یک معمار می خواهد به نوبه خود این میلان ورزشگاه به Covid-19 یادبود پر از درختان

آنجلو Renna فکر می کند وجود دارد همه چیز بهتر به میلان را یاد سن سیرو ورزشگاه از پاره کردن آن. ایتالیایی-متولد معمار معتقد است یک ایده بهتر خواهد بود برای پر کردن فضای باز عرصه با درختان و تبدیل آن به یک مکان یادبود برای کسانی که از دست رفته به Covid-19.

با وجود برنامه های به ضربت بزمین کوبیدن 94 سال فوتبال ورزشگاه و ساخت یک عرصه جدید در خود جای آمستردام-معمار مبتنی بر امید به استفاده از فضا به پرداخت ادای احترام به بیش از 35000 نفر از ایتالیایی ها که از دست داده اند و زندگی خود را پس از وقوع آغاز شد. او نظری پیشنهاد دوبله یادبود per la Vita (و یا یادبود برای زندگی به زبان انگلیسی) را به نوبه خود عرصه را تراس و جایگاه به یک غول فضای سبز فلفلی با 35,000 ایتالیایی درختان سرو.

A render of Angelo Renna's 'Monumento per la Vita'

یک کامپیوتر ارائه آنجلو Renna را ‘یادبود per la Vita’ حسن نیت ارائه میدهد آنجلو Renna

اگر چه 80,000-صندلی های ورزشگاه است که به راحتی یکی از جهان ترین تشخیص آن خانه باشگاه آث میلان و FC Internazionale اند درخواست مقامات محلی درخواست برای اجازه به پاره کردن آن و ساخت مدرن 60,000 ظرفیت برگزاری در خود جای داده است. این طرح اخیرا با توجه به افزایش بزرگ این کشور و میراث مقامات به تازگی اعلام کرد که این عرصه است “هیچ فرهنگی و مانند آن است که مستثنی از قوانین و مقررات حفاظت از.” اگر چه تصمیم نهایی هنوز ساخته این گروه گزارش شده است به عنوان یک گام مهم در این فرآیند است.

اما Renna امیدوار است او می تواند به جلوگیری از که از اتفاق می افتد در حالی که در همان زمان کمک به پیدا کردن یک راه برای به یاد داشته باشید که هزاران نفر از ایتالیایی ها که از دست داده اند و زندگی خود را در چنین دوره های دردناک برای کشور است. طرح خود را به ورزشگاه “زندگی دوم” را شامل از بین بردن آن سقف و صندلی و کنده کاری بزرگ گردشگاهها در سراسر ورزشگاه. همانطور که برای, ایتالیایی, درخت سرو, شکنجه, زن احساس می کند آنها یک انتخاب مناسب برای پر کردن محل برگزاری چرا که علاوه بر مشترک بودن در منطقه آنها همچنین ثابت از گورستان و دیگر فضاهای مقدس.

An archival photograph of San Siro

یک عکس آرشیوی از سن سیرو حسن نیت ارائه میدهد آنجلو Renna

“من پیشنهاد شامل تحول موجود در ورزشگاه به چیزی کاملا متفاوت از آن زمان استفاده از به طوری که ما می توانیم این محل یک هویت جدید—یک زندگی دوم” Renna به تازگی گفته Dezeen. “حفظ بدن با اصلاح آن استفاده کنید. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک متضاد انتخاب اما من شخصا دیدن آن بیشتر به عنوان یک فرصت برای ایجاد چیزی منحصر به فرد و ویژه برای آن دسته از افرادی که از دست عزیزان خود هستند.”

ایتالیا یکی از کشورهایی است که سخت ترین ضربه از Covid-19 همه گیر شد و مرکز اولیه شیوع بیماری در اروپا است. به عنوان از مطبوعات زمان جان هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع لیست 243,967 موارد تایید شده در ایتالیا همراه با 35,028 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im