9 کمبوچا نوشیدنی & DIY کمبوچا کیت (+ هک چیست آن حال؟)

شما ممکن است را دیده اند متوجه کمبوچا در همه جا در دسترس از مواد غذایی بزرگ زنجیره ای به محلی گوشه فروشگاه

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
Kombucha Benefits

شما ممکن است را دیده اند متوجه کمبوچا در همه جا در دسترس از مواد غذایی بزرگ زنجیره ای به محلی گوشه فروشگاه ها و فکر چه معامله است. است آن را یک چای ؟ آن است که یک گازدار نوشابه ؟ آن است که یک نوشیدنی سالم? چرا من می خواهم به نوشیدن فرهنگ زندگی می کنند به هر حال ؟ و از همه مهمتر اگر این الکل است که آن را اساسا یک کوکتل تابستان? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چه کمبوچا?

کمبوچا نیست فقط یک نوشیدنی مرسوم در یک بطری از آن را در اطراف برای قرن ها. به سادگی کمبوچا یک تخمیر چای نوشیدنی. آن را توسط ساخته شده با ترکیب چای و قند و شکر با یک همزیستی کلنی باکتری ها و مخمر (یا SCOBY) که نوع به نظر می رسد مانند یک قارچ بالا و قارچ است (اما نه از لحاظ فنی یک قارچ). آن سپس تخمیر بیش از یک دوره از زمان که در آن فرهنگ شکستن قند و شما با یک نوشیدنی گازدار با پروبیوتیک ها و فقط یک لمس از الکل است.

حتی اگر همه کمبوچا حاوی مقدار بسیار کم از الکل یک محصول جانبی طبیعی از فرآیند تخمیر "مقدار الکل است شبیه به آنچه که شما می توانید در غير پاستوريزه آب میوه می گوید:" هانا Crum رئیس و بنیانگذار کمبوچا حذفی بین المللی است. او می گوید: تجاری کمبوچا شامل کمتر از 0.5 درصد ABV هر چند شما می توانید پیدا کردن 21+ و بیش از گزینه های با مقادیر بالاتر مانند سخت کمبوچا یا کمبوچا آبجو. در هر صورت شما احتمالا می خواهم به نوشیدن مقدار زیادی از کمبوچا به احساس اثرات مشروب الکلی.

کمبوچا همچنین دارای کافئین هر چند مقدار متفاوت است بسته بر روی چه نوع از چای استفاده می شود تند و عوامل دیگر. Crum می گوید: "به طور معمول به درستی تخمیر کمبوچا حاوی کافئین کمتر از چای است که استفاده از آن را!"

اگر شما تا کنون کرک برای باز کردن یک بطری یا می توانید از کمبوچا شما احتمالا گرفته بوی آن... بوی متمایز است. که "کمبوچا بوی می گوید:" Crum است "به طور معمول یک vinegary عطر است که به شما می گوید اسید استیک تشکیل شده است. شما می خواهید این بوی مجزا در حال حاضر آن را به عنوان یکی از پنج نشانه ای از سالم دم!"

است کمبوچا امن به نوشیدن هر روز ؟

"کمبوچا بسیار مغذی آشامیدنی حاوی زندگی پروبیوتیک ها سالم اسید و ویتامین های گروه B و آنتی اکسیدان ها می گوید:" Crum. "برای بسیاری از مردم کمبوچا لذت می برد می تواند در هر روز است." اما "درست مانند دیگر مواد غذایی و نوشیدنی, آن را واقعا در فرد بستگی دارد و چگونه بدن خود واکنش نشان می دهد. این مهم است برای گوش دادن به بدن خود و آنچه احساس می کند برای شما مناسب است."

آن را امن در دوران بارداری? این سوال برای دکتر خود را برای پاسخ به آن را به عنوان مربوط به شما به طور خاص. "اگر شما مراقب اولیه مجوز زنان باردار شناخته شده اند برای بهره مندی از نوشیدن کمبوچا اگر سیستم خود را با تحمل آن را به دلیل آن ممکن است کاهش یبوست, کاهش تهوع و پشتیبانی اضافی نیازهای تغذیه ای مادر و نوزاد می گوید:" Crum.

کمبوچا مزایای بهداشت و درمان:

اگر چه وجود دارد محدود مطالعات کمبوچا سالم قطعات مانند پروبیوتیک ها است که کمک می کند با دل و روده سلامت و آنتی اکسیدان است که می تواند کمک به محافظت از سلول های خود را از رادیکال های آزاد.

Crum می گوید که کمبوچا می تواند کمک به "افزایش انرژی کمک در هضم پشتیبانی از عملکرد کبد سالم و افزایش سلامت کلی و رفاه. آن نه تنها طعم خوب آن باعث می شود شما احساس خوبی!"

یکی از غیر منتظره بهره مند است که اگر شما یک نوشابه مصرف مشروبات الکلی در تلاش برای کاهش کمبوچا می تواند کاهش قند جایگزین در حالی که هنوز رضایت بخش است که کربناته ولع مصرف. صحبت خود را حرفه ای پزشکی در مورد فواید و نظرات آنها ممکن است مربوط به شما.

چگونه به کمبوچا در خانه:

گرفتن کمبوچا می تواند به عنوان ساده به عنوان آن را خرید از فروشگاه مواد غذایی محلی شما و یا سفارش آن را آنلاین. Crum می گوید: "فروشگاه خریداری کمبوچا تصفیه شده بیشتر از آنچه خواهد بود دم در خانه. اغلب مایل به لطفا یک نوشابه کام, فروشگاه خریداری کمبوچا همچنین ممکن است یک شیرین عطر و طعم هر چند برخی از غرور خود را در حال شدت ترش. به علاوه آنها اغلب فیلتر شده و یا ممکن است پروبیوتیک ها به آنها اضافه شده به منظور افزایش خواص تغذیه ای."

اما شما همچنین می توانید خود را در خانه. 'هنگامی که ساخت آن در صفحه اصلی شما باید کنترل بیش از آنچه که می رود در خود کمبوچا می گوید:" Crum. "حتی زمانی که با طعم برخی از آب پیدا کنیم و گشتن به بیشتر ومزه در حالی که باقی مانده کمتر شیرین است. این است زیرا هنگامی که شما آن را در صفحه اصلی آن فوق العاده است و شما کنترل شیرین/ترش عامل. "

"ساخت کمبوچا در خانه امن است و فعالیت های سرگرم کننده برای انجام با بچه های خود را – فکر می کنم از آن به عنوان یک آزمایش علمی می گوید:" Crum. "آن را به عنوان مشکل نیست که بسیاری ادعا می کنند اما این مهم است به یاد چه مراحل مناسب برای دم با خیال راحت در خانه." برای دم کردن یک دسته ای شما نیاز به یک SCOBY یک گالن آب خالص 4-6 قاشق چای خوری سست برگ چای, یک فنجان شکر و 1-2 یو پی اس قوی استارت مایع است. شما همچنین می توانید از سایر آب میوه و یا طعم دهنده با توجه به سلیقه شما. با توجه به Crum در اینجا کلید برای جلوگیری از اشتباهات:

  • آیا استفاده از آب با کلر. این باکتری و عشق ما این باکتری ها در ما SCOBYs!
  • نمی دم با استویا, عسل خام یا چای گیاهی. به جای دم با آلی نمایشگاه قند و چای.
  • همین حالا فروشگاه در نور مستقیم خورشید در یک بسته کمد و یا در یک محل خنک. به جای انتخاب یک مکان گرم با جریان هوا خوب.
  • آیا استفاده از صابون در هنگام شستن دست های خود را قبل از شروع. به جای استفاده از آب فیلتر شده یا سرکه. دوباره ما می خواهیم که باکتری ها به اقامت در آن وجود دارد!
  • هرگز فروشگاه SCOBYs در یخچال و فریزر.
  • آیا استفاده از چای طعم دار یا tisanes به دم پایه چای.

اتمام برخی از آسان کمبوچا دستور العمل ها و جزئیات چگونه برای گفتن اگر شما سالم دم.

آماده برای به دست آوردن خود را booch را از دست ؟ جلوتر هستند و برخی از کیت برای ساختن خود و یا مارک های شما می توانید تحویل مستقیم به درب خود را.

کمبوچا دم خانه کیت:

این کمبوچا کمپ کیت خواهد شد که حتی مبتدیان دم خود را کمبوچا در خانه در هیچ زمان. آن را شامل یکی از بزرگ SCOBY و یک فنجان استارت مایع با مخمر رشته به اندازه کافی به یک گالن کمبوچا. با مراقبت های مناسب این فرهنگ را می توان مورد استفاده مجدد قرار به دم عمر و تامین کمبوچا. کیت نیز قابل استفاده مجدد پارچه کیسه های چای ارگانیک تبخیر آب نیشکر شکر یک upcycled پارچه پنبه ای پوشش و باند و یک e-کتاب مداوم با دم و هانا ویژه چای ترکیب آلی ترکیبی از سیاه و سفید و سبز و whie ، Rooibos و همسر yerba چای. تمام مواد آلی و تجارت عادلانه نیز هست. کمبوچا کمپ نیز بزرگتر کیت (دو SCOBYs و دو فنجان استارت مایع را به دو گالن).

یک منتقد گفت: "ایده آل برای هر کسی که مایل به شروع به ساختن وجود خود کمبوچا. ترکیب شگفت انگیز از چای های شگفت انگیز و زیبا scoby. شگفت آور, دستورالعمل های ساده. عاشق این کیت است." در حالی که تکرار brewer گفت: "SCOBY بود در سلامت کامل من دسته اول و بقیه شده اند بسیار جذاب! من کاملا آن را دوست دارم."

60 دلار در آمازوناین کمبوچا فروشگاه دم کیت یکی دیگر از گزینه خوبی برای خانه booch را از دست. این شامل یک چای ارگانیک مخلوط کمبوچا فرهنگ و مایع استارت آلی تبخیر آب نیشکر, دم, دستورالعمل پس از دم راهنمای یک گالن شیشه ای برای فروشگاه خود را کمبوچا و بیشتر. برای کسانی که واقعا می خواهید برای دریافت به شیمی کیت همچنین شامل یک دما سنج و pH نوار به کمک اندازه گیری چگونه اسیدی دم خود را است.

یک منتقد گفت: "من شده است که مایل به سعی کنید دست من در ساخت کمبوچا برای چند سال در حال حاضر, اما نگران بود و آن را اشتباه و تبدیل شدن به مرگ بیمار است. همچنین اعتراف کنم که Scoby نوع من از freaked. یکی از وبلاگ های من به دنبال به تازگی بررسی این کیت و من تصمیم به رفتن برای آن (و علاوه بر پرداخت بیش از $3.50 هر بطری در فروشگاه بود مسخره). من خیلی خوشحال هستم من این کیت! من در حال حاضر دم من از دسته دوم به دسته اول آمد عالی! من ساخته شده زنجبیل/طعم پرتقال و توت فرنگی/لیموناد عطر و طعم است که از دسته اول و طعم آنها حتی بهتر از آنچه که من می توانید خرید در فروشگاه. و هیچ ترس بیشتر از Scoby! من در واقع لذت بردن از به دنبال در آن روزانه برای دیدن آنچه که جدید تغییرات یک شبه رخ داده است. من فکر می کنم آن را ایمن می گویند من هرگز خرید فروشگاه خریداری کمبوچا دوباره!"

45 دلار در آمازون

کمبوچا برندها را امتحان کنید:

سلامت Ade کمبوچا دستباف در دسته های کوچک و تخمیر در تمام شیشه ای برای جلوگیری از فلز و پلاستیک شستشو. وجود دارد هیچ طعم دهنده های مصنوعی و مواد آلی مانند سرد فشرده آب میوه از میوه ها. سلامت Ade انواع بسته شامل 12 16 اونس بطری خود را سه بهترین-فروش طعم دهنده: Pink Lady اپل, دم با آلی Pink Lady سیب; شامپانی افزایش یافت که دارای طعم توت زالزالک mangosteen; و رز; و انار که سرد فشرده, آب انار است. شما همچنین می توانید خرید یک 12-بسته از هر یک از دیگر طعم خوشمزه از جمله زنجبیل لیمو, کاین, پاکسازی خون, نارنجی, هویج, زنجبیل, و بیشتر.

یک منتقد گفت: "این بهترین کمبوچا شما می توانید از طریق فروشگاه مواد غذایی/بازار/آمازون است. طعم آن به مراتب بهتر از دیگران و ساخته شده است در دسته های کوچک پس از آن فوق العاده سالم برای روده خود را. همه از طعم خوشمزه هستند. بسته بندی نیز فوق العاده چشمگیر - سرد کولر جعبه با چند بسته یخ به نگه داشتن آنها را خوب و خنک. من قطعا باید خرید دوباره!!"

48 دلار در آمازون

به دنبال یک خوشمزه و کم شکر و نوشیدنی های گازدار? Humm کمبوچا صفر از شکر تصفیه شده اما هنوز کامل از پروبیوتیک ها و B-12 ویتامین شما می خواهید در خود کمبوچا. Humm را فرآیند تخمیر برای خلاص شدن از شر این قند اضافه شده و پس از آن طبیعی طعم دهنده و شیرین کننده مانند راهب میوه و allulose (شیرین کننده موجود در مواد غذایی مانند انجیر و شربت افرا) اضافه شده برای طعم و مزه است. هر 11 اونس می تواند Humm خام کمبوچا ساخته شده با مواد آلی است غیر GMO است و 10 کالری است. انواع بسته همراه با چهار طعم های مختلف از جمله هلو و چای و پرتقال خون لیموناد تمشک و زنجبیل شربت ابلیمو.

یکی راضی منتقد گفت: "فوق العاده شاد و کسی که در نهایت در زمان از شکر و هیچوقت از بین بردن عطر و طعم! از طرفداران بزرگ از این هستند و بنابراین بچه های من. من احساس می کنم خیلی بهتر در مورد اجازه دادن به آنها نوشیدن این از نوشابه و یا دیگر شکر پر از نوشیدنی است. از طرفداران بزرگ از Humm بسیار توصیه می کنند."

48 دلار در آمازوندم دکتر آغاز شده به عنوان یک قهوه خانه قبل از آنها شروع به دم و بسته بندی مایعات جایگزین کمبوچا با استفاده از آنها سست برگ چای می آمیزد. خود چای تمام ارگانیک و نمایشگاه تجارت و چای همراه با آلی گیاهی مانند نعناع, گل یاس, زنجبیل, زردچوبه, رزماری و مریم گلی و نارنجی و سنبل هندی قبل از آن را تخمیر می شود. انواع بسته دارای چهار سرگرم کننده طعم: Superberry ترکیبی از چای تمشک و زغال اخته; عشق ساخته شده با یاس و اسطوخودوس و چای سبز; ذهن روشن است که رزماری, نعناع و مریم گلی و سبز فیروزه ای و زنجبیل و لیمو ترکیب پرو زنجبیل و لیمو و چای سبز. قوطی مناسب برای گرفتن و رفتن آشامیدنی اما اگر شما ترجیح می دهند به نوشیدن خود را کمبوچا از یک بطری شیشه ای, دم, Dr. همچنین دارای یک تنوع پک سه 14-اونس بطری که شامل Wildberry, زنجبیل, جزیره انبه و هندوانه طعم.

19 دلار در آمازون

متعلق به خانواده GT اولین نام تجاری شروع به فروش کمبوچا تجاری (شده است و در کل مواد غذایی از سال 1999). GT کمبوچا با استفاده از چای شیرین شده با چای سیاه, چای سبز و آب کیوی (به جای شکر) و پس از آن تخمیر مواد آلی و مواد خام اضافه شده به 30 طعم های مختلف. این Gingerade و طعم تازه فشرده زنجبیل برای اضافه کردن یک ضربه تند به خود booch را از دست. روشنفکر کمبوچا طعم مانند این یکی را 98 درصد کمبوچا و دو درصد آب است. اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر از عطر و طعم میوه های روشن همکاری کمبوچا طعم از جمله عارف انبه ساخته شده است 95 درصد کمبوچا و درصد آب میوه و یا پوره میوه جات.

یک بررسی که دوست دارد "قوی و خوشمزه دارای مزه تند و طعم" گفت: "این مال من است و DH را به عطر و طعم مورد علاقه booch را از دست. این یک ضربه واقعی در شلوار (در یک راه خوب!) به شما از خواب بیدار در صبح به عنوان یک جایگزین قهوه. من نیز در بر داشت که من رفلکس اسید واز بهتر از من شروع به نوشیدن کمبوچا اما این فقط تجربه من و YMMV."

3 دلار در آمازون

استرالیا مبتنی بر درمان خام کمبوچا ساخته شده با چای ارگانیک و طبیعی همه مواد تشکیل دهنده. آن را ساخته شده است در دسته های کوچک و عصر دم کرده به مدت 30 روز و به دلیل فرایند دم آن را به طور طبیعی حاوی قند است. تمشک طعم لیموناد رشد کردن است نسخه ای از دوران کودکی خود را می نوشند و آن را وگان ارگانیک و فاقد گلوتن به بوت. کارتن دارای 24 قوطی که می تواند لذت می برد سرد یا راست خارج از جعبه (چون بدون قند وجود دارد هیچ خطر refermentation پس از آن نیازی به یخچال سازی).

یک منتقد گفت: "من شده اند با نوشیدن کمبوچا برای سال و این بهترین از آنجا که محتوای قند صفر است و هنوز هم طعم بسیار عالی. امید طعم تر خواهد بود به زودی در دسترس در حال حاضر من عاشق لیموناد تمشک. من قطعا معتاد و قیمت منصفانه است که در مقایسه با دیگر کمبوچا نام تجاری. بزرگتر از نفع آن است که لود شده با تمام شکر!"

40 دلار در آمازونKeVita تاسیس شد ارگانیک شراب و جامع تغذیه در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا است و هنوز هم تخمیر و بطری در جنوب کالیفرنیا. KeVita کمبوچا certified organic, non-GMO و ساخته شده با پروبیوتیک ها و اختصاصی تخمیر فرهنگ. می آید در انواع طعم ها از جمله این گرمسیری آناناس هلو نسخه که تقریبا شما را احساس شما در تعطیلات هستید. در علاوه بر این به kombucha, KeVita همچنین باعث می شود دیگر دل و روده پسند نوشیدنی ها مانند نوشابه های الکلی نوشیدنی های پروبیوتیک و سرکه سیب نیرو بخش.

می گوید: یکی مؤلف "من در ابتدا فکر کردم که من نمی خواهم کمبوچا پس از آن من در بر داشت زنجبیل طعم که من واقعا دوست دارم این است که همچنین بسیار خوشمزه بنابراین آن را به خوبی من را می نوشند بیشتر از عطر و طعم است. نوشیدن کمبوچا کمک کرده است و من احساس بهتر زمانی که من با داشتن مسائل مربوط به دستگاه گوارش و یا به طور کلی فقط نیاز به یک راه اندازی مجدد"

3 دلار در آمازون

بهتر booch را از دست کوچک صنایع دستی کمبوچا که تنها با استفاده از حق بیمه سست برگ چای, گیاهان دارویی و گیاهی به آن نه طعم های مختلف. وجود دارد هیچ آب اضافه شده, شربت, یا, شیرین کننده های. بهتر booch را از دست همچنین تلاش می کند برای ایجاد یک تاثیر خوب بر روی جهان با حمایت از سازمان های غیر انتفاعی شهر امید با استفاده از بسته بندی قابل بازیافت و همکاری با کشاورزان محلی به استفاده از پس از دم کردن چای به عنوان کمپوست. 12-بسته شامل شش طعم های مختلف: Morning Glory (هلو و چای سیاه) زنجبیل, افزایش, طلایی, گلابی, مرکبات, Sunrise, گیلاس عقب نشینی و افزایش سعادت.

یک منتقد گفت: "خوشمزه است! مطلقا بهترین مزه آلی کل فرهنگ کمبوچا در بازار است. مارک های دیگر من سعی کردم یا خیلی صاف و/یا مصنوعی مزه و بسیاری دیگر از مارک های حذف آلی و پروبیوتیک فرهنگ به عنوان بخشی از پردازش خود را در حالی که تکان دهنده هنوز هم ادعا می شود فروش شما زندگی می کنند-فرهنگ محصول. بهتر booch را از دست نه تنها یک محصول بهتر اگر چه قطعا آن زندگی می کند تا نام خود را در بسیاری از برجسته راه...من کشف طعم های مختلف از این نام تجاری به تماس های مورد علاقه من و هیچ چیز خسته کننده است. (اشاره: گیلاس عقب نشینی شکوه صبح و طلایی گلابی هستند و سه نفر از مورد علاقه من است.). به شدت توصیه می شود!!!"

48 دلار در آمازون

ما خانه و آشپزخانه میدارد برای محصولات بزرگ تر را امتحان کنید از راحتی از خانه خود را.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن