یک کودک مبتلا به کروناویروس در رحم, مطالعه نشان می دهد


Baby-Infected-With-COVID-19-In-The-Womb-
مجد فارست/گتی

هر دو مادر و نوزاد را پس از بهبود, اما شواهد نشان می دهد coronavirus منتقل می شود در دوران جنینی

برای اولین بار ثابت مورد COVID-19 منتقل می شود در دوران جنینی رخ داده است و با یک مادر و نوزاد در پاریس پزشکان گزارش. نوزاد پسر توسعه التهاب در مغز در روز از متولد شدن که آورده شد پس از این ویروس عبور از سد جفت و تاسیس یک عفونت قبل از تولد. هر دو مادر و نوزاد را پس از بهبود, اما این است که هنوز هم بسیار قبر اخبار برای باردار افراد در سراسر جهان است.

مورد مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطات پس از تولد تعدادی از نوزادان با Covid-19 که پزشکان مشکوک قرارداد این ویروس در رحم مادر است. تا به حال این امکان تا به حال نه رد و پزشکان مشغول به کار بودند در تعیین اینکه آیا آن را می تواند انتقال از طریق رحم و یا تحویل.

“متاسفانه وجود دارد بدون شک در مورد انتقال در این مورد گفت:” Daniele De Luca, مدیر پزشکی, پزشکان اطفال و نوزادان, مراقبت ويژه در Antoine Béclère بیمارستان در پاریس. “پزشکان باید آگاه باشید که این ممکن است اتفاق می افتد. این معمول نیست که برای اطمینان حاصل کنید اما ممکن است اتفاق می افتد و باید آن را در نظر گرفته بالینی تمرین.”

به گفته نیویورک تایمز موارد جدا شده از نوزادان که آزمایش مثبت برای این ویروس رخ داده است اما نبود یک مقدار کافی از شواهد که نوزادان آلوده شدند از طریق رحم مادر است. در پاریس مورد دکتر De Luca گفت: این تیم قادر به تست جفت و مایع آمنیوتیک خون بند ناف و مادر و نوزاد خون. در دیگر موارد مشابه نمونه از همه چیز مورد نیاز برای آسیب شناسی بیش از حد دشوار است برای به دست آوردن یک بیماری همه گیر در میان با کارکنان بیمارستان در رسیدگی به شرایط اضطراری ساخته شده است که تعیین رحم انتقال مورد ویروس غیر ممکن است به این نتیجه تا زمانی که این مورد است.

این تست برای پاریس کودک نشان داد که “این ویروس می رسد جفت و تکرار وجود دارد” دکتر De Luca گفت: در هر زمان. این را می توان به یک جنین است که “آلوده می تواند و باید علائم شبیه به بزرگسالان Covid-19 بيمار.”

دکتر De Luca می گوید نگهبان است که در حالی که آن را معتبر که کسانی که باردار هستند به طور فزاینده ای نگران در مورد این بیماری همه گیر آنها باید اطمینان بارداری است که “کنترل” محیط زیست است.

“در بسیاری از موارد وجود خواهد داشت بدون آسیب به کودک” دکتر De Luca گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید اما ما نمی تواند چشم ما و می گویند این است که هرگز اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>