Partiers بسته در آریزونا میله های زندان به عنوان دولت Coronavirus موارد به موشک وار رفتن

لس آنجلس تایمز/Youtube Partiers بسته به آریزونا کافه ها و کاباره ها به عنوان COVID-19 مورد موشک وار رفتن در

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
arizona-bar-hotspots
لس آنجلس تایمز/Youtube

Partiers بسته به آریزونا کافه ها و کاباره ها به عنوان COVID-19 مورد موشک وار رفتن در دولت

در مه 15, آریزونا mlb برداشته دولت stay-در-خانه سفارش و همه با عجله به رستوران ها و فروشگاه ها و میله مانند همه چیز عادی بود. یک درایو را از طریق مرکز شهر اسکاتسدیل آریزونا در شب جمعه مانند نگاه دیگر قبل از همه گیر آخر هفته و در حال حاضر — جای تعجب نیست — آریزونا COVID-19 موارد در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده.

عکس ها و فیلم های بسته بندی شده کاباره ها و کافه ها در آریزونا در حال ظاهر همه بیش از رسانه های اجتماعی و تقریبا در تمام فیلم وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه اجتماعی فاصله و یا ماسک در بازی.

همه وحشت در مورد ویروسی, Lake Of The Ozarks استخر, پارتی, بیش از آخر هفته روز یادبود اما آریزونا احزاب به نظر می رسد به مانند که هر آخر هفته.

این است که تا حد زیادی اتفاق می افتد به دلیل فرماندار Ducey نگرش در مورد ویروس. "چه Arizonan تصمیم به انجام است تا به آنها گفت:" لس آنجلس تایمز. زمانی که Ducey اعلام کرد طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد در مارس 15, AZ مرکزی گزارش داد که دانشمندان در ASU است که تحقیق در مورد این بیماری همه گیر و ارائه مدل های دولت در ظرفیت مشاوره گفت: فرماندار که آن را امن نیست به بازگشایی اما Ducey را به هر حال و پس از آن به سرعت اجازه ASU دانشمندان می دانند که خدمات خود را دیگر مورد نیاز است.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات (ADHS) تایید شنبه, ژوئن 16, شده اند وجود دارد 39,097 تایید موارد COVID-19 در آریزونا و سه شنبه شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله با 2,392 فتح کرد گرفته شد مورد جدید گزارش شده از دیروز. ایسنا گزارش می دهد که درصد آزمون مثبت رو به افزایش بوده است به شدت نیز از 5% در ماه مه به 13% در این هفته است. سپس هفته گذشته آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات مطلع بیمارستان ها در دولت "به طور کامل فعال" اضطراری خود را برنامه.

Arizona Department Of Health Services

با وجود این همه, آن را بسیار بعید است که آریزونا را یافتم مستندات به عنوان Ducey روشن ساخته است که ما باید به "زندگی" ویروس.

"وجود دارد نه درمانی برای این ویروس وجود ندارد واکسنی برای این ویروس" فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری (از طریق رادیو فردا). "بنابراین این ویروس چیزی است که ما نیاز به یادگیری برای زندگی با

بسیاری از دولت شهرداران موافق نیست با Ducey (مانند Scottsdale شهردار جیم لین که به نام partiers "نگران کننده") اما از آنجا که از یک فرمان اجرایی از Ducey فردی شهرداران نمی تواند مجموعه ای سختگیرانه تر اجتماعی فاصله دستورالعمل از کسانی که در سطح دولت است.

علاوه بر این Ducey را تشویق می کند, اما نمی, اجرا, ماسک پوشیدن یا اجتماعی فاصله و آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح پشتیبانی Ducey را بی بند و مداخله نگرش و گفت هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید "برای جلوگیری از [coronavirus] گسترش" بنابراین شهروندان "نمی تواند به توقف زندگی به عنوان به خوبی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de