پرستار که در سمت چپ صفحه اصلی دولت برای کمک به COVID بیماران در حال مبارزه با سرطان مغز

GoFundMe با وجود سرطان مغز تشخیص این آریزونا پرستار هنوز هم می خواهد برای رفتن در هر کجا که مورد نیاز است ب

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399
Nurse-who-helped-covid-has-brain-cancer
GoFundMe

با وجود سرطان مغز تشخیص این آریزونا پرستار هنوز هم می خواهد برای رفتن در هر کجا که مورد نیاز است برای مبارزه با کروناویروس

ایان یانگ بلاد 29 ساله آتش نشان-تبدیل-پرستار ثبت شده, زندگی در آریزونا. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه زدن به آمریکا و شهر نیویورک شد و مرکز آن او می دانست که او مهارت های مورد نیاز وجود دارد. بنابراین او خانه را ترک کرد و صرف سه ماه در خط مقدم در نیویورک, درمان COVID-19 بيمار. در حال حاضر بازگشت به خانه در آریزونا Youngblood در حال مبارزه با یک نوع متفاوت از سلامت نبرد: او به تازگی مبتلا به سرطان مغز.

Youngblood خانواده و دوستان راه اندازی یک GoFundMe برای او که در آن آنها توصیف او به عنوان "یک قلب بزرگ برای دیگران."

"ایان باز کرده خود را در قلب و دست, به دست آوردن جدید عزیزان و خانواده به عنوان او کار می کرد برای کمک به دیگران مبارزه خود در میدان جنگ و در حال حاضر او نیاز به کمک ما برای مبارزه با او" آن را می خواند.

نسبت به پایان سه ماه کار به عنوان یک پرستار در نیویورک Youngblood شروع ناگهانی دچار سردرد و تهوع و تشنج. با توجه به GoFundMe او بستری در واحد مراقبت های ویژه در سفید دشت بیمارستان. پس از یک سری از آزمایشات پزشکان قادر به تعیین که او درد و رنج از درجه IV Glioblastoma یک نوع نادر از سرطان مغز است که جان بیش از 10 ، 000 آمریکایی ها هر سال است. سرطان ترمینال و هیچ درمان شناخته شده است. عمل جراحی است که اغلب مورد نیاز برای حذف تومور و به دنبال آن پرتودرمانی و شیمی درمانی.

GoFundMe

"به گوش او دریافت که تشخیص آن را فقط باعث می شود شما سوال همه چیز در زندگی" Youngblood دوست ناتان Kathol گفته محلی وابسته به ABC KNXV.

Youngblood ممکن است قادر به شرکت در کارآزمایی های بالینی است که در حال انجام برای آزمایش درمانهای جدید را برای شکل نادری از سرطان, اما برخی از آنها عبارتند از "کور" مطالعات که بدان معنی است که او نمی دانم که آیا او با توجه به واقعی تجربی دارو یا دارونما به کمک آزمون اثرات آن است. در عین حال او را به جمع آوری کمک مالی برای درمان خود را به عنوان او بیمه در زمان او تشخیص داده شد. او GoFundMe یک هدف $180,000 و از مطبوعات وقت شد در مورد $50,000 کوتاه از جلسه که مقدار.

"شیمی میخوام گران شود و ما میخوایم سعی کنید واقعا حمله که تومور" Youngblood گفت KNXV. این پرستار جوان امید به خوبی به اندازه کافی برای ادامه سفر برای کمک به مبارزه با موج از coronavirus موارد در کشورهای دیگر.

"منظورم COVID هنوز ramping تا همه جا," او گفت:. "این یک تماس شما می دانید. اگر من احساس خوبی به اندازه کافی من ممکن است داوطلب برای رفتن به تگزاس که در آن موارد بالا رفتن سرسام آور هستند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب