Jaquet Edmonds فقط پرده برداری سکسی عقیق سیاه نسخه از آن را امضا الت سنجش فواصل زمانی

عقیق سیاه و سفید است که یک راه یقین به یک گاه شمار بیشتر ، مورد در نقطه: Jaquet Edmonds آخرین الت سنجش فواصل ز

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399

عقیق سیاه و سفید است که یک راه یقین به یک گاه شمار بیشتر ، مورد در نقطه: Jaquet Edmonds آخرین الت سنجش فواصل زمانی که به لطف تیره و دراماتیک سنگ قیمتی است که به سادگی تراوش با جاذبه جنسی.

تک رنگ طراحی ریف در سوئیس ساعت ساز را امضا گراند Seconde کردن محور الت سنجش فواصل زمانی که عرضه در طول زمان به حرکت تماشای اجلاس در سال 2019. این گاه شمار قبلا sported صفحة ساخته شده دارای opaline عاج Grand Feu مینا یاقوت کبود و سیاه جید. در حال حاضر سواچ متعلق به ساز و برگ است که با اضافه کردن عقیق به این لیست.

شبیه به آن نامتقارن compadres این گاه شمار ویژگی های مورد فولاد ضد زنگ است که دهانه 43 میلیمتر در قطر و 14.84 میلی متر در ارتفاع. صفحه نمایش کج شده است به طوری که تاج نشسته در 4 ساعت, در حالی که ساعت/دقیقه شماره گیری نشسته در 1 ساعت و 30 دقیقه الت سنجش فواصل زمانی و تاریخ شماره گیری نشسته در 7 ساعت است.

Jaquet Droz Grande Seconde Off-Centered Onyx

Jaquet Edmonds

البته عقیق شماره گیری است که از ویژگی های standout. مواد معدنی را می دهد شماره گیری بی سابقه عمق. این اجازه می دهد تا سفید و لهجه های طلا و رودیوم اندود دست به پاپ. این دو موضوع حمل را به دست نورد لبه بند است که تمساح سیاه و مجهز تاشو فولاد ضد زنگ قلاب. تنها پاپ رنگ در می آید در قالب یک ظریف قرمز-نوک دست و زرشکی "31" در تاریخ شماره گیری نمایید.

مانند پیشینیان خود, سیاه و سفید, زیبایی, ویژگی های یک جنبش است که به خصوص توسعه برای کار با منحصر به فرد خارج از مرکز طراحی رقص. شناخته شده به عنوان Jaquet Edmonds 26M5R کالیبر اتوماتیک monopusher الت سنجش فواصل زمانی با ستون چرخ است نیروی محرکه این گاه شمار. این نیز قابل مشاهده از طریق کریستال یاقوت کبود مورد بازگشت می دهد که پوشنده لباس یک فرصت برای قدردانی از یک نوسان قرمز-طلا وزن نیز Cotes de Genève نشان که حک شده بر روی هر یک از پل. حتی بهتر دیده بان مقاوم در برابر آب تا 100 پا است و قدرت ذخیره 68 ساعت است.

یونانیان را دیدم در عقیق مشخصات ناشر از بدن زهره در نظر گرفته و آن را نمادی از عشق است. مانند ما گفت: تماشای سکس تجدید نظر شود.

این Jaquet Edmonds گراند Seconde کردن محور عقیق ارائه شده است در یک فضای مجاز: نامحدود اجرا است و در قیمت $21,000.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب