این سفارشی 1960 پورشه یاغی کوپه است عنوان به حراج

کلمات "فهرست پورشه" معمولا به اندازه کافی برای تحریک علاقه فقط در مورد هر عاشق ماشین. بازی شیر یا خط در عناصر

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399

کلمات "فهرست پورشه" معمولا به اندازه کافی برای تحریک علاقه فقط در مورد هر عاشق ماشین. بازی شیر یا خط در عناصر سفارشی توسط دو خودرو بزرگترین بازیکنان و شما باید یک ماشین جمع رویا. در حال حاضر یک وسیله نقلیه است که ترکیبی از همه این عناصر است عنوان به حراج و آن را کاملا به معنای واقعی کلمه یکی از یک نوع است.

ساخته شده در دسترس از طریق RM ساتبی در این سال 1960 Porsche 356 RSR یاغی کوپه سفارشی شد در یک همکاری بین میلان-بر اساس Momo و میله اموری که برش دندان های خود را کار با قانون شکنان. پایه و اساس یک 964-نسل پورشه 911 با توجه به بدنه آلومینیومی بسته بندی راه خود را در اطراف بیرونی. The twin-turbocharged اموری-Rothsport یاغی-4 موتور ماشین ورزشی مقدار زیادی از خر خر کردن در 394 اسب بخار.

داخلی است کمتر در نظر گرفته شده اما Momo به نظر می رسد به دست گرفته اند و سرب در این بخش داشتن ارائه همه چیز را از Protipo فرمان به پدال و حتی مهار ایمنی.

1960 Porsche 356 outlaw

Momo ارائه Protipo فرمان پدال و مهار ایمنی یافت. حسن نیت ارائه میدهد از RM ساتبی

با قطعیت آورده Covid-19 گیر سنتی در شخص حراج خاموش است بنابراین این یکی--تحت عنوان حاضر تنها: تغییر/مونتری--برگزار خواهد شد تقریبا. RM ساتبی ادعای آن خواهد بود که بزرگترین حراج از نوع خود تا به امروز متشکل از بیش از 200 ماشین های جمع آوری.

صف نیست بیش از حد نخ نما با مدل های دوستیابی از اوایل 1920s تمام راه را از طریق در حال حاضر. برخی از نکات برجسته عبارتند از یک سال 1957 موتور آتش قرمز مرسدس بنز اسب سواری یک سال 1932 و با شکوه Packard یک سال 1991 فراری F40 و 2014 Pagani Huayra. تا مطمئن شوید که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از گزینه ها برای راضی کردن طیف گسترده ای از جمع سلیقه. پس از شروع بهداشت جهانی بحران RM ساتبی ساخته شده است گام برای تصحیح آن پلت فرم دیجیتال برای خریداران بالقوه و حراج خانه گفته است: "اضافه کردن اجزای بیشتر و فرمت های رسانه ای در هفته های آینده به فروش آنلاین و حتی بیشتر بدون درز.

RM سياست را ادامه خواهد داد پذیرش محموله از طریق پایان ماه ژوئیه با مناقصه برای پورشه یاغی--و برای همه وسایل نقلیه در کنار آن--مجموعه ای برای ماه اوت 14 و 15.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im