گرجستان توقف راننده تست اجازه می دهد تا به دریافت مجوز با پدر و مادر تایید

مانوئل Breva Colmeiro/گتی درایور های جدید در دولت گرجستان را نمی خواهد نیاز به یک آزمون رانندگی به منظور در

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
georgia-driver-test
مانوئل Breva Colmeiro/گتی

درایور های جدید در دولت گرجستان را نمی خواهد نیاز به یک آزمون رانندگی به منظور دریافت مجوز خود را

گرفتن گواهینامه رانندگی یکی از هیجان انگیز ترین نشانه از سال. آن شروع می شود در حال حاضر یک یادگیرنده مجوز صادر شده است و یادگیری آغاز می شود. بی پایان وجود دارد بعد از ظهر در خالی پارکینگ با مامان یا بابا که اغلب در پایان سرخوردگی در هر دو طرف. سپس درایو در اطراف شهر گفت: با پدر و مادر در آستانه ضعف اعصاب. حتی ممکن است وجود دارد چند فرورفتگی درگیر به عنوان یادگیری چگونه برای پارک موازی است به نحوی حتی بیشتر از روی حیله و تزویر از مثلثات است. پس از آن همه چیز به اوج می رسد که هر دو نوشته شده و تست جاده مورد نیاز توسط اکثر کشورهای در حال منتقل می شود. با توجه به COVID-19 همه گیر است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت اداره یک آزمون رانندگی. به جای ساخت اولین بار رانندگان صبر کنید تا پس از بحران بهداشت و درمان فروکش کرده است مقامات دولتی در گرجستان تصمیم گرفتند به طور موقت به تعلیق در فرد تست جاده امید بستن برای یک پدر و مادر امضا به جای.

در آوریل 23, گرجستان فرماندار برایان کمپ اعلام کرد یک فرمان اجرایی که که ملاقات تمام نیازهای دیگر از جمله برگزاری یک مجوز یادگیرنده — قادر خواهد بود برای دریافت گواهینامه رانندگی خود را بدون "جامع on-the-road آزمون رانندگی" توسط دولت اداره می شود.

آینده نگر همه رانندگان باید انجام دهید این است که سر را به گرجستان وزارت راننده, خدمات, وب سایت, ورود به سیستم و مراحل مورد نیاز. مثلا "اگر شما در حال 16-18 و اجازه آموزان (کلاس CP) و شما خود را برگزار CP برای 1 سال و 1 روز و بدون نقض سیستم نمایش داده خواهد شد مجوز خود را به عنوان یک کلاس D. انتخاب یک تجدید در بالا سمت راست گوشه به روند جدید خود را در کلاس D مجوز. اگر شما نقض شما نمی قادر خواهد بود به ارتقاء" آنها توضیح دهد.

"اگر شما بیش از 18 و مجوز یادگیرنده (کلاس CP) سیستم نیز نمایش داده خواهد شد یک کلاس D, مجوز, اگر واجد شرایط باشید. انتخاب نوسازی در بالا سمت راست گوشه به روند خود جدید کلاس C مجوز است."

اما رانندگان هنوز هم نیاز به مخوف آزمون کتبی و اگر آنها مجوز و یا اجازه اقامت در حال حاضر. "هر راننده بیش از 17 با هیچ زمان مجوز یا مجوز باید برنامه ملاقات را مناسب امتحانات دانش."

ظاهرا موتور سیکلت و CDL رانندگان نیست از رانندگی خود را به آزمون با این حال باید برنامه یک قرار ملاقات برای تست جاده.

این به چه معنی برای نوجوانان? آنها نمی تواند به تجربه احساس وحشت و نگرانی زده وضعیت رانندگی در اطراف در مجموع غریبه نگاه کردن به آنها را با judgy چشم فقط در حال انتظار برای آنها را به موفق به آمدن به توقف کامل تصادفی اجرا نور به عنوان آن را تبدیل به رنگ قرمز و یا شکست و پس از سه یا چهار بار تلاش برای یکپارچه موازی پارک ماشین خود را.

آن باقی مانده است دیده می شود آنچه در آن معنی خواهد بود که برای گرجستان رانندگان اما به نظر نمی رسد به ارسال کون کردن در جاده ها بدون در نظر گرفتن فیزیکی آزمون رانندگی.

تغییر باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت در بهداشت عمومی وضعیت اضطراری پایان می رسد که تمدید شده است به مارس 13.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب