9 ضروری کودک دوش هدیه برای هر کودک مجازی دوش مادران جدید را درک خواهد کرد این در اجتماعی فاصله


Kids_4_babylounger

چه مجازی دوش کودک?

در این زمان از اجتماعی فاصله ما یاد گرفته ایم برای انطباق با زندگی روزمره ما به اصلاح برخی از حس ظاهر ، اگر چه آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد روز جلوتر نوزادان هنوز متولد ترک به زودی به مادرم با دو دوز از عدم قطعیت. مجازی را وارد کنید دوش نوزاد است که در آن دوستان و خانواده دعوت می شود به جمع آوری از طریق وب سایت به معاشرت بازی و تماشای مهمان افتخاری باز کردن هدیه. قرنطینه یا نه انتظار مادرم هنوز هم باید مجهز به ملزومات کودک در وان حمام بطری های بخار و صدای تسکین دهنده ماشین آلات برای دریافت از طریق آن برای اولین بار چند هفته (er … سال).

“مادری می تواند یک منزوی و تنها زمان برای بسیاری از که می تواند به تقویت طول قرنطینهبه خصوص به عنوان ‘نقطه عطف’ لحظات در زندگی ما باید کاملا reimagined می گوید:” میشل کندی مدیر عامل بادام زمینی, یک, شبکه, برنامه طراحی شده است برای اتصال همفکر محلی زنان است. “بادام زمینی اجازه می دهد تا زمان و به زودی به مادران برای اتصال و پشتیبانی از یک دیگر و اخیرا در جامعه شده است به طوری خلاق در ایده های خود را برای میزبانی مجازی کودک دوش!”

در حالی که نسخه مجازی از یک دوش کودک نیست کاملا مشابه به عنوان یک فرد در بزم آن می توانید تقریبا تمام عناصر از چیزی که واقعی است. این می تواند شامل دیجیتال دعوت و تشکر از شما یادداشت ها فعالیت هایی مانند نوزاد Mad Libs یا حدس زدن بازی ها و بر روی دوربین باز کردن هدیه. (PS – سر به بادام زمینی به صحبت کردن واقعی مامان در مورد مجازی کودک دوش تجارب اگر شما نیاز به برنامه ریزی ایده های تازه.)

چه چیزی بهترین هدیه برای یک نوزاد مجازی دوش?

این که آیا شما در حال میزبانی مجازی کودک دوش حضور به عنوان مهمان و یا شما در حال انتظار مادر به دنبال پر کردن رجیستری خود را ما جمع آوری کرده ایم چند باید دارا است که در آینده پدر و مادر کاملا نیاز برای کمتر استرس زا معرفی به والدین. در حالی که این جشن خواهد بود کمتر سنتی فقط به یاد داشته باشید: نکته این است که برای کمک به مادر آماده برای نوزاد در راه است که آنچه مهم است — شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه. و بهترین خبر ؟ همه این تراکم ها در آمازون در دسترس برای خرید آسان ارسال و دریافت.

کودک بهترین هدیه برای صلح از ذهن

وجود دارد به اندازه کافی به نگرانی در مورد به عنوان یک پدر و مادر جدید در یک روز خوب و در میان زمان قرنطينه یک مادر به صورت اضطراب ممکن است افزایش. اما پس از BB به خانه می آید او باید آرامش بیشتری اگر یکی از این اعضای حیاتی و موثر بدن دائما در حال بررسی است. معرفی جوجه جغد هوشمند مانیتور نوزاد دو شامل نام تجاری به خوبی شناخته شده جوراب هوشمند نیز به عنوان یک نظارت تصویری. زمانی که فرسوده, جوراب آهنگ ضربان قلب و سطح اکسیژن به اطلاع پدر و مادر اگر آنها بیش از حد بالا یا خیلی پایین است. همراه با نظارت بر جریان های صوتی و تصویری به مامان یا بابا تلفن های هوشمند از طریق یک نرم افزار و نگران نباشید — رمز WiFi بدان معنی است که تنها کاربران تایید شده (با نام مستعار پدر و مادر و شاید مادر بزرگ) می توانید مشاهده فیلم.

این نابغه مجموعه ای است ایده آل برای چند خواب: مراحل نوزادان می تواند پوشیدن جوراب هنگام خواب در لگنچه در کنار تخت پدر و مادر و سپس هنگامی که آنها فارغ التحصیل خود را به گهواره (و یا یک زمان چرت زدن چرت زدن) این مانیتور می توان در بیش از حد.

$399 در آمازون

کسانی که برای اولین بار چند شب از بیمارستان به خانه بدنام اما پدر و مادر جدید می تواند کمک BB رسیدن به یک روال با wildly محبوب تخم. یک دستگاه صوتی, شب, نور, و ساعت زنگ دار همه نورد را به یکی از مناسب دستگاه هاشور است که هر پدر و مادر (تحت اللفظی) رویا. شما حتی می توانید کنترل همه چیز از تغییر رنگ نور به زمان-برای-افزایش هشدار از هر نقطه در خانه خود را با استفاده از این برنامه بر روی تلفن خود را. راه اندازی “برنامه” از طریق این برنامه به نوبه خود در نور و صدا برای تنظیم بار و تخم را ایجاد محیط شما می خواهید برای کمک به همه بی اراده کار کردن به خواب یا مسالمت آمیز بیدار صبح آمده است.

بین یک کمی و اجتماعی فاصله استرس والدین موظف هستند به بی خوابی شبانه, اما امیدوارم این متخصصین و اهل فن در تعجبم که کمک خواهد کرد که برای از بین بردن برخی از آنها. شما همچنین می توانید ارتقاء به تخم کودک استراحت+ که شامل یک ساعت دیجیتال و صوتی دو طرفه نظارت بر.

60 دلار در آمازون

ویدئو جدید بچه های ضروری هدیه

پارچه swaddles جدید مادر اصلی و اگر شما بخواهید هر پدر و مادر که در حال حاضر نوزادان آنها می گویند شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی. پس چه بزرگ در مورد آنها از شما بپرسم ؟ آنها نرم و بسیار سبک وزن و تنفس بسته بندی قادر قابل حمل و خدمت تن از اهداف است. شما می توانید آنها را به قنداق البته به عنوان یک پتو برای چرت زدن یا شکم زمان به عنوان یک پوشش تغذیه با شیر مادر یک sunshield و یا حتی به عنوان یک دستمال آروغ در خرج کردن.

وقتی که می آید به انتخاب که تغییر نام تجاری است که شما نمی توانید به اشتباه با SwaddleDesigns. ساخته شده با 100 ٪ پنبه آنها در یک تن از دوستداشتنی, gender-neutral طرح است. “آنها بسیار سبک وزن و بزرگ برای قنداق; نور پتو کوتاه بیش از کالسکه یا صندلی ماشین و یا یک میلیون دیگر استفاده می کند می گوید:” یک مؤلف. “آنها را بشویید تا بزرگ و به راحتی می تواند دو برابر شود اگر شما نیاز به یک گرم پتو. فقط به عنوان خوب به عنوان مارک های گران قیمت اما بسیار ارزان!”

$34 در آمازون

تغذیه با شیر مادر و یا نه هر مادر جدید باید مجهز به یک مجموعه مناسب و معقول از بطری چرا که اگر و زمانی که او نیاز به آنها را بهتر در دست است. پدر و مادر عشق Comotomo زیرا این squeezable بطری آسان گرفتن (برای پدر و مادر و نوزادان) آنها ساده به جمع آوری و پاک و گسترده-پایگاه تاپس سیلیکون ضد قولنج دریچه به علاوه یک شکل و احساس می کنید که نزدیک به “چیزی که واقعی است.”

این Comotomo نوزاد بطری بسته نرم افزاری است که مجموعه ای بسیار جذاب به دلیل آن می تواند به رشد همراه با BB (و او همیشه در حال تغییر اشتها). آن شامل دو تا پنج اونس بطری دو هشت اونس بطری و مجموعه ای از جریان آهسته و متوسط جریان و سرعت جریان ، در واقع هر مادر به شود خواهد شد که همه چیز او نیاز به بطری تغذیه نوزاد … به جز شاید یک کودک دوم, بطری, بسته نرم افزاری. (شما می توانید مجموعه ای با حلقه های پلاستیکی بیش از حد.)

$ در آمازون

هیچ نوزادان, آیا بازی کردن با اسباب بازی در ابتدااما پس از چند ماه وقتی BB شروع به گرفتن همه چیز و به ناچار gnawing در آنها با مادر خواهد بود خوشحالم که او را به یک اسباب بازی مناسب برای ارائه. مناسب برای littles سنین 6 ماه و تا, آلمانی-ساخته شده HABA Magica چوبی Baby Rattle زرق و برق دار است تجدید نظر به توسعه حواس و مهمتر از آن طراحی شده است به امن (اگر چه بازی کودکان همیشه باید تحت نظارت). توپ در حال صحافی در الاستیک و ساخته پایدار با چوب و سپس با رنگ آب بر اساس حلال-free لاک که طراحی شده برای مقاومت در برابر سایش اشک و بله gumming.

با بیش از 250 بررسی مثبت خریداران در نهایت با خوشحالی با این اسباب بازی ها را با کیفیت و ارزش سرگرمی را فراهم می کند برای آنهایی که کمی. “من 6 ماهه نوه به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به این و با گذشت زمان قادر خواهد بود برای دستکاری و حرکت آنها را در اطراف بیش از حد” یک خریدار می گوید. “او کشیده شده است به رنگ های روشن و من دوست دارم که آنها چوب است. بسیار محکم ساخته شده است.”

16 دلار در آمازون

بهترین هدیه مادران جدید را درک نمی کنند آنها نیاز

آیا برای تخمگذار مورد استفاده قرار خزنده و یا بازی های مراقبت از نوزاد Playmat ارائه خواهد شد سال استفاده کنید. این تشک بادی مجهزند به نگه داشتن kiddos کردن سخت طبقه علاوه بر آن ضد آب تا نشت و دیگر * * * * حوادث* در حال nbd (به عنوان مخالف به روی فرش شما).

در اوایل روز پدر و مادر می تواند محل فعال سونا یا لگنچه در سطح آن به یک مکان امن به چرت زدن و یا پرتاب کردن یک پتو برای برخی از شکم زمان سرگرم کننده است. به عنوان BB رشد می کند, او/او را نرم و جایی برای نشستن, خزیدن بازی با اسباب بازی و حتی خوردن تنقلات در آن آسان برای پاک کردن سطح. اما شاید بهترین بخش این است که این حصیر دو طرفه: این ویژگی شیک درهم الگوی به ترکیب خود را با زندگی دکور اتاق در یک طرف و در طرف دیگر وجود دارد سرگرم کننده حیوانات چاپ برای مهد کودک و یا اتاق بازی. با بیش از 700 بررسی 5 ستاره آن را ایمن می گویند که این یک هدیه به ارزش دادن.

150 دلار در آمازون

یکی باید پدر و مادر جدید ممکن است در نظر بگیرید — تا زمانی که آنها به آن نیاز دارید است که مناسب و معقول nightlight. اما ما در حال صحبت کردن در مورد مدرسه قدیمی نوع شما وصل به دیوار خود را. ما در حال صحبت کردن در مورد کنترل لمسی قابل شارژ VAVA.

این تخم مرغ به شکل نور شب مسخره دستی و می توان با لمس خود را (رایگان) ، را فشار دهید برای چند ثانیه و تب و تاب را روشن و کم نور است که ایده آل برای متوسط-of-the-night تغییرات پوشک و یا تغذیه جلسات شما می خواهید برای دیدن آنچه شما انجام می دهند بدون برانگیختن BB به wide awake. آن قابل شارژ پایه اجازه می دهد تا شما را به قدرت آن و سپس استفاده از آن طناب-رایگان و بدون توجه به چه مدت آن را در آن داغ می شود. به عبارت دیگر این باهوش ابزار باید در هر کودک رجیستری و از آنجا که این قیمت مناسب است شما نیز ممکن است گرفتن یکی برای اتاق خود را — و هر یک از بچه های خود را’ اتاق — در حالی که شما در آن هستید.

20 دلار در آمازون

اثبات این که $33 می توانید ذخیره کنید یک پدر و مادر جدید سلامت عقل. زمانی که برای اولین بار مادران و پدران را به خانه خود را بسته نرم افزاری از شادی و متوجه هیچ امن و محل مناسب برای قرار دادن BB زمانی که آنها نیاز به هر دو دست Boppy اصلی نوزاد سونا است که کل یک نجات دهنده زندگانی. آن را مانند یک کوسن که گهواره را زیر و می توان در کنار شما بر روی نیمکت و یا در یک نقطه امن در کف. اگر کمی خود را باعث می شود یک ظرف غذا بزرگ تمام چیزی که می توان در ماشین لباسشویی و آن را حتی می آید با یک دسته برای حمل آسان. این خبر خوبی چون شما آوردن این چیزی که از یک اتاق به اتاق و در تمام بازدیدکننده داشته است خود را برای دیدن دوستان و خانواده (یک قرنطینه است البته). فقط نگه داشتن در ذهن است که آن را برای خوابیدن بنابراین مطمئن شوید که BB تنها “سالن” تحت بیدار نظارت بزرگسالان.

$33 در آمازون

ساده ترین نوزاد هدیه برای ارسال (به خصوص در آخرین لحظه)

یک چیز جدید پدر و مادر به ناچار نیاز است … چیزی که آنها درک نمی کنند که آنها مورد نیاز است. حتی بیشتر آماده مادران و پدران را به برخی از آخرین لحظه خرید و وقتی که آنها با داشتن هزینه های تحت پوشش به معنی یک چیز کمتر به استرس است. اگر شما نگران هستید که یک کارت هدیه است غیرشخصی نمی شود; به خصوص در حال حاضر آمازون تاسیسات برای همه پدر و مادر که نیاز به مهد کودک لوازم. به طوری که دریافت کنندگان در سوال متوجه می شود آنها بیشتر نیاز به پوشک و دستمال مرطوب و یا اروغ پارچه, آنها قدردانی که شما بودجه آن — به ما اعتماد. ارسال آنها یک کارت دیجیتال برای یک لحظه هدیه و یا آنها را دریافت کنید فیزیکی کارت می آید که در این کیسه به طوری که آنها باید یک چیزی کمی برای باز کردن.

25 دلار در آمازون

اگر شما یافت این مادر تایید مجازی نوزاد حمام ایده های هدیه مفید شما عشق ما دیگر کودک دنده تراکم بیش از حد!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>