جدید و فوق العاده نادر Mercedes-Maybach S650 شب نسخه در حال آمدن است به ما

بپرسید هر خودرو علاقه مندان و آنها به شما بگویم که این Mercedes-Maybach S650 بسیار ویژه خودرو. بود که این خودر

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

بپرسید هر خودرو علاقه مندان و آنها به شما بگویم که این Mercedes-Maybach S650 بسیار ویژه خودرو. بود که این خودروساز احساس ماشین می تواند ایستادن به حتی بیشتر خاص است که چرا امریکا گرفتن S650 شب Edition.

محدود به فقط 15 نمونه فوق العاده محدود سدان طول می کشد یکی از مهمترین لود خودروهای لوکس در بازار و تبدیل همه چیز تا 11 با توجه به آزادی مطبوعات. در حالی که نزدیک ویژگی های نسخه همان انتقال قدرت به عنوان استاندارد S650—به عنوان اگر یک ماشین می تواند در نظر گرفته شود "استاندارد"—سدان مجهز شده است به یک جدید تر و تمیز بسته بندی و چرخ. نیز وجود دارد بسیار پررنگ داخلی قبل.

همانطور که با بسیاری از نسخه های منحصر به فرد اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در مورد شب نسخه جدید ظرافت تغییر بیرونی. تنها با چند ترفند ماشین به نظر می رسد بسیار شوم تر از قبل. این است که به لطف Maybach پنجره مشبک رادیاتور منحصر به فرد ابسیدین سیاه رنگ کار ظریف کربن-فیبر اسپویلر عقب و 20 اینچ Maybach چرخ به پایان رسید در سایه دودی. در حالی که هیچ یک از این تغییرات در نظر گرفته بود شدید خود به خود قسمتی از این تغییرات را می دهد که وسیله نقلیه یک sleeker ظاهر اسپرت.

2020 Mercedes-Maybach S 650 Night Edition

داخل 2020 Mercedes-Maybach S 650 شب Edition مرسدس-بنز

اگر خارجی نشان دهنده یک نرم بازسازی همان نمی توان گفت قابل توجه داخلی. باز کردن ماشین چهار درب و شما پیدا کردن پرسلن رنگ چرم ناپا با لهجه های جدا شده از فیبر کربن اصلاح شده است. دیگر ظریف لمس شامل یک فرمان است که ویژگی های واقعی چوب و چرم یک 12.3 اینچ خوشه ابزار و لوازم پرده, محیط, نور, ماساژ صندلی و یک Burmeister سیستم صوتی.

هر چند از آن شده است به سمت چپ دست نخورده چه زیر ماشین را به جای قابل ملاحظه هود است که هنوز هم مقدار زیادی از توجه. که به دلیل S650 بسته عظیم twin-turbo 6.0 لیتری V12 است که قادر به تولید 621 اسب و 738 lb-ft پیچ و تاب. این موتور می تواند فشار ماشین—که وزن آن سنگین 5000 پوند—از 0 به 60 مایل در ساعت را در 4.3 ثانیه است. این خودرو همچنین ویژگی های شرکت "سحر و جادو کنترل بدن" به طوری که دست زدن به این است که هرگز یک سوال حتی زمانی که شما در کف آن است.

2020 Mercedes-Maybach S 650 Night Edition

مرسدس-بنز

البته این ماشین نادر ارزان نمی آید. این S650 شب Edition شروع می شود در $242,950 است که حدود 20 درصد بیشتر از نسخه استاندارد این خودرو است. و در صورتی که شما نیاز بیشتر به دلیل هیجان زده در مورد آن Mercedes-Maybach نشان داده است که نسخه ویژه ای خواهد بود یک آمریکایی منحصر به فرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب