'لیز مک گیر والت' بازیگران Reunites عملا خواندن یاد قسمت

هیلاری داف/Instagram این Lizzie Mcguire رفع ما تمام شده است در انتظار هنگامی که خبر شکست که دیزنی به همراه

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
lizzie-mcguire-reunion-table-read
هیلاری داف/Instagram

این Lizzie Mcguire رفع ما تمام شده است در انتظار

هنگامی که خبر شکست که دیزنی به همراه بود به راه اندازی مجدد سیستم Lizzie McGuireما به سختی می تواند شامل ما هیجان. آن را تنها بزرگ شد به عنوان ستاره هیلاری داف شروع به ارسال عکس اصلی بازیگران پشت هم. اما پس از آن اعلام شد که تولید شد و در خود نگه دارد و همه رویاهای ما از reliving سری کلاسیک — و دیدن آنچه که لیز و باند تا به حال که آنها بزرگ شده ام درست مثل ما. حداقل ما هنوز هم تا به حال سری اصلی به شراب خواری در دیزنی به علاوه.

اما در حال حاضر, داف و بقیه باند در حال دادن به ما که رفع آنها می دانند که ما نیاز داریم. آنها (تقریبا) پیوست طول هفته که علامت 19 (!!!) سالگرد یکی از نشان می دهد کلاسیک ترین قسمت — "بین یک سنگ و یک محل بند" — برگزار شد و کمی لیز مک گیر والت جدول بخوانید. طرفداران این سری خواهد بود که هیچ اما خوشحال ،

داف ملحق شد توسط آدم Lamberg (گردو), چهارتایی, (میراندا), Jake Thomas (مت مک گوایر), Robert Carradine (سام مک گوایر), Hallie Todd (جو مک گوایر), Ashlie Brillault (کیت) و Davida ویلیامز (کلر). کایل Downes که بازی لری Tudgeman در سری اصلی پر David Carradine که در سال 2009 درگذشت. همچنین بخشی از این خوانده شد باب توماس — جیک پدر نوشت که دو تا از اصلی نمایش قسمت و نویسندگان نینا و جرمی Bargiel که پر شده ما در برخی از پشت صحنه تاریخچه این قسمت خاص است که طرفداران را به یاد داشته باشید از روی علاقه به دلیل آن را مطلق کلاسیک.

قسمت محور در Lizzie McGuire و بهترین دوست او میراندا آنها به عنوان نخستین بند متقاعد شده است که حرکت آنها را محبوب در مدرسه است. در ضمن لیز کوچولو برادر مت به معمول خود hijinx جلب گردو برای کمک به او برنده یک مسابقه برای تبدیل شدن به جت لی sidekick در یک فیلم اکشن جدید.

"من واقعا بر این باورند که این نشان می دهد جادویی بود و هر کس که بخشی از آن ایجاد شده است که ... ساخته شده و این نشان می دهد معنای زیادی برای بسیاری از مردم" داف گفت: در پایان بخوانید. "من فکر می کنم همه ما بسیار سپاسگزار به تجربه آن است."

به عنوان طرفداران در حال حاضر می دانیم که لیز مک گیر والت راه اندازی مجدد شد و ناگهان در انتظار قرار داده و داف بعد نشان داد که او تا به حال درگیری با دیزنی بیش از تمایل او برای بزرگسالان بیشتر لیز و شبکه های مایل بچه دوستانه نشان می دهد. بعد از این ما تنها امید و حتی بیشتر است که آنها به توافق برسند و ما می توانیم راه اندازی مجدد پس از همه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de