تسلا Cybertruck خواهد کچ در Petersen Museum زمانی که آن را بازگشایی این آخر هفته

در طول سال های موزه خودرو پترسن به نمایش برخی از ترین در جهان طبقه و تاریخی وسایل نقلیه. در حال حاضر لس آنجلس

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399

در طول سال های موزه خودرو پترسن به نمایش برخی از ترین در جهان طبقه و تاریخی وسایل نقلیه. در حال حاضر لس آنجلس موسسه است که در مورد به میزبان نخستین نمایش عمومی از یکی از پیش بینی ترین وسایل نقلیه در حافظه اخیر—تسلا Cybertruck.

به مناسبت بازگشایی زیر coronavirus مستند موزه خواهد بود نمایش ایلان بسیار به کرات برقی وانت برای یک هفته, با توجه به آزادی مطبوعات. از این شنبه تا جمعه آینده (ژوئن 20-26) بازدید کنندگان برای Petersen می توانید شانس خود را برای دیدن Cybertruck نزدیک است.

این علامت برای اولین بار شانس ترین خودروساز لژیون از طرفداران جان سخت را به اتمام cyberpunk الهام گرفته از خودرو برای خود زیر آن رونمایی در عجیب رویداد رسانه ای در ماه نوامبر گذشته. در حالی که EV نامتعارف طراحی شده است تحت پوشش اولیه این کامیون قابلیت های فنی و امکانات نباید رد کرد. در مطبوعات ویترین مشک گفت که tri-موتور نسخه از این خودرو (آن نیز در دسترس خواهد بود در تک و دو موتور راه اندازی) را شتاب از 0 به 60 مایل در ساعت در 2.9 ثانیه و درایو 500 مایل در هر بار شارژ. این شرکت ادعا می کند آن را نیز قادر خواهد بود به دو متناوب 14,000 پوند پرداخت بارگذاری.

The Tesla Cybertruck

تسلا Cybertruck به ارمغان می آورد آخرالزمانی آینده به روز در حال حاضر. تسلا

عمومی اولین علائم ادامه همکاری بین موزه و تسلا. در علاوه بر این به میزبانی Cybertruck, پترسن در حال حاضر دارای دو دیگر EVs—مدل S protype و اسب سواری—از شرکت ها بر روی صفحه نمایش به عنوان بخشی از خود را "جریان متناوب" نمایشگاه.

"تسلا بوده است پیشگامی در پذیرش گسترده از وسایل نقلیه الکتریکی پس از معرفی مدل S نمونه" Petersen, مدیر اجرایی, Terry L. Karges گفت. "این Cybertruck هموار راه را برای وسیله نقلیه سودمند از آینده و ما نمی توانیم صبر کنید تا صفحه نمایش آن را با افتخار در لابی ما به عنوان ما بازگشایی برای عموم است."

این موزه خودرو پترسن را رسما بازگشایی درهای خود را بر روی چهار شنبه, ژوئن 19. در حال حاضر, آن را باز خواهد بود از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. کارکنان و بازدید کنندگان ملزم به پوشیدن محافظ پوشش صورت و اجتماعی فاصله دستورالعمل اجرا خواهد شد در ساختمان و از طریق آن نمایشگاه. اگر شما خود را فراموش ماسک صورت در خانه نگران نباشید; تک-استفاده از ماسک ارائه خواهد شد به کسانی که یکی را نداشته باشند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب