کارتیه زنده '80s, کلاسیک, با یک مجموعه جدید از پاشا تماشای

سی و پنج سال پس از اولین آن ها Pasha de Cartier شده است reborn به عنوان دو جنس رخ میدهد را طراحی و به جلو گاه

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399

سی و پنج سال پس از اولین آن ها Pasha de Cartier شده است reborn به عنوان دو جنس رخ میدهد را طراحی و به جلو گاه شمار برای 2020s موجود در فولاد و طلا و الماس و یا همه از بالا.

طراحی توسط افسانه Gérald Genta های پاشا با آن به یاد ماندنی مربع-داخل یک دایره شماره گیری طراحی به دست آورده وضعیت فرقه در میان مردان هنگامی که آن را به بازار معرفی شد در سال 1985 اما زنان به زودی در آغوش آن را به عنوان شیک, قدرتمند, نماد وضعیت. با توجه به یک داستان جعلی آن را به نام یک قرار دادی گاه شمار Louis Cartier ایجاد شده در اوایل دهه 1930 برای سلطان مراكش ("پاشا" یک عنوان که قبلا برگزار شده توسط مقامات بالا در امپراتوری عثمانی). در طول سال, اما, پاشا واگذار ویژه به محبوب تر Cartier ساعت مچی مانند تانک یا Santos; نام Pasha de Cartier بود و بیشتر استفاده می شود تا مشتری جلب کردن رایحه.

Cartier Pasha de Cartier

Cartier Pasha de Cartier حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

این نام تجاری است که با استفاده از آن جدید Cartier ساعت سازی برخورد پلت فرم های دیجیتال به مجموعه ای مناسب تولد دوباره با مدل های عناصر طراحی است که وفادار به متن اصلی از جمله آن مقایسه کردن اعداد عربی; جسورانه اندازه زیبایی و امضای آن دایره مورد فریم مربع موتیف در شماره گیری.

در علاوه بر این به جزئیات طراحی در بالا اشاره شد پاشا آن شناخته شده است زنجیر نگهبان تاج: باز کردن آبی-یاقوت کبود-صدر تاج شیاردار جلد 2020 edition برای پیدا کردن یک پیچ در پیچ تاج مجموعه ای با یاقوت کبود آبی یا آبی اسپينل زیر. (خریداران را تشویق به استفاده از نقطه در زیر تاج پوشش برای حکاکی حروف اول اسم خود را.)

دیده بان می آید در جراحی طلا و یا تسمه چرمی است که به راحتی می توان با تغییر آن QuickSwitch سیستم که فعال است با یک فشار. نام تجاری است SmartLink سیستم استفاده کنندگان را قادر می سازد برای تغییر اندازه دستبند بدون استفاده از یک ابزار است.

Cartier Pasha de Cartier

Cartier Pasha de Cartier اسکلت حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

ضربان قلب پاشا قابل مشاهده از طریق آن کریستال یاقوت کبود caseback می آید حسن نیت ارائه میدهد از سال 1847 MC اتوماتیک کالیبر ارائه می دهد که مقاومت به هر دو آب و مغناطیس.

Cartier Pasha de Cartier

Cartier Pasha de Cartier حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

دیده بان در دسترس است در یکی از دو اندازه 35 میلی متر یا 41 میلی متر و محدوده از $5,700 برای 35 mm فولاد ضد زنگ مدل به $16,600 برای 41 mm طلا زرد. 41 mm skeletonized نسخه در دسترس خواهد بود بعد از این سال برای $25,300. (این مجموعه بیشتر چشم نواز قطعه 35 mm طلا سفید سبک خفه شده در 13.47 قیراط از الماس—قیمت در صورت درخواست به طور طبیعی.)

Cartier Maillon de Cartier Watches

کارتیه Maillon د کارتیه حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

Pasha de Cartier نیست ساعت ساز تنها جدید ارائه شده است. نیز وجود دارد با نام تجاری جدید Maillon د کارتیه مجموعه ای از ساعتهای زنانه است که به عنوان دو طلا و جواهر با تشکر به خود جذب می کند پیچیده زنجیره ای دستبند. با شروع در $25,100 کوارتز مدل های آمده در تمام رنگ های طلا با الماس.

Cartier Santos XL

سانتوس کارتیه XL حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

کارتیه دور کردن 2020 چیز تازه ای با یک XL علاوه بر 2019 سانتوس مجموعه در جراحی ($5,850) دو ($8,100) و طلا ($15,600) و یک مخزن Asymétrique سازمان دیده بان کارتیه Privé محدوده است که می آید در طلا زرد ($26,400), صورتی, طلا ($26,400) و پلاتین ($30,000). یک skeletonized نسخه نیز در دسترس در طلا زرد ($61,000), صورتی, طلا (TBC) و پلاتین ($70,000). همه مخزن Asymétrique قطعات محدود به 100 در هر یک از مواد.

Cartier Tank Assymétrique Skeleton

مخزن کارتیه Asymétrique اسکلت حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

Cartier Assymètrique Skeleton

کارتیه Asymètrique اسکلت حسن نیت ارائه میدهد از کارتیه

Cartier Assymètrique

کارتیه Asymètrique حسن نیت ارائه میدهد از کارتیهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب