ملی, 'ماسک روز یک چیز به دلیل 'Joe

CT آزادی تجمع/Facebook ملی "ماسک روز" است که اتفاق می افتد به دلیل آن دوره است از آنجا که آن را در سال 2020

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
no-mask-day-protest
CT آزادی تجمع/Facebook

ملی "ماسک روز" است که اتفاق می افتد به دلیل آن دوره است

از آنجا که آن را در سال 2020 و ما در گذشته در این نقطه از هر چیزی ساخت منطقی حس وجود دارد ظاهرا برای رفتن به یک ملی "ماسک روز" در ماه ژوئن 20th. این دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل — علوم-انکار پرستان در همه جا خواهد شد در صورت تمایل به پوشیدن جهل خود به عنوان یک نشان با نه با پوشیدن ماسک در مکان هایی که به آنها نیاز است. *Coronavirus این را دوست دارد*

بله. این ساده لوحانه رویداد در حال تبلیغ به عنوان برگزار می شود "هر فروشگاه هر شهر در همه جا در ایالات متحده آمریکا." اصرار بر پوشیدن یک چهره پوشش در طول یک بیماری همه گیر که در آن انتقال اتفاق می افتد از طریق قطرات تنفسی? عجیب و غریب, انعطاف پذیری, اما خوب است.

به عنوان COVID-19 موارد به شدت افزایش می یابد در چند کشور است که باید آرام قبلی خاموش کردن اقدامات آن را کمی مسخره به دیدن افرادی که فکر می کنم وجود دارد بدون نیاز به حتی یکی از اساسی ترین اقدامات برای کمک به توقف گسترش یافته است. من زندگی می کنند در یکی از کسانی که به شدت رو به افزایش متحده و قول من می توانم به شما بگویم که استفاده از ماسک جایی که من هستم که پر از لکه AF. با پوشیدن ماسک قطعا نمی تواند صدمه دیده است وقتی که می آید به کاهش گسترش قطرات تنفسی و علم قرار دادن محتوای پشتوانه است که تا.

در حالی که وجود دارد برخی از اختلاف نظر میان علمی و عمومی سازمان بهداشت و درمان در مورد اثربخشی ماسک وقتی که می آید به مهار COVID گسترش, تازه ترین دستورالعمل ها و مطالعات نشان می دهد که آن را هوشمند برای پوشیدن یک. مراکز کنترل بیماری اشاره به پارچه پوشش صورت به عنوان "یک مرحله اضافی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 هنگامی که در ترکیب با هر روز اقدامات پيشگيرانه و اجتماعی فاصله در تنظیمات عمومی." چرا بر روی زمین کسی چنین ساده اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش غیر ضروری از یک ویروس کشنده من نمی دانم اما دوباره منطق و عقلانیت باید پرواز کردن پنجره برای برخی به نفع چسبیده سر خود را در شن و ماسه.

همچنین, آن را فقط CDC. همانطور که واشنگتن پست اشاره مطالعات اخیر در حال حاضر پشتیبانی از ماسک برای کمک به محدود کردن coronavirus گسترش یافته است.

"هنگامی که شما در حال رفتن در این دوره از فعالیت های عادی مانند تنفس و صحبت کردن و آواز خواندن شما اخراج این ذرات به محیط زیست است. شما می خواهید برای ایجاد یک مهر و موم" گفت: ورنر ارنست Bischoff استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ویک فارست. در میان کار او را انجام داده است ؟ مطالعات انجام شده بر روی دستگاه تنفسی انتقال ویروس ها. من قصد دارم به رفتن با او طول می کشد بیش از چاد از دبیرستان که هرگز چپ وطن ما و ماسک فکر می کند فقط یکی دیگر از راه gub از'mint است که ما در تلاش برای کنترل.

به عنوان CDC یادداشت ها به صورت پوشش شما می پوشند تا حد زیادی به محافظت از دیگران است. اگر شما در حال آلوده, آن کمک می کند تا سرعت گسترش هر قطرات به هوا است که می تواند افراد دیگر در اطراف شما بیمار است. پوشیدن یکی احتمالا بزرگترین "هیچ duh" پس از ظهور کرم BB که شامل کرم های ضد آفتاب, بنابراین من بسیار از دست داد اینجا چرا کسی به طور فعال مبارزه با آن است. علوم سرد است. همه باید آن را امتحان کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن