8 بری بهترین اسموتی ملزومات برای ملی اسموتی روز— ژوئن 21!


Tropical Fruit Smoothie

فقط در زمان برای رسمی کیکآف تابستان, یکشنبه, ژوئن 21 توسط ملی اسموتی روز! این تعطیلات ملی یک نعمت غیر مترقبه برای پدر و مادر. همانطور که می دانید اگر شما تا کنون به حال لذت بردن از تغذیه یک کودک نو پا خود را دقیقا آسان تشویق یک کودک پیش دبستانی خود را به خوردن میوه ها و سبزیجات. (آن را به اندازه کافی به درایو یک مادر برای نوشیدن کوکتل… یا حداقل برای رسیدن به یک فنجان اضافی از قهوه صبح.) اما مخلوط نهایی هستند Trojan Horse! ترکیب برخی از میوه ها و سبزیجات و خود را خوار ضربه زننده هرگز نمی خواهد می دانم که آنها در حال دزدکی حرکت کردن حمله با یکی-دو پانچ تغذیه.

محبوب چرب زنجیره ای مانند اسموتی شاه و Tropical Smoothie Café قطعا آن را آسان برای لذت بردن از سالم مخلوط بر روی بروید اما با چند کلید ملزومات آشپزخانه شما بیش از حد می تواند تبدیل به یک ملکه از ساخت مخلوط در خانه.

گذشته از مجموع فریب آنهایی که کمی خود را به پایین برخی از ویتامین ها مخلوط مناسب هستند و برای برخی آسان پاک کردن بیش از حد. شما نمی نیاز به یک مقدار زیادی به ناخن خود را دستور العمل های چرب. این که آیا شما ترکیب یک گرمسیری موز توت فرنگی اسموتی, اسموتی سبز یا سالم مخلوط از انتخاب شما, شما نیاز به بهترین مخلوط کن برای مخلوط خوشمزه تولید و برخی اسموتی پسند فنجان و کاسه. که تمام است!

اگر شما در حال رفتن به اسموتی خود را بر روی شیار, مامان و سپس شما بهتر بهترین بهترین مخلوط کن برای مخلوط. نینجا یک نام تجاری در اسموتی-شما می توانید اعتماد به آنها شده ایم ساخت دارای امتیاز بالا بلندر برای سال. این نینجا, شخصی, ماشین مخصوص مخلوط کردن ایده آل است برای حرکت مخلوط یخ زده ترکیب و حتی مواد غذایی, دبستان, اما آنچه شما را دوست دارم در مورد آن این است که مخلوط کن خود را نیز moonlights به عنوان خود را برای رفتن به جام. مطمئن مخلوط کن – که ویژگی های یک 700 وات قدرت غلاف با تکنولوژی پالس – نیز همراه با سه نفر دیگر به رفتن فنجان و درب اما تصور کنید که به راحتی از بودن قادر به نوشیدن از همان ظرف شما در مخلوط! شما می دانید آنچه در آن به معنی مادر: کمتر غذاهای برای شما است که در نهایت به معنی کمتر کار را برای شما! این نینجا کیت همراه با چهار 16 اونس Nutri نینجا فنجان چهار sip-و-مهر و موم درب و دستور العمل راهنمای مالامال از بیش از 30 خوشمزه, دستور ترکیب. این نوزاد فقط در لبه برش آن را در ماشین ظرفشویی امن و عصاره های مخفی تغذیه از میوه ها و سبزیجات بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن دوز کامل از ویتامین ها و مواد معدنی از خود را در حال حاضر-مخلوط تولید کند.

129 دلار در آمازوناگر شما مایل به امید تفکر و دعا که در خانه smoothie به شما وعده غذایی بلیط به یک شیوه زندگی سالم (برای هر دو شما و بچه های خود را) روزانه برداشت است جدید خود وسواس. وجود دارد بدون نیاز به پرش در ماشین و رانندگی به اسموتی شاه یا Tropical Smoothie Café زمانی که شما می توانید روزانه برداشت بسیاری از اسموتی, اسموتی کاسه و acai با کاسه دستور تحویل مستقیم به درب خود را. سالم و راحت! Acai با + گیلاس توت acai با کاسه یکی از روزانه برداشت بهترین-فروشندگان و کودکان و نوجوانان آن را دوست دارم چرا که شما حتی نمی توانید طعم سبزی. غنی شده با زیبایی و ایمنی-تقویت و خواص ضد التهابی آلی گیلاس و زغال اخته موز و تمشک, acai و کلم و حتی یک جرعه از این اسموتی بالاتر است در آنتی اکسیدان ها و امگا 3 است که شما در هر سرعتی-بازی گاه به گاه اسموتی نقطه. پس از آن می رسد در درب خود را به سادگی اضافه کردن یک پایه مایع – شیر بادام شیر نارگیل آب نارگیل یا آب شیر یا خط آن را در مخلوط کن مخلوط بریزید و همه چیز را به روزانه برداشت جام. وجود دارد شما باید یکی از خوشمزه ترین, سالم ترین و راحت مخلوط شما احتمالا می تواند در خانه!

70 دلار در روزانه برداشت


Catherine McCord است متفکر دستور دهنده در پشت Weelicious مامان پسند تغذیه که با نام تجاری شناخته شده تبدیل شده است با موفقیت رخنه میوه ها و سبزیجات به بچه ها وعده های غذایی. AKA – او جدید خود را BFF. همه سالم دستور العمل های چرب در این اسموتی گورو, کتاب آشپزی “اسموتی پروژه” McCord نشان می دهد مفید هستند, هضم, افزایش انرژی, کاهش استرس و اضطراب و مهمتر از همه برای مادران, برای کمک به تشویق بچه ها به غذا خوردن سالم. او سرود در “اسموتی پروژه” است که برای کمک به خانواده های تغییر زندگی خود را (و خود را کمتر از سالم عادات غذا خوردن) فقط در 28 روز… تنها با استفاده از یک مخلوط کن! شما پیدا کنید سالم مخلوط رابطه از توت فرنگی و موز سالم و سبز مخلوط به دستور العمل های چرب به طور خاص فرموله شده برای باردار و تغذیه با شیر مادر نوین گراش. برخی از این دستور حتی پیشنهاد می کنم برای کمک به با سالم و قوی پوست و مو و ناخن. اساسا ایجاد یک عادت نوشیدن McCord را دستور العمل های چرب و شما و خانواده خواهد بود نوشیدن خوشمزه بودن برای 28 روز و محبت تنوع است که می آید همراه با آن است. (که می گوید به توقف در 28 روز btw?)

17 دلار در آمازون


چه کسی می گوید مخلوط باید مست ؟ می توان آنها را scooped تا مثل ماست یا بستنی هم! در واقع اسموتی کاسه را تبدیل به فوق العاده محبوب در سال های اخیر تنفس یک زندگی کاملا جدید را به اسموتی نوع. در اینجا کلید ساخت یک kick-a** اسموتی کاسه: اضافه کردن یک موز یخ زده را به اسموتی خود را. بافت تر خواهد بود بستنی-esque (مشخصات فنی, گیاهخواران آن را “خوب کرم” تا زمانی که آن را ساخته شده با پایه گیاهی شیر) و بنابراین می تواند در خدمت یک کاسه خورده و با یک قاشق. حالا که شما می دانید راز ساخت اسموتی کاسه یا خوب کرم کاسه شما نیاز به بهترین کاسه. این مجموعه از چهار ویتنامی کاسه و قاشق ساخته شده از 100 درصد طبیعی نارگیل. نارگیل در حال رشد توسط یک صنعتگر محلی در ویتنام پس از آن صنایع به کاسه و قاشق به صورت محلی. این معامله واقعی است. کاسه و قاشق 100 درصد طبیعی پوسته نارگیل است که نمی خواهد در طول زمان محو شدن (فقط دست آنها را بشویید) و کاملا منحصر به فرد است. به طوری که شما نشستن در پشت ایوان خوردن اسموتی خوشمزه کاسه و کرم خود را با خانواده و شادی کردن در این واقعیت است که هیچ جای دیگری در جهان یک کاسه و قاشق دقیقا مثل مال شما.

24 دلار در آمازوناگر یک چیز وجود دارد ما می دانیم که در مورد مادران این است که آنها همیشه بر روی بروید. به همین دلیل مخلوط چنین راحتی برای پدر و مادر: شما تغذیه شما نیاز دارید در حالی که هرگز به خطر انداختن سفر خود را به ورزشگاه بانک و سوپر مارکت. برای مامان که فقط نمی تواند نشستن هنوز و اساسا زندگی زندگی در ماشین (حداقل در قبل و بعد از COVID جهان) در ZOYOLIFE مخلوط کن قابل حمل مطلق نعمت غیر مترقبه. این ماشین مخصوص مخلوط کردن شما نیست استاندارد ماشین مخصوص مخلوط کردن. این ZOYOLIFE مینی, شخصی, ماشین مخصوص مخلوط کردن است که قابل شارژ توسط USB بنابراین شما می توانید مشروع را به مخلوط در ماشین شما! هیچ تماس و شارژ مورد نیاز این کودک ساخته شده است برای طولانی کردن عمر باتری با یک تماس مغناطیسی شارژ. می توان آن را به طور کامل شارژ در عرض دو تا سه ساعت با قدرت بانک, ماشین, لپ تاپ و یا هر گونه دیگر USB-دستگاه را فعال کنید. قابل حمل طراحی شده است و فراتر از آن راحت آن را به عنوان مناسب می تواند به یک کوله پشتی, کولر, کیسه شانه و یا حتی یک کیف پول.

$34 در آمازون


مخلوط سبز ممکن است رشد و رفتن-به – ما درک می کنیم چگونه سالم آنها واقعا می تواند باشد – اما سعی کنید با گرفتن یک بچه به خورد کردن یک نوشیدنی ساخته شده از برگ ؟ ما سه گانه-سگ-شما جرات. خوب با موز + سبزی چرب روزانه از برداشت آن ممکن است خیلی راحت تر از شما می خواهم فکر می کنم. ساخته شده با موز, خیار, اسفناج, کلم, لیمو و گندم – که همه آنها مواد آلی بنابراین شما می توانید احساس خوبی در مورد آنچه شما در حال تغذیه خود و خانواده خود را – هیچ کس تا کنون می دانم که این یک “اسموتی سبز.” شما می دانید که به جز رنگ دادن آن به دور است. تلخی از کلم? چمنی طعم خیار? به ما اعتماد آن خواهید بود رفته زمانی که شما اضافه کردن در خود پایه مایع مخلوط و با آن همه با هم بریزید و آن را در شامل روزانه برداشت جام. موز + سبزی چرب جام پاکسازی انرژی و ایمنی-تقویت که بچه ها ممکن است در مورد مراقبت از, اما آن چیزی است که رشد یو پی اس می توانید مطمئن باشید! این اسموتی سبز دارای تمام مزایای خود را محلی وگان کافه گندم شات بدون مزه!

70 دلار در روزانه برداشت


کسانی که جالب مخلوط باید به جایی بروید درست است ؟ آنها همچنین ممکن است به یک دختر زیبا و شیک و کاربردی و پایدار قابل استفاده مجدد اسموتی جام. مادران خواهد شد گاگا برای این بسته از دو بامبو ماسون درب شیشه با نی سوراخ, دو, فولاد ضد زنگ نی و نی تمیز کردن برس. اضافه کردن این بامبو درب برای هر استاندارد mason jar برای نهایی اسموتی گرفته است که می تواند بر روی بروید در داخل و یا خارج و یا حتی در ماشین. این درب (و نی) سازگار با تمام استاندارد کوزه – توپ Kerr, Bernardin. گسترده دهان, درب شیشه با این نسخهها کار با تمام اسموتی, فنجان, ليوان, و ذخیره سازی مواد غذایی قوطی با 72-82 ، دیگر درب کار می کند با 58-68 mm دهان بنابراین بدون توجه به آنچه شیشه شما در حال نوشیدن از این درب بلافاصله آن را به یک نوشیدنی مناسب بر روی بروید. ما هم دوست دارم چقدر دوستدار محیط زیست این درب هستند. ساخته شده از پایدار بامبو, شما می توانید احساس خوبی در مورد خود بچه ها این درب به نوشیدن از (اگر چه شما ممکن است بخواهید به تماشای آنها را با یک ظرف شیشه ای!). شما هرگز پیدا کردن BPA, فتالات یا پی وی سی در این درب و نی. و آنها فقط به عنوان مناسب برای شستشو به عنوان مخلوط در حال به. فقط پاپ کردن سیلیکون حلقه و شستن آن برای جلوگیری از کپک.

14 دلار در آمازونعاشق این ایده از آبمیوه گیری و مخلوط هر روز اما اصلا عاشق این ایده از کوه پیمایی به فروشگاه مواد غذایی به گرفتن بیشتر تولید کند ؟ ما شما را بشنود. خوشبختانه خام نسل باعث می شود این گوشی خیلی آسان است. خام نسل یک تولید گزینه تحویل در آنها که کشتی شما میوه ها و سبزیجات مستقیم به درب خود را. آن را بسیار آسان تر به مخلوط تا یک اسموتی روزانه هنگامی که شما لازم نیست که به در ماشین و رانندگی به تمام مواد غذایی مناسب است؟! همه تولید و تحویل جعبه 80 دلار که آیا شما انتخاب کردن برای 25 پوند جعبه میوه, سبزی, جعبه و یا ترکیبی از جعبه. همه از تولید در جعبه خود را پر از ترد میوه ها و یا سبزیجات که همه آنها فصلی منابع. هر جعبه متفاوت خواهد بود اما شما می توانید شرط می بندم خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود خوشمزه blendable تولید خود را مخلوط با هر AM.

$80 در نسل خام

هنگامی که شما کردم اسموتی خود را ثابت اتمام تابستان مواد غذایی و ملزومات!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>