاه مردم در این کشور," او گفت:. "زنان سیاه پوست در حال مرگ هستند در سه تا چهار برابر نرخ سفید زنان است. نژادپرستی نهادی واقعی است و آن کشتن ما. من عاشق و من عاشق این کار است."

"تشخیص و ارائه به تنهایی نمی سناریوی ایده آل برای مادران به خصوص برای اولین بار مادران است." – جانت Spurgin, SBBD, doula تایید شده توسط Stillbirthday متخصص در تولد و سوگ

حسن نیت ارائه میدهد از جانت Spurgin

"بارداری و تولد است که اغلب ترسناک برای مادران به خصوص مادران از تولد برای اولین بار می گوید:" Spurgin. صفحه اصلی تولد معتبر انتخاب و Spurgin می خواهد تولد مردم بدانند. "تولد در خانه با مجوز ماما و doula می تواند امن و آرامش تجربه مادران ارائه گزینه های بیشتر در راه آنها را انتخاب کنید تا کار طبیعی تر گزینه برای مدیریت درد و فشار کمتر به مداخلات و می توان آن را یک تجربه فوق العاده است."

برخی از مردم هنوز هم تعجب به یاد بگیرند که وجود دارد, درد, مدیریت گزینه های فراتر از اپیدورال و که در حال حرکت در اطراف به عنوان مخالف به ماندن در رختخواب به کار است که در واقع مفید است. Spurgin می گوید تولد افراد با توجه به زایمان در خانه به نگه دارید تا با قرار ملاقات های دوران بارداری و مجوز ماما و doula می داند که تولد خود را طرح مانند پشت دست خود را.

"تشخیص و ارائه به تنهایی نمی سناریوی ایده آل برای مادران به خصوص اولین بار مادران," او می گوید. "استرس نداشتن حمایت فرد به طور بالقوه می تواند منجر به عوارض حین زایمان برای مادر."

"تولد افراد هرگز نباید وارد هر تولد فضا به تنهایی. شما نیاز به خود مردم است." – الماس هیل پیشرفته جامع doula با Mammissi تولد خدمات متخصص در جامع کار تجربه

تولد تجربه به الماس هیل است که همه جانبه. "که شامل babywearing صدا درمانی, لمس درمانی آروماتراپی, فقط به نام چند," او می گوید. به هر کسی در مواجهه با اضطراب در مورد تولد او می گوید: "برخی از مردم شگفت انگیز در تیم خود. شما نیاز به یک فرد آگاه است که می تواند شما را به خنده و شما احساس راحت بودن در مقابل. نترس به ما نشان می دهد همه چیز شما را برچسب TMI."

تپه شد doula به انجام بخشی خود را به آدرس نژادی و نابرابری در سلامت مادران مراقبت. "زنان سیاه پوست در حال مرگ هستند در یک فصل هستند. من می خواستم برای تبدیل شدن به یک neonatologist اما من متوجه شدم که من احساس راحتی نمی کنید وجود دارد," او می گوید. "من نیاز به لمس مشتریان من و صحبت کردن با آنها. من نیاز به آموزش است که ما لازم نیست برای انجام مداخلات در هر زمان. ما نیاز به کسی که می تواند به ما بگویید که همه گزینه های ما." او می خواهد تولد مردم به دانستن آنها یک صدا. "ما پزشکان که فقط با صرف 15 دقیقه با ما poking و تلنگر است. ما عذرخواهی برای فریاد و باز ما در throughs کار," او می گوید. "من می خواهم شما را به می دانم که شما نیاز به یک ارتش است. شما نیاز به یک doula و یک مشاور شیردهی. تولد افراد هرگز نباید وارد هر تولد فضا به تنهایی. شما نیاز به خود مردم است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن