9 بهترین اسباب بازی بانی مجموعه— مغز ساخت کیت برای کودکان و نوجوانان با بیش از حد وقت آزاد


Lego Erector Set

اگر شما صرف ساعت از روز خود را در راه رفتن گذشته بچه های خود را از دیدن آنها را با یک شل-جاوید نگاه در چهره خود را به عنوان آنها خیره به هر دستگاه هوشمند اتفاق می افتد به استفاده در آن زمان و با صدای رسا آه کشیدن شما تنها نیستید. به عنوان پدر و مادر ما می توانید استفاده از تمام صفحه نمایش زمان محدود برنامه های, تغییر رمز وای فای, جسمی را به دور یک صفحه نمایش و تکیه بر رفتن به اصلی از پدر و مادر ما — فریاد در کودکان و نوجوانان — در عین حال آنها همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن یک راه به یک صفحه نمایش در دسترس است. آن را غیر طبیعی.

مطمئن شوید که شما فقط می تواند با قطع کردن برق به خانه در به طور کامل ناامید حرکت می کند. اما در اینجا یک ایده بهتر است که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن خود را, تهویه مطبوع, و به بچه ها غیر از گزینه های روی صفحه نمایش برای سرگرمی: خلاق و وقت گیر بهترین بانی مجموعه برای کودکان و نوجوانان.

ساده وجود دارد بانی مجموعه برای مبتدیان اما نیز وجود دارد که بانی ساختمان مجموعه ای است که برای اتصال با یکدیگر برای ایجاد جهان متفاوت است. برخی از مجموعه حتی یک موتور گنجانده شده است به طوری که آنها می تواند حرکت کند و یا نور بالا به صورت فوق العاده سرگرم کننده است. بانی مجموعه اغلب واجد شرایط به عنوان بهترین های بنیادی فعالیت های پس از بچه ها حتی ممکن است چیزی یاد بگیرند در حالی که آنها در حال بازی.

بانی مجموعه هستند بسیاری از سرگرم کننده برای کودکان در تمام سنین اگر چه برای littles آنها هنوز هم نیاز به والدین کمک کند. بچه ها حتی ممکن است پیدا کردن که در دست ساختمان است راه بیشتر سرگرم کننده است که با فشار دادن یک دکمه بر روی صفحه نمایش و یا تماشای یک ویدیو درست مثل شما وعده داده شده آنها را از آن خواهد بود. (در حال حاضر انتظار نداریم که آنها را به اعتراف به آن است. گفتن مامان یا بابا که آنها حق داشتند در مورد چیزی که معمولا اتفاق نمی افتد تا زمانی که بچه می رسد حداقل خود را در اواسط 20s.) در اینجا میدارد ما را برای خلاق ترین و سرگرم کننده و وقت گیر بانی مجموعه است که امیدواریم این ترفند را انجام دهد!

آیا بچه خود را گاهی اوقات می گویند: “من خسته هستم”? (اگر شما می خواهم که حکم به واقعی تر جایگزین گهگاه با به طور مداوم تا زمانی که من آماده برای رفتن مجنون و سپس پاسخ دهد.)

برش آنها را قبل از آنها می توانید شروع به شکایت با این K’NEX مدل ساختمان مجموعه ای. آن را 480 بانی مجموعه قطعات بازده به اندازه کافی قطعات برای 35 کیت های مختلف. که شما نگه داشتن آنها را مشغول روزانه برای حدود 5 هفته … 4 اگر بچه یک اوقات فراغت.

این بانی مجموعه کشتی های با گام به گام دستورالعمل برای تکمیل هر مدل که شامل هواپیما و هلیکوپتر و موتور وسایل نقلیه و موارد دیگر. و یا شما می توانید اجازه دهید بچه نشان دادن خود و یا خلاقیت و فقط شروع به متراکم قطعات به یکدیگر تا زمانی که ایجاد چیزی منحصر به فرد است. هر آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از شنیدن “من خسته هستم” در که ناله زمین که تنها یک pre-teen می تواند دستیابی به.

26 دلار در آمازونآیا شما تا به حال وعده داده شده به کودک خود را به یک نمایشگاه محلی و یا پارک تفریحی و بچه مذاکرات بدون توقف برای هفته ها در مورد هیجان بیش سوار coaster غلتکی و یا چرخ فلک? سپس هنگامی که آن زمان برای سوار بزرگ سواری بچه ها نوبت صورت شبح سفید و او حل می شود به یک blubbering ظروف سرباز یا مسافر از ترس ؟

اگر پس شاید شما می خواهم که بهتر شانس ساختمان تا بچه شجاعت با این چرخ فلک بانی مجموعه. هنگامی که کودک می سازد این مجموعه او و یا او ممکن است احساس شجاع تر از چیزی که واقعی است. (و قبل از شما آن را بدانید بچه خواهد بود به اندازه کافی شجاع بود خواستار به سوار Tilt-a-غلغله و دیگر god-awful سواری است که شما می خواهید هیچ بخشی از. گاهی یک گام به جلو یک طرف تاریک.)

این مجموعه ساخته شده است برای بچه های بزرگتر. این 954 بانی تنظیم قطعات آن شامل توانایی برای ایجاد چراغ و برای تلفن های موبایل است که در واقع کار می کنند. خیلی باحال است. نه کاملا به عنوان خوب به عنوان چیزی واقعی است اما اگر شما انتخاب کنید تا یک کیسه از آب نبات پنبه به غذا خوردن در حالی که ساختمان در آن شما احساس می کنید مثل شما به عنوان نزدیک به واقعی و عادلانه که ممکن است بدون دیدن هر carnies.

30 دلار در آمازون


اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به خود را شخصی پارک تفریحی بانی مجموعه, این ترکیب K’NEX نوسان سوار تنظیم با چرخ و فلک مجموعه ما فقط ذکر شده است.

این ساختمان مجموعه ای است زیبا و خنک با استفاده از 486 قطعه برای ایجاد هر یک از سه کیت های مختلف. همچنین این کشتی با یک موتور بنابراین شما می توانید آن را به چرخش و اضافه کردن به سرگرم کننده است.

بچه ها یاد بگیرند بیشتر در مورد چگونه سطوح مختلف از جرم در نوسان سوار بر چگونگی کرسی نوسان و چگونه سرعت تحت تاثیر عملکرد کل واحد.

کسی چه می داند ؟ شاید شما ایجاد چنین عشق از مهندسی پشت پارک های تفریحی و کارناوال سواری است که شما الهام بخش این کودک را به یک حرفه ای را از آن پایین جاده. (شاید او و یا او را تبدیل به یک قهرمان ملی بودن قادر به کشف کردن که چگونه به کوتاه شدن زمان انتظار در خط در چلپ چلوپ کوه در دیزنی جهان.)

$34 در آمازون


اگر فرزند شما (یا شوهر) یک لگو فن رفتن با لگو بانی مجموعه ای است از یک انتخاب طبیعی است. این جرثقیل خزنده کیت دارای یک میزبان از ویژگی های واقعا سرد است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن خستگی در خلیج. شامل قطعه کار خواهد کرد به عنوان یکی از دو نوع مختلف از جرثقیل.

این کیت دارای 920 قطعه, ساخت آن را یک چالش را حفظ خواهد کرد که کودکان بسیار شلوغ است. یک بار بچه می سازد جرثقیل او یا او می تواند با استفاده از چرخش 180 درجه قابل تمدید بوم را انتخاب کنید تا چیزهای کوچک و حرکت آنها را. بالابر شامل یک کابل به آن را احساس واقع گرایانه و بچه می تواند حتی برابر کردن outriggers به راه اندازی و ایجاد ثبات جرثقیل.

برای بچه ها که علاقه مند به ساخت و ساز و مهندسی بانی این مجموعه از لگو خواهد بود یک اسباب بازی جذاب است. اما آماده برای پاسخ به بسیاری از گیج کننده سوال در مورد مهندسی و چگونه جرثقیل کار به حرکت اقلام بزرگ است. (خوشبختانه گوگل تمام پاسخ.)

85 دلار در آمازوناگر بچه خود را دوست دارد دایناسورها Meccasaur است سطح بعدی ، این بانی تنظیم خارج شده و ارائه می دهد توانایی به راهپیمایی در اطراف پس از اتمام آن نیز در واکنش به محرک های کودک را فراهم می کند.

کشتی آن را با همه چیز شما نیاز به آن را با هم از جمله ابزار تخصصی است. اما آن را به حرکت و سر و صدا شما می خواهید به ارائه چهار C باتری. و حتی آن را تا به برخی از ویژگی های قابل برنامه ریزی.

این 715 قطعات پس از آن یک انتخاب بهتر برای کودکان بزرگتر است. این دقیقا یک اسباب بازی راحت تا کودکان خردسال ممکن است به عنوان علاقه مند به هر حال.

Meccasaur تنها 3 فوت بنابراین انتظار نداریم که برای شروع خود را پارک ژوراسیک با یک ناوگان از این بانی مجموعه ای از روبات ها است. اما یکی از آنها باید به اندازه کافی به دمدمی مزاجی از خانواده سگ.

$75 در آمازون


برخی از بانی مجموعه موارد خاص کودک قادر به ساخت نزدیک به دنبال دستورالعمل گنجانده شده است. دیگر انواع قطعات موجود است که کار را برای چندین پروژه نهایی می دهد که کودک کمی فرصت بیشتری برای خلاقیت است.

ضریب هوشی سازنده متناسب به رده دوم ارائه دستورالعمل گام به گام برای بسیاری از آیتم های مختلف در حالی که همچنین اجازه می دهد برای برخی از خلاقیت است. پروژه های در حال تقسیم مبتدی, متوسط و پیشرفته بنابراین شما می توانید اجازه دهید بچه کار سخت تر می سازد پس از او سود برخی از تجربه با این پایه می سازد. (اگر پدر و کمک به مطمئن شوید که برای شروع در سطح مبتدی. ما نفرت را به دیدن او گریه با نا امیدی زمانی که کیت ساختمان بیش از حد سخت است برای او.)

این کیت دارای 164 بانی تنظیم قطعات آن را ندارد رباتیک قطعات پس از آن یک انتخاب خوب برای جوانتر بچه که کنجکاو در مورد ساخت کیت, اما که نمی باید سطح مهارت و در عین حال رسیدگی به یک مجموعه.

25 دلار در آمازون


گاهی اوقات بهترین چیز در زندگی آمده در سطل. مرغ سرخ شده, بستنی و بطری های آبجو در سطل شب در میخانه محلی به نام چند. (ما نمی گویند سالمترین همه چیز را در سطل.)

بنابراین زمانی که ما متوجه شدیم این سطل بانی تنظیم قطعات آن را قطعا گرفتار چشم ما.

این کیت دارای 150 قطعه است که می تواند مونتاژ در 10 مدل های خاص و یا بچه ها می توانید اجازه دهید تصورات خود را به وحشی. این مجموعه ساخته شده است برای سنین 5 و تا پس از آن یکی از بهترین بانی مجموعه برای کودکان خردسال است. دستورالعمل وجود دارد برای کمک به ساخت برخی موارد مانند اتومبیل و موتور سیکلت و ترکیبی هلیکوپتر.

بهترین از همه, هنگامی که زمان ساخت آن بیش از همه قطعات می توانید به عقب در سطل برای پاکسازی آسان. (ما تضمین 5 ساله خواهد شد و در واقع قرار دادن تمام قطعات را در سطل; ما فقط گفت که او یا او می تواند آن را انجام دهد. موفق باشید.)

70 دلار در آمازونهیچ لیست از بهترین بانی مجموعه برای کودکان و نوجوانان خواهد بود کامل بدون از جمله Tinkertoy. من شرمنده هستم به اعتراف من صرف ده ها ساعت در دوران کودکی من بازی با چوبی Tinkertoy قطعات بودند که دست به دست از پدرم. (من شرمنده می گویند که او در زمان به مراتب بهتر مراقبت از آنها را به عنوان یک بچه از من به عنوان یک بچه. من فکر نمی کنم بسیاری از آنها جان سالم به در برد و پس از من به پایان رسید با آنها از بین بردن من شانس را به پول نقد در در, در بازار اسباب بازی.)

امروز Tinkertoys کمی متفاوت از کسانی, قدیمی, اسباب بازی چوبی, به عنوان این مدل متشکل از پلاستیک. برخی از این 200 بانی مجموعه قطعات کمی از انعطاف پذیری به آنها که باعث می شود آن را آسان تر برای کودکان به تناسب آنها را در محل مورد نظر (که بخشی از این مشکل با چوبی Tinkertoys که سفت و شکستنی … و من چسبیده به این داستان است.)

در این مجموعه آموزش با این Tinkertoys اجازه می دهد تا برای 30 متفاوت و خاص ساختمان ایده ها و یا بچه ها می توانند با استفاده از تخیل خود را برای ایجاد تقریبا هر چیزی.یک فن است و می گوید: “من 2 سال و 4 سال باید یک میلیون اسباب بازی – این است که وجود دارد رفتن به اسباب بازی است. به عنوان یک مادر اقامت در خانه مادر آنها با این کار حداقل 3 ساعت در روز! بدون شوخی!”

41 دلار در آمازون


این مغز دانههای صدا مانند آنها باید غلات صبحانه. اما آنها نیست. آنها بهترین بانی مجموعه برای کودکان است که اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد همه نوع از موجودات و وسایل نقلیه و هر نوع متقابل بین این دو است که آنها تمایل.

زیبایی از مغز دانه است که هر قطعه دارای همان شکل و طراحی تقریبا شبیه یک دور تخت, گل, گلبرگ. بچه ها می توانند زمان بیشتری را صرف چیزهایی ساختمان و کمتر زمانی که جستجو برای یک بخش کلیدی است که آنها احتمالا از دست رفته در داخل روی نیمکت … و هیچ کس در حال رفتن به آن وحشتناک locale پس از آن.

مغز دانههای ساخته شده برای کودکان سنین 5 و تا. 500 قطعه را در هم بافتن با هم برای ایجاد آیتم های خود را و کیت کشتی با یک کتاب آموزش با ایده های مختلف و چیزهایی که بچه ها می ساخت.

(در حال حاضر اگر کسی خواهد آمد تا با یک مغز دانههای حبوبات, ما می خواهم آن را خرید. مغز ما هرگز کار کاملا به عنوان موثر در 7 صبح به عنوان آنها را در 7 p. m. بنابراین یک مغز تقویت غلات صبحانه به جفت با کافئین قهوه می تواند یک تغییر خوش آمدید. استارباکس ما در حال نگاه کردن به شما است.)

16 دلار در آمازون

اگر چه اسباب بازی های آموزشی در حال بزرگ آن را OK به خرید بچه های خود را برخی از اسباب بازی است که فقط سرگرم کننده در مواردی بیش از حد. (اجازه ندهید که کسانی که بیش از حد کنترل رسانه های اجتماعی مادرم گناه شما را به تفکر در غیر این صورت.) چک کردن اسباب بازی ما راهنماهای برای برخی از ایده های سرگرم کننده.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>