یک گرگ و میش ' کتاب ادوارد از چشم انداز آینده این تابستان

اجلاس سرگرمی و HACHETTE BOOK GROUP, در اولین فیلم جدید "گرگ و میش" کتاب در بیش از یک دهه ما از شنیدن این و

توسط ETELARESANKHABAR در 16 اردیبهشت 1399
twilight-new-book
اجلاس سرگرمی و HACHETTE BOOK GROUP,

در اولین فیلم جدید "گرگ و میش" کتاب در بیش از یک دهه ما از شنیدن این وقایع از ادوارد کالن را از نقطه نظر

اگر شما از طرفداران بزرگ از استفانی مایر ضربه سری کتاب های "گرگ و میش" و سپس شما در حال رفتن به عشق این اخبار — نویسنده است و انتشار یک کتاب جدید در این تابستان. و به جای شنیدن بیشتر از شخصیت بلا سوان ما در داخل ادوارد کالن ، اطلاعیه در مورد کتاب جدید را به عنوان ما به احتمال زیاد در حال اجرا از همه چیز به عنوان خوانده شده در حالی که در خانه تحت قرنطینه در این خصوص به روز رسانی خوش آمدید.

امروز مایر اعلام کرد که اخبار هیجان انگیز از یک کتاب همراه به تلویزیون محبوب "گرگ و میش" حماسه در Good Morning America. این کتاب جدید است که به نام "خورشید نیمه شب" و انتشار آن می آید 15 سال پس از اولین رمان.

"این یک زمان دیوانه در حال حاضر و من مطمئن هستم که اگر این زمان مناسب برای قرار دادن این کتاب اما برخی از شما شده اند در انتظار برای فقط خیلی طولانی" گفت: Meyers طی مجازی بخش در قسمت امروز از صبح به خیر امریکا. "به نظر نمی رسد منصفانه به شما صبر کنه. با عرض پوزش در مورد زمان بد. امیدوارم این کتاب می تواند حواس پرتی را از جهان واقعی است. من خیلی هیجان زده به در نهایت قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن آن با شما است."

این کتاب مجموعه ای است برای انتشار در آگوست 4 (با نام مستعار نه از راه دور به زودی به اندازه کافی) و قابلیت حوادث از اولین کتاب اما گفت از ادوارد کالن را از نقطه نظر.

با توجه به EW مایر اولین طعنه "آفتاب نیمه شب" تمام راه برگشت در سال 2008 در وب سایت خود را. "وجود دارد خیلی بیشتر به سمت خود را از داستان از آنجا به بلا که در فصل اول" مایر نوشت: در آن زمان. "سمت خود را از بلا و در روز اول در چنگال دبیرستان صد بار هیجان انگیز تر از خود او." سی ان ان گزارش می دهد که 12 سال پیش تغییر نیافته نسخه خطی از این کتاب به بیرون درز شد و مایر متوقف کار بر روی آن است.

طرفداران می دانستم که وجود دارد چیزی هیجان انگیز در راه هنگامی که شمارش معکوس به نظر می رسد در وب سایت نویسنده. در حال حاضر شمارش معکوس به صفر است و ما می دانیم که خبر بزرگ. با توجه به کمی قهوه ای خوانندگان جوان سری " ناشر این کتاب جدید ادوارد صدای "قطعا تاریک" اما کتاب هنوز هم می شود طبقه بندی به عنوان بزرگسالان جوان داستان است.

تا اوت 4 در نهایت می رسد شما می توانید در صورت تمایل به بازخوانی کل سری بنابراین شما به طور کامل خار در ادوارد و بلا جهان در چنگال واشنگتن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب