11 جفت, سرد, سفید کلاسیک کفش زنان می پوشند هر روز


Superga White Sneaker

مد است که با داشتن یک بازی گاه به گاه لحظه ای (بخوانید: زندگی در sweatpants 24/7 با هیچ پایانی در چشم) و لباس جین به sartorially لوکس به عنوان مدل ballgowns. با این “مقایسه کردن” لحظه ای در زمان می آید کمتر نیاز به فانتزی کفش – صندل حال و مهمانی شام-آماده پاشنه tucked دور با خیال راحت در حال استراحت در گنجه تا زمانی که آنها مورد نیاز است یک بار دیگر.

در حالی که ما حرکت قواعد سبک ما باید محکم اساسی کمد لباس ما می توانیم اعتماد و قابل اعتماد تر از یک کفش کتانی سفید. هیچ سن و یا بودجه محدودیت با این کفش – mamas می توانید بکشید همان جفت به عنوان کودکان نو پا. آنها می توانند هزینه به عنوان کمی به عنوان $20 یا آنها می تواند هزینه یک ثروت کوچک (به انتخاب شما). آنها زوج می تواند با مد به جلو شلوار حرمسرا یا سوپر اساسی شلوارک جین. آنها برای پرستاران در محل کار و مادران بر روی بروید. همیشه در سبک و همیشه آسان به سبک این است که ارزش استفاده از “لعنت به من سزاوار پاداش برای این روز” بودجه.

این برای هر دو جنس کفش کتانی وجود داشته است در آدیداس خط در 1960s بود اما تغییر نام داد برای ستاره تنیس استن اسمیت در 1970s. پس از سال ها از محبوبیت آن رفت و از تولید و سپس به ضرب گلوله به مقدم در سال 2014 فورا به دست آوردن مجدد پس از پس از تبدیل شدن به یک خیابان به سبک مورد علاقه از مدل های مانند جی جی حدید. به طور ناگهانی وجود نداشت فرار 70s زیبایی با آن فورا قابل تشخیص سبز پشت (هر چند آن آمده است در رنگ های دیگر مانند قرمز و سیاه و سفید روی سفید) و امضای سوراخ طرف. این بسیار راحت لگد (بعد از همه آنها ایجاد شده برای یک بازیکن تنیس) و مناسب برای پوشیدن طولانی مدت. گرد پا یک شکل است که فوق العاده versataile; می توان آن را پوشیده با شلوار جین و sweatpants, اما همچنین آسان پاسخ زمانی که با پوشیدن یک دامن. این کفش کتانی است بدل از ورزش به شیوه زندگی – استن اسمیت در حال حاضر در 70s واقعی مد تاثیر گذار و خود را Instagram پر از superglam عکس از او را حلق آویز با هر کس از مدونا به Anna Wintour.

80 دلار در ZAPPOSبسیار معروف جنسیت آشپزخانه سبک تعریف شده توسط خود را تمیز برش های مفید و این سوئدی بر اساس نام تجاری شده است با تمرکز بر است که برای بیش از 100 سال است. این Nylite سبک بود همه جا 1980 (آن رفتن به کفش انتخاب از شرق کت preppies) اما شک و تردید عمل کمی در در 90s در هنگام مد در زمان به نوبه خود نسبت, گرانج, و, ورزشی, کفش. در اطراف 2017, آن شاهد تجدید حیات و در حال حاضر در مد. آن را خوب بازگشتی برای کسانی که به یاد داشته باشید Tretorn و می خواهید به بازگشت به دوران کودکی خود را مورد علاقه های شما. این همان سایش-با-هر چیزی در اصل به عنوان استن اسمیت است اما کمی بیشتر منحصر به فرد – هر کس در مدرسه افت خواهد شد با پوشیدن این. ما نیز عشق نیروی دریایی سبز لهجه حتی اگر جامد سفید یک جامد انتخاب است.

$75 در آمازون


Reebok راه اندازی شد در سال 1985 و پف کرده و سفید کفش ورزشی است که مربوط به همیشه است. کلاسیک چرم نسخه خال دار شده است در بسیار با نفوذ و مد زنان مانند Meghan Markle (Reebok می کند را به سبک دیگری به نام شاهزاده خانم اما شاید که کمی بیش از حد بر روی بینی برای دوشس). این ضربات دریافت امتیاز بالا برای راحتی و چرم برای دوام و آسان پاک کردن فراز. همچنین چرم بسیار بزرگ مواد برای آب و هوا مرطوب است که بوم نمی تواند اداره کند.

این فهرست به دنبال کفش های جدید خود را کلاسیک می آید و در انتخاب رنگ. اگر شما به دنبال برای سفید اما عشق یک جرقه از رنگ وجود دارد از یک گل رز طلا که واقعا منحصر به فرد است. نور آبی می افزاید, قدیمی, vibes اما رز بسیار 2020.

70 دلار در آمازون


این کفش ها یک ماشین زمان درست به وسط مدرسه هنگامی که درآمد پول نگهداری و عبور از یک تاریخچه آزمون استرس زا ترین بخش از زندگی است. در حالی که بار قطعا تغییر KEDS نیست. این توری یو پی اس به عنوان شیرین و ساده مثل همیشه با یاد آبی تب و براق بوم طراحی شده است که پوشیده شده توسط هر کس از جکی O. به تیلور سویفت. کلاسیک سفید نسخه می افزاید: یک سبکی به هر نگاه (که آیا آن را با شلوار جین یا لباس) و نه به معنای مد به جلو. بلکه آنها یک جزء اصلی است که می تواند زندگی می کنند در یک گنجه فصل بعد از فصل. با بیش از 6000 بررسی درخشان شما می توانید مطمئن شوید که شما آنها را دوست دارم به اندازه تمام دیگر mamas در جهان است.

45 دلار در آمازونEverlane اخلاق است همه چیز در مورد شفافیت; هر مورد شامل جزئیات بیشتر در مورد کارخانه های تولید هزینه های خرده فروشی و اثرات زیست محیطی. مینیمالیسم و سادگی مشخصه نام تجاری, از این رو “مربی” که ترکیبی از عناصر از یک مد کفش کتانی ورزشی با یک ظاهر طراحی شده. این خاموش سفید برای یک بیت از جدید بودن و همچنین در آمده زرق و برق دار, رنگ پریده سرخ. همه چیز در Everlane به معنای مخلوط و همسان است که باعث می شود این کفش فوق العاده دوستانه به تمام انواع مختلف از کمد قطعات از جمله jumpsuits, لباس, chinos گسترده پا شلوار جین. Everlane دارای یک پایه فن اختصاص داده شده, پس از آن هیچ جای تعجب است که این بررسی تقریبا به اتفاق آرا مشتاق با کلماتی مانند “کامل” “خیلی راحت” و “کیفیت بالا” دیده می شود در طول بررسی دقیق. آیا بررسی این جا یادداشت برای راهنمایی در مورد نحوه انتخاب یک اندازه است.

$98 در EVERLANE


می خواهید برای کسب درآمد برخی از مد امتیاز با Infinite, نوجوانان در زندگی خود را? نایک نیروی هوایی آنهایی که در حال رفتن به, کفش ورزشی برای مردان و زنان که می خواهند یک مطلب اساسی با کفش های ورزشی خم (حتی اگر آنها فقط برای راه رفتن) و برای هر دو جنس درخواست تجدید نظر توسط هر کس دوست داشت از Kendall Jenner به دریک است. نایک با یک قیمت هستند اما آنها نیز چندساله کفش که هرگز از سبک – آن بوده است در اطراف از سال 1982 و سازگار است پرفروش (گزارش شده است که نایک فروش 10 میلیون جفت در سال). با بسکتبال, مستند, آخرین رقص سوزاندن ما Netflix صف انتظار این بسکتبال-الهام streetwear کفش به دریافت حتی بیشتر محبوب در صورتی که حتی ممکن است.

$153 در آمازون


گاهی اوقات زخم شدگی فقط کار بیش از حد است که زمانی که لغزش-ons در مفید آمده است. این checkboard وانت همیشه در سبک و با دوام AF. در اصل به عنوان یک اسکیت باز کفش Vans باید نفوذ فرهنگ پاپ و نوع کفش است که می تواند فرسوده توسط بچه ها, نوجوانان, grownups و پدربزرگ و مادربزرگ — بدون از دست دادن خود را در کالیفرنیا-سرد تجدید نظر شود. آنها را نگه دارید تا به خوبی به سایش و پارگی و می تواند سال بعد-سال; بیشتر آنها در شکستن راحت تر و hipper آنها نگاه کنید. بنابراین بسیاری از رنگ ها و الگوهای از انتخاب شما برو با کلاسیک شطرنجی? جامد ؟ هر دو ؟ مطابق با بچه های خود را ون آسان است و خیلی زیبا.

80 دلار در آمازونپس normcore پذیرفته شد طراحان مانند Balenciaga و پرادا پانسمان مانند Seinfeld حدود سال 1993 شد یک خیابان به سبک انتخاب آغوش هر کس از Jenners به جنیفر گارنر. جدید تعادل مربیان به شما جوهر “که پدر و کلیپ تلفن همراه خود را به محموله خود را کوتاه” lewk همراه با آسایش واقعی. این محاکمه و درست در حال اجرا کفش کتانی دارای تعداد زیادی از پشتیبانی و گرفتن بنابراین اگر واقعی در حال اجرا است که در دستور کار این دو وظیفه را انجام دهد. زنان آنها را به صورت ایستاده بر روی پای خود را در تمام طول روز, بنابراین اگر شما یک پرستار بهداشت و درمان کارگر یا واقعا— هر مادر— شما قدردانی راحتی در اینجا.

90 دلار در تعادل جدید


برای کسانی که عشق از نگاه یک کفش کتانی سفید اما نگران اجتناب ناپذیر چمن و gunk لکه این آمازون گزینه ساده و بوم به سبک بسیار دوستانه قیمت. این مناسب برای bumming در اطراف در تابستان (آیا انتظار برای اجرای یک ماراتن در آنها) و نزدیک به کامل 5 ستاره امتیاز مشتریان. Pro-tip برای تمیز کردن آسان— سعی کنید یک آقای پاک کردن سحر و جادو پاک کن و یا رفتن برای خاکستری و نیست که نگران باشید. به طور کلی آنها را ستایش بالا برای اینکه یک رقیب بزرگ نام برندها در سبک های مشابه اما در کسری از هزینه.

ChiMom20 می گوید: “من رشد کرده ام به انتظار عالی از آمازون ملزومات و این چیزی کمتر! آنها شگفت انگیز هستند! مناسب است که کاملا مناسب! حتی وجود دارد یک اتاق اضافی کمی در منطقه پا. من چند چیز از این نام تجاری و صادقانه بگویم که من به دنبال آن برای اولین بار!”

17 دلار در آمازون


بیشتر اوقات فراغت از streetwear (و به دور از یک کفش کتانی ورزشی ) است Superga ایتالیایی, پیاده روی کفش که ایجاد شد برای شیک مسافران به سایش از ساحل به شهر. آنچه که مجموعه آنها را جدا از بقیه گزینه های است که ضخامت لاستیک و همچنین گزینه های رنگ – این رام رنگ شن و ماسه است که کمی بیشتر تصفیه شده روشن و سفید چرم کفش. نیز وجود دارد یک کافه و کم رنگ و خاکستری که مناسب خنثی دسته. اگر “Amalfi Coast پرنیان” و “ماشین شستشو” است که در لیست این تنها کتانی به این لایحه مناسب. آنها را برش را کمی پایین تر از حد معمول که باعث می شود آنها را براق گزینه برای پوشیدن با لباس خورشید.

70 دلار در آمازونکفش یک محل عالی برای ریخت و پاش به دلیل CPW (هزینه هر فصل) با این نسخهها کار به طور منطقی با توجه به کفش می توان هر روز هفته (به عنوان طراح پاشنه بلند که معمولا صرف بیشتر وقت خود را در گنجه). Veja نیست دقیقا یک مد راز پیدا کردن, اما آنها آرزو در محافل تاثیر گذار (شما ممکن است کشف آنها را در مورد علاقه خود را Instagram account). فرانسوی نام تجاری کفش براق و صیقلی با چرم است که هر دو محکم و صاف با یک امضا V در سمت. آنها قابل توجه هستند اما نه با صدای بلند آنها را ایده آل برای کسی است که کاملا فروخته شده در “کفش با همه چیز” ، تاپیک اخلاقی خم به این نام تجاری که manufcatures آن کفش در برزیل (خریداران می توانند کارخانه و خواندن جزئیات بیشتر در مورد کارگران خود از جمله دسترسی به مسکن و حمل و نقل) که منعکس شده است در قیمت بالاتر نقطه. آنها را یک دقیقه استراحت در (چرم واقعی است) اما به آخرین ساخته شده است و خواهد ایستاد تا روزانه ساییدگی و پارگی خوبی است.

150 دلار در آمازون

چک کردن بیشتر از ما مد مورد علاقه ملزومات برای mama در این تابستان.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im