8 بهترین متخصص تغذیه توصیه می شود ویتامین ها و مکمل برای بچه ها در تمام سنین

شما بهترین کار خود را برای پر کردن صفحات خود را با, رنگارنگ, غذاهای مغذی, اما سعی کنید به عنوان شما ممکن اس

توسط ETELARESANKHABAR در 26 تیر 1399
Best Kids Vitamins

شما بهترین کار خود را برای پر کردن صفحات خود را با, رنگارنگ, غذاهای مغذی, اما سعی کنید به عنوان شما ممکن است کودکان و نوجوانان (در تمام سنین!) در حال بی ثبات موجودات است. به عنوان یک متخصص تغذیه و یک مادر, من آن را دیده ام دست اول: یک روز آنها scarfing خود عدس چغندر همبرگر بعد از آن مک و پنیر فقط برای یک هفته—نگهداری نخود فرنگی. به همین دلیل است که من بی وقفه ممنون بچه دوستانه, ویتامین ها, که در خدمت به عنوان یک مکمل خالص ایمنی برای اطمینان از آنهایی که کمی—و به طور یکسان—در حال گرفتن حداقل واقعی برخی از مواد مغذی در میان همه که پودر پنیر.

این گچی Flintstone ویتامین از جوانان ما (به یاد داشته باشید آن؟!) یک تب و تاب بودن-up: در حال حاضر وجود دارد قند gummies که هنوز طعم مانند آب نبات و ویتامین پودر به چرخش به صورت روان و حتی بچه دوستانه پروبیوتیک ها (چون متاسفانه کودک نو پا خود را خاک-عادات غذا خوردن تعداد دفعات مشاهده نیست). آن همه بستگی به سن کودک شما و سلیقه.

اما چگونه شما می دانید که مکمل و یا فرمول را انتخاب کنید برای کودک خود ؟ "وجود دارد هیچ one-size-fits-all پاسخ [به این سوال]" یادداشت دکتر آلیس Merkrebs متخصص اطفال در نیوبوریپورت, MA. "هر کودک متفاوت است و در نتیجه نیازهای فردی و طرح درمان متفاوت خواهد بود." به طور کلی در کودکان و نوجوانان است که خوردن گرد رژیم غذایی لازم نیست روزانه ویتامین. "اما وجود دارد برخی از موارد که در آن یک کودک ممکن است نیاز به مواد مغذی خاص مانند زمانی که هدف قرار دادن فقر (مانند ویتامین D) و یا تقویت سیستم ایمنی بدن" می گوید: دکتر Merkrebs. نیز وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای گرفتن یک ویتامین چند بار در هفته—فقط وقتی که شما احساس می کنید مانند شما می خواهید برای پر کردن شکاف.

"به طور کلی مواد مغذی است که کمک به ساخت استخوان ها و ترویج و توسعه مغز بخصوص در دوران کودکی" او اشاره می کند. این بدان معناست که ویتامین D, مواد معدنی مانند منیزیم و کلسیم (به خصوص اگر شما kiddo نمی لبنیات) و امگا-3 روغن از جلبک یا ماهی. به نفع مصرف یک عدد مولتی ویتامین این است که آنها معمولا شامل بسیاری از/همه کسانی که مواد مغذی در یک بسته بندی مناسب.

ما گرد کرده ام تا چند ما fave مادر-تایید ویتامین ها برای کودکان در تمام سنین است.

یکی را دوست دارید ؟ مطمئن باشید به لمس پایه با فرزند خود doc طی بعدی خود را به خوبی بررسی کنید قبل از اضافه کردن یک مکمل/ویتامین به رژیم غذایی کودک خود را.

بهترین ویتامین برای نوزادان

نوزادانی که منحصرا با شیر مادر تغذیه و کسانی که تا حدی با شیر مادر تغذیه باید به شکل مکمل ویتامین D آن را به عنوان یک ماده مغذی است که ناکارآمد از طریق شیر مادر با توجه به آکادمی اطفال (AAP) که توصیه 400 واحد در روز شروع از چند روز اول زندگی. مایع و قطره ویتامین D معلق در روغن زیتون و یا روغن نارگیل قالب آسان—شما می توانید محل یک قطره در نوک پستان خود را درست قبل از تغذیه با شیر مادر و یا اضافه کردن یک قطره برای یک بطری شیر تلمبه. در ادامه این تا زمانی که کودک از شیر گرفته شده است یادداشت AAP. ما عاشق Nordic Naturals,' نوزاد ویتامین D3 فرمول که شامل 400 واحد در یک قطره است و حاوی فقط دو مواد تشکیل دهنده: ویتامین D3 و آلی روغن زیتون.

$13.56 در آمازونبرای آنهایی که کمی بیش از 6 ماه از سن یک منبع مکمل های اسیدهای چرب امگا-3 (به طور خاص DHA) می تواند مفید برای مغز و چشم توسعه است. AAP توصیه 200-300mg از DHA در روز (مقدار در یک تا دو وعده ماهی در هفته) برای تغذیه با شیر مادر mamas, اما اگر شما در ماهی که می تواند سخت برای دیدار با. Smallfolk را مبتنی بر گیاه DHA از جلبک روغن جایگزین مناسبی ارائه 300mg از DHA و 150mg از سازمان حفاظت محیط زیست یکی دیگر از اسید چرب امگا-3. وگان فرمول می آید در یک بطری قطره چکان است و فقط چهار مواد تشکیل دهنده: جلبک روغن رزماری عصاره برگ و ویتامین E و ارگانیک توت فرنگی عطر و طعم. یک وگان منبع امگا-3 به معنی شما لازم نیست که به نگرانی در مورد سطح بالایی از جیوه و سایر فلزات سنگین به عنوان شایع است در برخی از محصولات که منبع نفت خود را از ماهی بزرگتر است.

$19.90 در آمازون

بهترین ویتامین ها برای کودکان نو پا

ناقلا شلوار کودک نو پا فرمول یک کم شکر چسبنده گزینه kiddos خود را کاملا به غذا خوردن—به معنی بدون جنگ به آنها را به ویتامین ها. کودک نو پا فرمول ویژه ساخته شده برای بچه ها در سن 2-3 و حاوی ویتامین های A, C, D, E, K و طیف وسیعی از Bs به علاوه مواد معدنی مانند کولین ید و روی است. همچنین این بسته در 100mg امگا-3 همه در یک نرم جویدنی چسبنده. چیز های مورد علاقه من در مورد شلوار ناقلا است که آنها با استفاده از متيلاسيون انواع ویتامین های گروه B (مانند فولات [B9] و B12) است که باعث می شود آنها را آسان تر برای بدن خود را به جذب و استفاده (به عنوان مثال آنها در واقع کار). فقط با 2g قند در سه gummies, شما می توانید بقیه آسان دانستن اینها یک کمی شیرین درمان با مقدار زیادی از سود اضافه شده.

$16.49 در آمازون

افزودن پروبیوتیک به فرزندتان صبحانه چک باکس برای کمک به نگه داشتن کمی tummies مبارک—در یکی از خوشمزه جویدنی فرمت. Culturelle کودکان و نوجوانان بسته در 5 میلیارد colony-forming units (CFUs) از لاکتوباسيلوس رامنوسوس GG, است که به خوبی مورد مطالعه برای سیستم ایمنی و گوارش پشتیبانی می کند. توت با طعم قرص جویدنی فاقد گلوتن است و گیاهی بیش از حد و بدون رنگ های مصنوعی و طعم و یا مواد نگهدارنده. برای کودکان نوپا مشغول on-the-go, Culturelle یک انتخاب هوشمند برای کمک به آنها را نگه دارید در حال حرکت. مطمئن شوید که به آن را به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل با سایر غذاهای پروبیوتیک مانند ماست (از شیر گاو و شیر بز یا گیاهی) و کفیر.

$18.52 در آمازونبهترین ویتامین ها برای مدرسه سن کودکان و نوجوانان

اقطی بسیار مورد تحسین قرار گرفته برای آن سیستم ایمنی تعدیل و خواص آنتی اکسیدانی است و معمولا استفاده می شود برای مبارزه با سرماخوردگی—ایده آل برای نزدیک شدن به فصل مدرسه است. در نظر بگیرید آن را بخشی از خود را به لیست خرید. Elderberries دارای سابقه ای طولانی و طبقه استفاده در فرهنگ های سنتی به عنوان یک تونیک بهداشت و درمان. گایا گیاهان' بچه دوستانه gummies فوق العاده راحت snackable موضوعات ساخته شده با آلی عصاره اقطی و تمرکز و رایگان از شکر تصفیه شده—به جای آنها ساخته شده با ترکیبی از سیب, پکتین و آب لیمو برای شیرینی طبیعی. هر یک آدامس برابر است با 3 گرم از اقطی و آنها, گیاهی, لبنی-رایگان مهره-free, gluten-free, و سویا-رایگان. کودکان و نوجوانان می تواند جویدن یک آدامس روزانه برای پیشگیری و دو gummies در شرایط حاد.

$15 در GAIAHERBS.COM

امید به سن مدرسه بچه ها یک افزایش چند بار در هفته بدون نیاز به ناگ آنها در مورد به خاطر سپردن به یک مکمل روزانه? سعی کنید یک عدد مولتی ویتامین پودر است که شما می توانید مخلوط را به هم بزنید و یا آب و یا یک اسموتی در اینجا وجود دارد. ساخته شده از میوه و سبزیجات MegaFood کودکان روزانه چند-پودر یک کل-مواد غذایی مبتنی بر مکمل های غذایی است که غیر GMO-تایید و گلوتن-لبنیات - و سویا-رایگان. این فرمول شامل 21 ویتامین ها و مواد معدنی به همراه یک آنتی اکسیدان کل میوه مخلوط پرتقال و زغال اخته, زغال اخته و زردچوبه. داوران توجه داشته باشید این یک خاکی بوی, اما آن را به خوبی مخلوط با آب پرتقال و یا در اسموتی توت. با هیچ شیرین کننده های مصنوعی و یا هر چیزی, آن را قطعا پایین می رود آسان است.

$17.97 در آمازون

بهترین ویتامین ها برای کودکان و نوجوانان

مری اموزش آلی محبوب سلامت جامع پزشکان برای صف خود را از مایع ویتامین ها, اما ما جزئی به خود وگان gummies—که برای هر نوجوان که رفتن وگان یا گیاهی. به عنوان ویتامین D و ویتامین B12 هستند دشوار است برای گرفتن از گیاه مواد غذایی است که معمولا موجه. مطمئن شوید که نوجوان خود را در حال پر کردن هر گونه شکاف در رژیم غذایی با زیستی (به راحتی جذب) گیاهی و مکمل های غذایی در روز است. Gummies ساخته شده بدون ژلاتین; و ویتامین D از منابع است گلسنگ. آلی, الکلی, non-GMO و قند حتی حساس ترین بچه ها می توانید سعی کنید این محصول است. این در واقع امن برای سنین 2 و اما من در بر داشت که هر دو بچه ها و بزرگسالان هنوز looooove خود چسبنده ویتامین ها.

$18.74 در آمازوننور رنگین کمان است که به خوبی شناخته شده برای مواد غذایی خود را بر اساس مقرون به صرفه خط مکمل (من یک فن بزرگ از دوران بارداری, اگر شما در بازار) و نوجوان خود را در فرمول یک ترکیب بزرگ از ویتامین های ضروری و مواد معدنی به همراه پروبیوتیک و گیاهی. برای بیش از رزرو و نوجوانان که نیاز به یک همه در یک نگاه نکنید. بچه می تواند یک تا سه قرص روزانه بسته به نیازهای انرژی خود را و سطح استرس. داوران به خصوص عاشق گیاهی-طب مبتنی بر "DermaComplex" برای اثرات آن بر آکنه و سایر بیماری های پوستی. "دختر من شده است برای حدود 2 هفته در حال حاضر ما هر دو متوجه تغییرات با آکنه. جوش شروع به روشن کردن و کمتر از آنهایی که جدید هستند ظاهر می شود. دختر من بوده است مبارزه با بد در مورد آکنه برای بیش از یک سال و من صرف صدها هزار دلار خرید محصولات و مراقبت از پوست مشاوره این است که بهترین چیزی که ما دریافتیم که در واقع کار می کند برای او" یادداشت T. قیمت در آمازون است.

$15.58 در آمازون

به دنبال بیشتر ستارگان مامان تصویب بچه دنده ؟ ما رو شما پوشش داده شده است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب