8 بهترین کودک نو پا قدم مدفوع به طوری که آنها می تواند کمک به در آشپزخانه و قلم مو خود را دندان

ما بچه ها به کمک (گاهی اوقات کمی بیش از حد) به خصوص در آشپزخانه. با شمارنده (و ما مورد علاقه تبادل نظر آشپز

توسط ETELARESANKHABAR در 23 خرداد 1399
Best Kids Step Stool

ما بچه ها به کمک (گاهی اوقات کمی بیش از حد) به خصوص در آشپزخانه. با شمارنده (و ما مورد علاقه تبادل نظر آشپزخانه) فقط از رسیدن به دست های کوچک آن را به سرعت تبدیل به یک دیوانه arm workout تلاش برای افراشتن ما لوس تا برای مقابله با سطح. یا بهتر است هنگامی که ما را به کاسه مخلوط کردن به آنها و خانواده سگ فکر می کند او را تحت درمان به خانه کوفته آن را به سرعت جادوها فاجعه است. سرمایه گذاری در محکم گام مدفوع برای کمک به یکی از بهترین خریدهای ما ساخته شده این بهار. بچه ها امن هستند و در واقع مفید به علاوه به عنوان یک جایزه اضافه شده— زمانی که آنها به کمک مواد غذایی آنها بیشتر احتمال دارد به خوردن آن (آره درست پستو اسفناج, در اینجا ما می آیند!).

گام مدفوع نیست فقط محدود به آشپزخانه هر چند ما می دانیم که بیش از چند mamas که جمع شده اند کاملا مجموعه ای در اطراف خانه. لس نیاز به گام تا در اتاق خواب حمام و اتاق بازی برای رسیدن به چیزهای مورد علاقه خود را و قطعا به قلم مو دندان های خود را (و دست خود را بشویید). های مختلف مدفوع می تواند برای موقعیت های مختلف. Foldable گزینه های زیادی برای جلوگیری از درهم و برهمی اما کوچکتر دو مرحله مدفوع با دستگیره همچنین می توانید این ترفند را انجام دهد. پس از همه, که می تواند به زحمت از پس زدن دهنه اسب آن سنگین چیزهایی که از یک اتاق به اتاق ؟ آخرین چیزی که ما نیاز داریم – یکی دیگر بهانه ای برای تاخیر در رفتن به رختخواب از آنجا که ما به دنبال مدفوع!

با گزینه های بسیاری از صنایع cutsie مدفوع به محکم دروازه مانند خلق آن را سخت بدانید که چه چیزی را انتخاب کنید. ما در بر داشت 8 گزینه های زیادی در انواع اندازه است که هر دو زیبا و امن است. پس پیش بروید mama اجازه دهید آنها را با قلم مو دندان های خود را توسط خودشان!

بهترین کودک نو پا مدفوع مرحله 1

هر کس طراحی این Simplay3 دو کودک مدفوع گام به وضوح به حال دو کودکان و نوجوانان مبارزه با بیش از نزول. طراحی شده برای دو جفت پا برای ایستادن در یک بار (هر یک در تغییر ارتفاع – فکر می کنم 2 و 4 ساله ها) هر کس می تواند با قلم مو دندان های خود را در همان زمان. شایان ستایش کمی ردپای ما بگویید littles دقیقا همان جایی که ایستاده پس از آن امن و که این مدفوع است که برای آنها به معنای.

ما بخش های مورد علاقه است که این فقط برای kiddos! Mamas تلنگر این چیزی که بارها در زمان حمام یا قبل از خواب و به زودی شما یک صندلی یا مدفوع برای شما بیش از حد. حمایتی طرف تبدیل به یک ثبات قاب به معنای به صورت نشسته یا ایستاده بزرگسالان تا 300 پوند هنگامی که آن را بدبختانه.

یک منتقد نوشت:"ما به دو مجزا مدفوع برای هر دو ما کودکان 5 و 3. ما یکی واقعا حمام کوچک و این یک مدفوع ساخته شده است یکی از جنبه های درهم و برهمی در حمام ناپدید می شوند."

35 دلار در انبار خانهCasafield را 9" تاشو مدفوع گام از خارج است ایده آل برای زمانی که همه چیز فقط یک کمی خارج از دسترس برای tots. آسان به حرکت از یک اتاق به اتاق و برابر به فروشگاه در کنار نزول این یک گام تعجب است که هر دو بودجه دوستانه و زیبا. گزینه های رنگ های مختلف می توانید بازی یا دکور حمام خود را و یا خود را لوس و خوی بدون در نظر گرفتن وجود دارد یک گزینه برای هر کس حتی یک پایه ،

ساخته شده از پلاستیک سبک وزن این jigsawed طراحی شده طرف به این مدفوع آن قدرت است. این کودکان گام مدفوع ممکن است نگاه اساسی اما آن را می توانید نگه دارید تا به 300 پوند ساخت آن را به عنوان بسیار برای mamas به دنبال دریافت که بشقاب را از شربت خانه آن را به عنوان kiddos مایل به قلم مو دندان های خود را. بالا است مطرح ترمز ضد الگو برای جلوگیری از ورقه و آن را برابر نزدیک به تخت برای ذخیره سازی در هر نقطه. این است که به آن تعلق دارد در هر اتاق (یا حداقل یکی در هر طبقه).

$13 در خارج

بهترین کودک نو پا مدفوع 2 مرحله

این شرکای کودک نو پا قدم تا مدفوع می آید در 9 رنگ های مختلف برای مطابقت با هر دکور اتاق خواب. ما دوست دارم که چگونه این چوبی گام مدفوع سبک مسابقات نگاه از یک نردبان سبک قفسه برای اتاق خواب های کلاسیک سبک (ما نمی تواند مخالف برای ذخیره سازی کتاب ها در مراحل عمیق یا هنگامی که آن را استفاده نمی کنید). محکم نرده ها را گیج این مینی نردبان فوق العاده آسان و سرگرم کننده برای کودکان نو پا به خصوص برای بالا رفتن به رختخواب و یا احمقانه.

مرحله دوم دارای ارتفاع قابل تنظیم از ویژگی های است که می تواند به رشد خود را با پایین. به عنوان یک اضافه شده ویژگی های ایمنی شامل nonslip مدتها ما تنفس کمی ساده تر ما tots بالا و پایین رفتن دوباره و دوباره. یکی از ویژگی های مورد علاقه ما است که چگونه این انتقال به پدر و مادر گام مدفوع و امن است به اندازه کافی برای بزرگسالان تا 150 پوند است.

120 دلار در آمازون

بچه ها مرحله مدفوع را با ارزش املاک و مستغلات در حال حاضر ما به سر می برند اتاق (جدی می دانستند که بچه ها تا به حال تا این حد تلخه؟!). این دایناسور جدید گام مدفوع از خارج می کند دو وظیفه – گام تا توانایی برای kiddos ظرفیت ذخیره سازی برای نوین گراش. آهسته لولا درب باز می شود به فاش کردن فضای ذخیره سازی برای کتاب یا اسباب بازی کاهش درهم و برهمی اتاق و ارائه یک گزینه امن برای بچه های خود را برای دریافت دنده خود را.

ما همچنین دوست دارم که نه تنها می توانید آن را شخصی با نام فرزند خود را دارد اما در 20 رنگ و فونت را انتخاب کنید از دادن ما kiddos انتخاب در طراحی. اندازه مناسب برای اتاق خواب و حمام و یا اتاق این مدفوع است علاوه بر این به هر بچه مضمون اتاق بدون اینکه بیش از حد طراحی شده است. بهترین بخش سمت دستگیره را حمل جدید خود را شخصی دنده از یک اتاق به اتاق آسان بدون نیاز به کشیده در سراسر ما طبقه!

60 دلار در خارجزیبایی نقاشی در انواع رنگ برای مطابقت با هر اتاق خواب و یا اتاق, این ارتفاع قابل تنظیم رشد چوبی گام مدفوع از همکاران بدون ذهن و بسیار خوشحال. ما عاشق گسترده ای مجموعه ای از مراحل و تنظیم قفل برای تغییر ارتفاع پله برای ایمنی افزوده. به همراه گوشه های گرد و صاف ساخت و ساز جلوگیری از آسیب به ما طبقه چوب! کیفیت طراحی باعث می شود این مدفوع به اندازه کافی محکم برای بزرگسالان بیش از حد. یکی mama ما می دانیم که استفاده از آن برای قرار دادن در تخت او چرا که او کمی بیش از حد کوتاه برای رسیدن به.

یکی از بررسی مشترک این متفکر بازخورد و نابغه ایده "این یک با کیفیت بالا, با دوام و آسان به جمع آوری مدفوع ارزش آن قیمت.... کودک نو پا ما در حال حاضر صعود تا این مدفوع به طور مستقل به قلم مو دندان های خود را نخ شستن دست و لبخند خود را در آینه. قبل از این ما را به ناشیانه او را تا چند بار در روز به دستشویی و او به ما وابسته به تسهیل هر یک از این مراقبت از خود مهارت است. خیلی خوشحالم که ما این را خریداری و یک شیر آب توسعه دهنده. ترکیبی رویایی است!"

70 دلار در آمازون

بهترین گام مدفوع برای آشپزخانه

این یاور آشپزخانه مدفوع از Guidecraft ممکن است شبیه به یک جای بر روی چهار چرخ, اما آن را منحصر به فرد طراحی تاشو (فکر می کنم به اندازه یک دروازه کودک) باعث می شود آن را یکی از ما علاقه. ما عاشق nonslip حصیر داخل برای زمانی که ما kiddos در حال تکان دادن در حالی که ما پخت با هم و کلیپ در تور ایمنی را فراهم می کند یک لایه اضافی امنیتی است. ارتفاع همسان است کاملا برای مقابله با, در حالی که پلت فرم قابل تنظیم باعث می شود این برج کار برای بچه ها در تمام ارتفاعات و سنین تا 125 پوند است.

یکی از بررسی مشترک این افکار "نه بسیاری از محصولات بهتر با زمان اما این "یاور ایستاده' دارای ویژگی های و حتی بیشتر از گذشته 2 خریداری شده برای نوه من. من یک مقدار زیادی از آیتم های چوبی به عنوان یک سرگرمی بلکه برای زمان و پول آن را ثابت کرده است بهتر است برای خرید این برای من نوه از صرف زمان به آنها را. برای من یکی از بهترین ویژگی های است که آن را ساخته شده است تا حدی یا به طور کامل از تخته! رنگ آمیزی چوب به پایان می رسد و آنها به شبکه اضافه شده به پوشش باز طرف به علاوه یک حصیر غیر ترمز ماشین و ضربه محکم و ناگهانی گیره برای نگه داشتن "طبقه" از بلند کردن اجسام ناخواسته. صفر مونتاژ مورد نیاز – آماده به استفاده از حق خارج از جعبه."

170 دلار در آمازون

این نسخه محدود و کمی همکاران برج یادگیری است و نه فقط یک پناهگاه امن برای آشپزخانه ما یاران بلکه یک فعالیت مرکز. چگونه اغلب ما بچه ها می خواهید برای کمک به طبخ تنها برای اجرا به چیز دیگری در حالی که ما در حال اندازه گیری مواد تشکیل دهنده ؟ این آشپزخانه گام مدفوع اجازه می دهد تا برای آسان و outs از طرف فراهم می کند اما یک فضا برای گزینه های سرگرم کننده در طول "خسته کننده" بخش پخت و پز. شامل تخته سیاه است یک راه سرگرم کننده برای بچه ها بنویسید تا منو در حالی که شام پخت و پز و یا برخی از رسم هنر برای آشپزخانه. ما هم عاشق این add-on فعالیت هیئت مدیره به طراحی مناسب این فضا و همچنین برای جوانتر یاران که شاید نمی توانید ارسال نشده است.

یک منتقد اظهار داشت:"این برج فوق العاده است. ما سعی کردیم آن را برای ما 22 ماه در حالی که بازدید از دوستان و او دوست داشت که به مقابله با. ما آن را دوست داشتم خیلی از ما خریداری یک خانه مان. پسر ما را دوست دارد به خوردن غذا و تنقلات در آن کمک به ایجاد شام و انجام پروژه های صنایع دستی. من به شدت آن را توصیه. من هم دوست دارم تنظیم ارتفاع."

240 دلار در آمازونکاوش N Store قابل تنظیم ارتفاع آشپزخانه مدفوع گام برای کودکان نو پا کمی از همکاران ساخته شده است در اصل کمک به دست در آشپزخانه. این برج با خیال راحت به ارمغان می آورد کودکان سنین 2-6 برای مقابله با ارتفاع بدون نگرانی از سرخوردن و یا به عقب. ما عاشق ارتفاع قابل تنظیم از ویژگی های به طوری که این رشد می تواند با ما littles و ارائه تنها مقدار مناسبی از پشتیبانی برای پخت و پز و تهیه.

در حالی که این ایده از کل یک برج در آشپزخانه ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق (ما می دانیم که ما نه تنها mamas کار در فضاهای کوچک آشپزخانه) این مدفوع طراحی شده است که با فضاهای کوچک داشته باشید. این تمام چیزی است که تحت دو پا گسترده ای می آید دقیقا ضد ارتفاع این معنی که شما نمی خواهد از دست دادن ارزش فضای ضد کار در اطراف "یاران". آن را حتی بیشتر کاربردی مرحله پایین به راحتی چین برای ذخیره سازی و کل برج را می توان به سرعت جمع دور در زیر نوار صبحانه به خارج از دید زمانی که استفاده نمی کنید.

150 دلار در آمازون

بیشتر به دنبال راه های زیادی برای اجازه دهید بچه ها "کمک" گرفتن از راه است ؟ اتمام همه ما مادر تایید شده اسباب بازی بچه ها برای ساعت ها سرگرم کننده ایده های.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن