9 بهترین به علاوه اندازه لباس حمام از سال 2020 – مد و عملکرد را برای فصل تابستان سرگرم کننده

ما همه رو به یک سطح معینی از وحشت در چشم انداز خرید جدید لباس شنا و به خصوص کسانی که از ما به دنبال به علاو

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
Plus Size Swimsuit

ما همه رو به یک سطح معینی از وحشت در چشم انداز خرید جدید لباس شنا و به خصوص کسانی که از ما به دنبال به علاوه اندازه لباس حمام. پس در واقع عاملی است که بسیاری از ما برای خرید مایو آنلاین به طور انحصاری در این سال و یو پی اس حول و حوش به یک سطح کاملا جدید. فقط به خاطر اینکه ما در حال شنا کردن در حیاط خلوت ما معنا نیست که ما می خواهم به پوشیدن مادر بزرگ کت و شلوار. ترک بسیاری از ما تعجب – "از کجا می توانم حتی خرید زیبا و دلفریب, به علاوه اندازه لباس شنا آنلاین?"

وجود دارد گزینه های زیادی این روزها— با بسیاری از بدون هیچ زحمتی رایگان می گرداند و یا مبادلات بنابراین شما می توانید چهره ای از اندازه در خانه. هر کسی که تا کنون سعی لباس دختر در یک دست کت و شلوار حمام در روشنایی فلورسنت از یک اتاق با یک کودک نو پا می تواند درخواست تجدید نظر از تلاش در یک دست کت و شلوار از آسایش در اتاق خواب خود را. (قرار دادن کودکان و نوجوانان در خارج از منزل برای یک نوسان شکستن و شروع به نشان دادن مد mama!)

وجود دارد چند چیز کلیدی به فکر می کنم قبل از خرید آنلاین— حتی فقط دانستن پالت رنگ و یا سبک جلوتر از زمان می تواند کل تجربه کمتر دردناک است. همچنین یک ایده خوب چه اندازه شما نیاز دارید (ما همه احساس کمی بزرگتر این روزها تا اندازه نمودار و بررسی از زنان دیگر بهترین دوستان ما هستند). نظر— آماده برای این— چیزی کمی عادی خود را wheelhouse. آیا شما نیاز به یکی دیگر از سیاه و سفید و یا نیروی دریایی لباس شنا? آیا شما آماده برای چاپ های جسورانه و یا شاید حتی دو قطعه ؟ ما می گویند بله.

ما به انجام مشق شب و یافت, سرگرمی, جشن, چاپ و زیبا جامدات در اندازه به علاوه یک قطعه و حالا هر تضمین شده است به شکل چاپلوس و ما با تکیه تلفظ کردن منحنی در حالی که ما هنوز هم می توانید نگه دارید تا با آنچه ما لوس به ما بزنند. همه که سمت چپ انجام دهید این است با کلیک بر روی "اضافه کردن به سبد خرید"!

بهترین به علاوه اندازه لباس های شنا برای ایجاد یک Hourglasses شکل

برجسته زنان کمر یکی از ویژگی های بزرگ برای یک مد به علاوه اندازه لباس شنا به. BCA جما راه راه یک قطعه توهم نوری کاملا سرمازده و جمع کمر. ماهرانه طراحی شده با یک الگوی راه راه گذاشته و در راه مختلف ما کمر نگاه باریک و تر و تمیز به عنوان چشم کشیده شده است به طور مستقیم به مرکز ما موز. قابل تنظیم پشت کراوات, تسمه تنها اضافه کردن به نگاه ما در ایجاد مناسب کامل. (ما نشان می دهد دو گره در مورد BB می شود grabby!)

به دنبال در یک لباس شنا اندازه نمودار قبل از خرید در آنلاین ما شماره یک تکه از مشاوره. اینها معمولا بر روی یک مارک وب سایت, درست در کنار اندازه دکمه. خواندن بررسی مشتری واقعا مفید است, آنها به شما بگویم چه کار کرده و چه چیزی نیست. این لباس شنا برای ما کار می کند و ما آن را دوست دارم در نیروی دریایی تیره و روشن و مرجانی گزینه است.

17 دلار در خارجبه علاوه اندازه لباس شنا توانایی نگاه آه مادر بزرگ-اگر ما دقیق نیست. Cacique را گردن بالا Faux-قرار دادن شنا لباس بسیار زیبا و کاربردی ما قطعا با پوشیدن آن در اطراف استخر این سال است. اشاره از یک راديال کمر ایجاد یک شبح باریک و بلند, پاهای, (بله لطفا!) در حالی که تبدیل خوانده شده تسمه می توانید تنظیم به جا ما دقیق نیاز دارد.

یک protip برای سفارش مایو آنلاین است که به منظور اندازه های مختلف در سبک های مورد علاقه (این یکی در دسترس است از اندازه 14-28). سعی کنید خود را به اندازه معمول و سپس با یک اندازه بزرگتر, بنابراین شما می توانید سعی کنید آنها را هر دو در یک زمان و مقایسه آسایش و پوشش. بخشی از Lane Bryant, Cacique ارائه شده است رایگان آنلاین گرداند بنابراین ما لازم نیست که به نگرانی در مورد اضافی سردرد از حدس زدن اندازه.

25 دلار در CACIQUE

بهترین به علاوه اندازه لباس برای شکم کنترل

این یک قطعه ممکن است برای وان داغ, با شوهر و نه پس از آن kiddie, استخر, اما آن را هنوز هم یک محل در حیاط خلوت سرگرم کننده است. یا شاید ما صرفه جویی در آن را برای یک آخر هفته هنگامی که دختران, سفر, بار دیگر تبدیل به یک چیز ؟ در هر صورت این کت و شلوار سرگرم کننده است و به طور کامل به انتظارنشسته بودند (باید) با تولیدات سیم-رایگان فنجان و یک قدرت مش شکم کنترل پنل. لباس های شنا برای همه آنلاین منحصر به فرد خرده فروش برای زنان اندازه 4-26 بنابراین آنها می دانند که یک یا دو چیز در مورد چگونه به مناسب یک زن در یک دست کت و شلوار حمام. جزئیات متحد کمر و تسمه قابل تنظیم در حال شکل چاپلوس.

یکی از بررسی مشترک که کت و شلوار این است که "فوق العاده چاپلوس انگیز و راحت است. من بسیاری از تعارف هر وقت من پوشیدن این کت و شلوار. من در بر داشت آن جا بسیار درست به اندازه, اگر در حال اجرا نیست کمی بزرگ است. من 6' و به طور معمول پوشیدن 14-16. پس از تنظیم تسمه کمی 14 مناسب مانند دستکش."

40 دلار در خارج

گاهی اوقات ما فقط می خواهیم خوب کلاسیک سیاه و سفید کت و شلوار حمام کردن با شکم کنترل. انجام می شود. Speedo یک قطعه استقامت+ لباس شنا ارائه می دهد قدرتمند فشرده سازی مش شکم پشتیبانی از کنترل و یک سینه بند ساخته شده همه ساخته شده از دراز زیستی مبتنی بر مواد بالا به اندازه 24. آن را نیز به رنگ آبی و بنفش و زیبا چاپ اگر شما خود را یک قطعه در حال حاضر مجموعه. یک pro-tip برای این کت و شلوار به اندازه. که قدرتمند فشرده سازی پنل به معنی رفتن به یک اندازه است. ما فکر می کنم آن را به ارزش آن از لاغری ویژگی بسیار موثر است.

به گفته یکی مؤلف "به عنوان یک heavyset است که نیاز به بازگشت به شنا برای ورزش است اما مخوف فکر پوشیدن matronly, dowdy زن شلخته, manish به دنبال "عملی" لباس شنا لباس شنا این است امان من است. آن را به یک پانل پایین جلو است که ruched در راه است که نمی دهد "اطلاعات بیش از حد" و باعث می شود من احساس گرم و نرم و امن بدون احساس مانند یک سوسیس یا مثل من اجازه آن را همه قطع کردن. آن را براق. آن را مد روز است. آن را انجام نگرفته با اندکی بزرگ, با کیفیت. آن را محکم. اگر شما به دنبال برای یک دست کت و شلوار حمام که شما احساس به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است در این است." ما نمی تواند آن را گفته اند بهتر است خودمان!

$66 در آمازونCUPSHE یک لا بر اساس شنا با نام تجاری (به طوری که آنها می دانند که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد در جهان از شنا!), ارائه می دهد زیبا و مقرون به صرفه لباس های شنا برای زنان در تمام اندازه ها. ما عاشق این افسار یک قطعه برای انواع مخلوط رنگ ها و الگوهای آن را ارائه می دهد. فکر می کنم شما نمی توانید مخلوط florals و راه راه ؟ فکر می کنم دوباره! V-گردن با افسار کراوات بدان معنی است که ما می توانید تنظیم بالا برای ما مناسب دقیق سطح راحتی بدون اینکه به طور کامل پوشش داده است. اگر چه ما از ویژگی های مورد علاقه برای به علاوه اندازه لباس است shirring در دو طرف. داشتن ruching اطراف شکم به ظاهر از معده تملق گفتن در حالی که برش بالا پایین گسترش پاهای ما آن را خوب است برای همه نوع بدن.

یکی از بررسی مشترک "این کت و شلوار SUPPPPPPPEPPPPER چاپلوس. من 5'9 180 پوند (من تا به حال دو بچه در همان سال تقویم. سلام وزن اضافی). من یک XL من 2.5 ماه پس از زايمان و YALL من دوست دارم با قرار دادن این در. چیزی است که وجود دارد در آن است که نوزاد من کرک در... فوق العاده چاپلوس من بزرگتر پرستاری قفسه سینه. من می eeeeaaasily پرستار در آن است."

30 دلار در آمازون

بهترین به علاوه اندازه لباس برای سینه بزرگ

خسته از دیدن خود را به اندازه 6 در ژله تابستان کت و شلوار و lamenting است که آن را نمی آیند در اندازه ؟ همان. این است که چرا ما عشق من رو وسوسه را گردن بالا Monokini— شنا مد موجود در سایز XS (0-2) از طریق XL و به علاوه اندازه 22 در بیش از 30 رنگ. فقط به خاطر اینکه ما نیاز به یک بزرگتر اندازه کت و شلوار معنا نیست که ما باید تبعید به سیاه و سفید پایه (اگر چه آن آمده است). چالش خود را برای انتخاب یک بازی سرگرم کننده چاپ (ما عاشق بلند با برگ به عنوان یک گزینه) حتی اگر تنها همسر خود و کودک نو پا خواهد شد آن را ببینید!

یک منتقد گفت: "من عاشق این کت و شلوار حمام کردن. آن را به همان اندازه محافظه کار و در عین حال من احساس زیبا در آن است. من به دنبال چیزی است که من می توانم به آب پارک و یا ساحل با بچه ها اما من نمی خواهم یک نمونه ساده, حمام کردن کت و شلوار." طراحی شده با مش پانل پایین مرکز به نگه داشتن دختران در بررسی این گردن بالا با توجه به معنی ما می تواند خم به انتخاب کنید تا حیاط اسباب بازی و شنا (با نام مستعار برگزاری آور, LO) در تمام طول روز بدون ترس از نیاز به تنظیم مجدد.

28 دلار در آمازون

لا بلانکا شده است در اطراف برای بیش از 40 سال ایجاد زیبا طولانی مدت مد به جلو شنا برای زنان از تمام اندازه ها. با لا بلانکا ماموریت ساخت زنان احساس راحتی در پوست خود گرمسیری باران شانه کت و شلوار ارائه می شود. در یک بازی سرگرم کننده جزیره چاپ (هی ما می توانیم وانمود کنیم ما در مناطق استوایی راست?), خاموش شانه یقه یک گزینه خوب برای اجتناب از بی دست و پا خطوط قهوهای مایل به زرد. اما اگر شما بیش از یک کمی می ترسم که تاریخ را فقط یدک کش آن را (ما تمام شده وجود دارد زمانی که آنها تصمیم به فقط کشف!), هرگز ترس بالا را در محل اقامت با شامل انفصال تسمه. به سادگی حذف آنها در طول زمان چرت زدن هنگامی که شما یک کمی به من زمان خارج توسط استخر.

یکی از دلایل بیشتر به عشق این نگاه Zappos یکی از بهترین بازگشت سیاست هایی که ما می تواند درخواست برای خرید لباس شنا آنلاین. بدون هیچ زحمتی رایگان می گرداند و رایگان حمل و نقل بازگشت تا 365 روز از تاریخ خرید. چرا شما نمی سعی کنید طیف وسیعی از سبک ؟

$60 در ZAPPOSبهترین به علاوه حجم دو قطعه Swimuits

آیا در تابستان شما را طولانی برای روز قبل از BB هنگامی که شما قادر به سنگ یک قاتل 2 قطعه ؟ ما بیش از حد. ما عاشق این بالا Waisted بیکینی از کون برای پوشش هر flub و زخم به دست آورد پست نوزاد و آن را زیبا و دلفریب, یک شانه بالا. این یک شانه نگاه این شنا بالا فراهم می کند پشتیبانی اضافی برای خم شدن و بلند کردن اجسام بدون نیاز به نگرانی در مورد چیزهایی که در آینده اما فقط در مورد شما می خواهید بیشتر وجود دارد انفصال بند نازک برای طرف دیگر.

یکی از بهترین جنبه های دامداری وب سایت توانایی دیدن این لباس در مدلها و اندازه های مختلف. دامداری را مناسب می آیند در اندازه های 00 تا 6 (معادل اندازه 10-30) اما نشان داده شده در 1, 2 یا 4 توجه به اولویت خود را به واقعی ترین ایده از آنچه شما ممکن است مانند نگاه در کت و شلوار. با tops و پایین به صورت جداگانه فروخته شده شما می توانید هر اندازه که متناسب با بهترین در هر قطعه و ترکیب و مطابقت سبک برای سفارشی لباس شنا

104 دلار در دامداری

به عنوان یک گزینه برای به علاوه اندازه لباس شنا, آمازون فراهم می کند مقدار زیادی از تنوع در قیمت مقرون به صرفه. اما می توان آن را سخت به غربال کردن از طریق آن تمام زمانی که شما یک مادر مشغول. ما عاشق این 2 قطعه Blouson Tankini از Yonique با یک شامل پایین. یک tankini است مانند یک قطعه اما بهتر است! شما می دانید چه منظور ما از زمانی که شما نیاز به یک استراحت حمام. لقی از ایجاد یک آمرزنده شبح اگر شما پس از زایمان و نیاز به یک اتاق اضافی. موجود در 10 الگوها و تا اندازه 18 plus وجود دارد چیزی است که قطعا برای mamas از همه اشکال.

یکی از بررسی این حال به می گویند: "این بالا خیلی ناز! من احساس می کنم SOOO مرسوم و در عین حال متواضع! من می توانم تعقیب بچه ها من و اهل تفریح و بازی. من می توانم سالن و خاطره و راه رفتن در اطراف و بدون احساس مثل من بیشتر از من نسبت به من احساس راحتی می کند. من دوست دارم در نیروی دریایی/سفید کنتراست و پاپ مرجان/صورتی و گل. تسمه قابل تنظیم هستند. فنجان راحت هستند. آن را گرم بر روی شکم (3 کودکان و نوجوانان از جمله یکی در 10 lb من نیاز به برخی از بخشش وجود دارد!)."

از 29 $ در آمازون


در بر داشت خود را کامل مناسب است ؟ بررسی کنید ما دیگر مادر تایید شده مد تابستان می یابد و به شما در حفظ و خنک در گرما.
اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب