چرا مراسم شب را خواب آسان تر برای تمام خانواده

آیا شما یک مراسم صبح? چیزی است که شما را هر روز صبح که به ارمغان می آورد شما شادی و همچنین کمک می کند تا مج

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399

آیا شما یک مراسم صبح? چیزی است که شما را هر روز صبح که به ارمغان می آورد شما شادی و همچنین کمک می کند تا مجموعه ای از تن برای روز ؟ شاید این قهوه در یک لیوان مورد علاقه پس از مراقبه و یا یک سری از امتداد یوگا.

روال نیست همان آداب و رسوم. آیین تمایل به بیشتر عمدی و معنی دار تر از روال عادی و به طور معمول یک نتیجه مورد نظر. در آیین چیزهایی هستند که ما با یک حس از هدف است.

به عنوان مهم به عنوان مراسم برای بزرگسالان, آنها ممکن است حتی مهم تر برای بچه ها. آیین های ویژه موثر در پایان روز زمانی که ما را در این مهم گذار از یک روز فعال برای یک شب آرام. و اجازه دهید صادقانه: آرام و خواب آلود ما می تواند کمک به کودکان و نوجوانان ما تبدیل شدن به بیشتر آرامش خود ما شب خواهد بود. و آنها نیازی به پیچیده است. در اینجا برخی از ایده ها برای تکمیل یک شب مراسم برای خانواده خود را.

  1. یک طرح

آن را مفید به مهندسی معکوس این مرحله است. آنچه هدف نهایی خود را? چه زمان آیا شما می خواهید بچه های خود را در رختخواب ؟ هدف شما این است به آنها را به خواب رفتن بدون درخواست های مکرر برای آب و یا ترس از "هیولا؟" پاسخ به این سوالات راهنمای خود را تمام و رویکرد است.

  1. توقف زمان روی صفحه نمایش

کارشناسان معتقدند که نور ساطع شده از صفحه نمایش است که هیچ بونو زمانی که ما در حال تلاش برای آهسته مغز ما در پایان روز. و این نه فقط برای بچه ها. *سرفه* آیا نگاهی به گوشی خود را در تخت * * * * سرفه* سعی کنید به پایان زمان روی صفحه نمایش خوب یا دو ساعت قبل از آغاز زمان خواب معمول است. آخرین چیزی که شما می خواهید در پایان یک روز طولانی نبرد بیش از دستگاه های الکترونیکی. برای بچه ها که واقعا نمی خواهم به خود را در صفحه نمایش تصمیم می گیرید در چه محدودیت ها و اجرای آنها. روال رفتن به یک راه طولانی به سوی عنوان کردن مشکل است.

  1. شستن روز دور

یک حمام گرم است محاکمه و واقعی بخشی از باد به پایین. این سیگنال که لباس خواب به زودی. یک بدن مانند عاج مرطوب کننده بدن با رایحه ملایم به اندازه کافی برای هر کس در خانواده, چرا که آن را رایگان از, رنگ, سنگین, عطر پارابنها و فتالات. به علاوه آن را طراحی شده برای پوست های حساس بنابراین شما می توانید آن را در همه. پس از برخی از سرگرم کننده زمان پاشش در اطراف شروع به صحبت کردن با کودک خود را از طریق این ایده است که او را شستشو مراقبت روز دور. تمرکز بر احساس تسکین دهنده آب و چگونه آن را کمک می کند تا بدن ما استراحت. با آرام بوی مانند اسطوخودوس و بابونه عاج مرطوب کننده بدن می تواند کمک به نوبه خود زمان حمام به مینی اسپا زمان.

  1. آموزش آرامش

آن را آسان به را فراموش کرده ام که خاموش کردن افکار ما در پایان روز و در حال سقوط به اعماق آرامش بخش خواب همیشه نمی آید به طور طبیعی به هر کس. هنگامی که کودک خود را تمیز و آماده است تا تحت پوشش او میآموزد که چگونه به آرامش از طریق تنفس یا خواب کوتاه تأملات. آرامش زمان دو برابر به عنوان اضافی نوازش زمان تا آن را به حساب.

  1. استفاده از یک صدای آرام

کاهش صدا و نور چراغ های قدرتمند قبل از خواب دسته کوچک موسیقی جاز. تاریکی طبیعت قرص خواب و آن را به سیگنال های مغز که در آن زمان به خم کردن تولید ملاتونین و حل و فصل برای شب. سکوت صدای کمک به تاکید "زمان خواب" پیام.

  1. می گویند شب خوب

آرام عبارت تکرار به عنوان آخرین چیزی که هر شب واقعا کمک می کند تا بچه ها احساس می کنید آماده به سقوط در خواب. شاید این "من دوست دارم شما بهترین است." شاید آن را بی سر و صدا گفت: شب خوبی برای همه چیز, a la شب بخیر ماه. هر چه خاص خود عبارت با استفاده از آن هر شب کمک خواهد کرد که آرامش کودک خود را به طوری که آنها می توانید احساس امن دست خوش پیشامد میشه ،

  1. چوب به آن

بخشی از دلیل آداب و روال کار خود را پیش بینی. مراحل یکسان هستند در روز و روز را. مغز ما لازم نیست که به انجام کار سخت بدانند که چه باید بکنید بعد. هنگامی که شما پیدا کردن یک مجموعه ای از مراحل است که کار آنها را تکرار کنید و هر شب. پیش بینی این است که بخشی از سحر و جادو!

و آخرین نکته: انعطاف پذیر باشید. از آنجا که شما احتمالا باید برای اضافه کردن چیزهای. ما می دانیم که آن را به نظر می رسد مانند یک تناقض به ایده چسبیده به آن. اما بچه ها دائما در حال تغییر است. گاهی اوقات ناگهانی ترس از هیولا به ظاهر از جایی بیرون می آید. بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به مخلوط کردن یک دستور غذا برای هیولا Zapper و اضافه کردن یک spritz به شبانه روال همه چیز خوب است. مانند تمام چیزهایی که پدر و مادر پیدا کردن تعادل مناسب از شب زمان معمول و انعطاف پذیری کلید به یک شب آرام برای همه است.

رایگان رنگ پارابنها و فتالات, عاج جشن بیش از 140 سال از آوردن ساده و تمیز برای خانواده ها در همه جا با مرطوب کننده بدن. عاج محصولات جدید طراحی شده به طور ملایم بر روی پوست با استفاده از خالص و هدفمند مواد تشکیل دهنده قابل اعتماد برای نسل های. بازدید Ivory.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

آخرین مطالب