عمر قطره رقص 'مادرم' ابی لی میلر پس از اتهام اظهارات نژادپرستانه

عمر او ادعا نظرات به 7 ساله, دختر سیاه عمر رسما خداحافظی گفت: به ابی لی میلر. با توجه به مهلتهای شبکه قطع ر

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
dance moms season 8 cast
عمر

او ادعا نظرات به 7 ساله, دختر سیاه

عمر رسما خداحافظی گفت: به ابی لی میلر.

با توجه به مهلتهای شبکه قطع روابط با Miller — هر دو لغو مسابقه او را واقعیت تلویزیون سری مجازی رقص کردنو از بین بردن او از فصل نهم از رقص بچهباید آن را تمدید کرد. حرکت زیر اتهام اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط Miller.

آن آغاز شده در روز سه شنبه هنگامی که میلر به اشتراک گذاشته در حال حاضر-حذف خاموشی شنبه post on Instagram. سپس آن جلب توجه آدریانا اسمیت از رقصنده Kamryn بود که در فصل 8 از رقص بچه.

"من نمی توانستم فکر می کنم از یک روز کامل به آدرس تجربه من با ابی لی میلر" اسمیت آغاز شده است. "بیانیه ای از او که چوب در ذهن من به این روز در طول زمان در DMS8 است 'من می دانم که شما در رشد هود تنها با یک جعبه 8 مداد رنگی اما من در باشگاه کشور با یک جعبه 64 – آیا نمی شود احمق است. این به من نشان می دهد که شما فکر می کنم شما بهتر از من و در رتبه بالاتر و همه با هم نسبت به من!"

اسمیت همچنین نوشت که میلر گفت: Kamryn بود در نمایش "یک نم رنگ."

زیر اسمیت پست یکی دیگر از رقص بچه پدر و مادر کامیل پل گفت: E! اخبار که میلر سعی در چرخش دخترش Camryn به عنوان "فقیر یکی وجود دارد و در بورس."

"او به طور مداوم قرار داده Camryn در afros," پل ادامه داد. "این یک تجربه آسیب زا است که من آرزو می کنم در هیچ کس نیست."

میلر نوشته شده عذرخواهی در Instagram بیان کرد و در بخشی که او "واقعا" درک و "عمیقا" ابراز تاسف "چگونه [او] کلمات باید به اجرا درخواهد آمد و صدمه زدن به کسانی که در اطراف [او] در گذشته به خصوص کسانی که در این جامعه است."

"من می دانم که نژاد پرستی می آیند و نه فقط از نفرت بلکه از جهل او ادامه داد. "بدون توجه به علت آن مضر است و این تقصیر من. در حالی که من نمی تواند گذشته را تغییر دهید و یا حذف آسیب من انجام داده اند, قول می دهم به خودم آموزش, یادگیری, رشد و بهتر انجام دهید. در حالی که من امیدوارم که یک روز خود را کسب بخشش من تشخیص می دهم که کلمات به تنهایی کافی نیست. من درک می کنم آن طول می کشد زمان و واقعی تغییر دهید."

اسمیت را قبول نمی کند عذرخواهی — "از آنجا که او عذرخواهی نمی شد, صادقانه," او نوشت.

"در این مرحله این است که بزرگتر از Kamryn و من" اسمیت گفت. "این در مورد پتانسیل اثر است که او در آینده از رقص و منفی کلیشه ای تأثیرات بر روی جوان مشتاق, رقصنده, رنگ."

سابق Dance Moms تولید کوری Kingg نیز در واکنش به این اتهامات گفت که این "شکست" ،

"این شکست من به عنوان من در حال کار بر روی نشان می دهد و با خود من سیاه و سفید دختر. در حقیقت من هم باید سمت چپ. من باید ایستاده بود با خواهر, Adriana Janae اسمیت و پشتیبانی زرق و برق دار کودک Kam و چپ بیش از حد" Kingg ادامه داد. "دیدن 7 ساله کمی سیاه بود را در یک جعبه در گوشه و درمان می شود بنابراین خشونت به دلیل رنگ پوست خود را دلخراش بود. این موضوع مرا به یاد زمانی که من متوجه من شد سیاه " در سن نه خیلی مسن تر از او."

ابی مجازی Dance-خاموش شد و قرار است برای اکران در ماه ژوئن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن