علم پدر توضیح می دهد که نژادپرستی و اعتراض در خیابان کنجد' تاون هال

سی ان ان در صبح روز شنبه را "Sesame Street' town hall, Elmo پدر توضیح می دهد که نژادپرستی اعتراض و اهمیت Bl

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
elmo-dad-protests-cnn-special
سی ان ان

در صبح روز شنبه را "Sesame Street' town hall, Elmo پدر توضیح می دهد که نژادپرستی اعتراض و اهمیت Black Lives Matter جنبش

با توجه به پیچیدگی نژادپرستی و خشونت طبیعت از این جنایات است که باعث اخیر حقوق مدنی تظاهرات می توان آن را دشوار است به توضیح به کودکان است. اما به دلیل اخلاق ارزش ها و باورها می تواند engrained در کودکان در سن جوانی بسیار مهم است برای باز کردن گفتگو به طوری که آنها را در درک آنچه در جریان است. خوشبختانه خیابان کنجد است که به کمک پدر و مادر مقابله با این نوع از مباحث دشوار با بچه ها برای بیش از 50 سال است. و در روز شنبه برنامه آموزشی با همکاری سی ان ان و میزبانی تاون هال دوبله آینده با هم: ایستاده به نژاد پرستی محور در سراسر کشور تظاهرات ناشی از جورج فلوید قتل در دست چهار مینیاپولیس ، از همه درخشان باید بخش های مهم برای هر خانواده به تماشای شامل elmo's بابا لویی کاملا توضیح نژادپرستی به پسرش.

در شروع کلیپ های ویژه در سی ان ان'ثانیه حساب توییتر جمعیت شنیده می شود شعار "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." علم و به نظر می رسد از پنجره بیرون را می بیند و این گروه جمع خارج و توضیح می دهد که به پدر خود او نمی داند آنچه که اتفاق می افتد. "چرا این مردم با هم ؟" او از او می پرسد.

"آنها در حال جمع آوری با هم برای اعتراض. اعتراض زمانی است که مردم گرد هم می آیند برای نشان دادن آنها ناراحت و مخالف در مورد چیزی است. آنها می خواهند به دیگران را از مشکل آگاه. از طریق اعتراض مردم قادر به اشتراک گذاشتن احساسات خود را و با هم کار کنند تا همه چیز را بهتر از" لویی پاسخ می دهد.

او در ادامه به توضیح است که معترضان اغلب نشانه. او نشان می دهد که علم یکی است که می گوید: "عشق به عدالت صلح" — و حتی نشان می دهد او خواهد بود و آوردن آن به یک اعتراض کردند.

"آنها نگاه ناراحت" علم و همچنان ادامه دارد. "در حال معترضان غمگین؟"

"آنها غمگین و ناراحت و آنها حق دارند به علم. مردم ناراحت هستند به دلیل نژاد پرستی است که یک مشکل بزرگ در کشور ما" پاسخ لویی.

علم به حق خود می پرسد پدر چه نژاد پرستی است که به او پاسخ می دهد که "نژاد پرستی است که مردم دیگر درمان مردم ناعادلانه به دلیل راه آنها نگاه کنید و یا رنگ پوست خود را."

علم می گوید پدرش او را درک نمی کند که چرا مردم را تبعیض بر اساس رنگ پوست. "علم تا دوستان با انواع مختلف پوست و خز بیش از حد" او می گوید.

"من می دانم که Elmo, اما نه همه خیابان ها مانند کنجد خیابان" پدر پاسخ می دهد. "در خیابان کنجد, همه ما دوست داشتن و احترام به یکدیگر است. در سراسر کشور مردم از رنگ به خصوص در جامعه در حال درمان ناعادلانه به دلیل چگونه آنها نگاه و فرهنگ و نژاد و آنها چه کسانی هستند. آنچه که ما در حال دیدن است و مردم گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است. آنها می خواهند برای پایان دادن به نژاد پرستی."

علم می پرسد پدر او آنچه او می تواند انجام دهد برای پایان دادن به نژاد پرستی و "حمایت از دوستان خود را."

"ما می توانید شروع به یادگیری و صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد و اقدام" لویی می گوید علم.

یکی دیگر از شگفت انگیز بخش ویژگی های ابی Cadabby مقابله سفید "امتیاز" و توضیح داد که چگونه او شاهد پرنده بزرگ بودن bullied برای زرد پر و اندازه چیزی است که بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی می تواند مربوط به.

جنیفر هاروی نویسنده بالا بردن سفید بچه ها: آوردن تا کودکان با نژاد ناعادلانه آمریکاو بورلی دانیل Tatum, نویسنده چرا همه سیاه و سفید بچه ها نشسته و با هم در کافه تریا?, نیز به ویژه در بخش. آنها توضیح داد که چه سفید "امتیاز" واقعا به معنی.

"سفید جوامع هستند نه منفی نهفته نژادپرستی و گاهی اوقات ما ناعادلانه دسترسی به همه چیز فقط به این خاطر که ما نمی از آنجا که ما آن را سزاوار" هاروی می گوید. "خطرناک ترین نوع امتیاز سفید است به فکر می کنم که ما می توانیم نشستن این عدالت مبارزه است."

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف نیز برجسته در خاص است. پیام او در مورد نژاد پرستی? "به خاطر عشق به یکدیگر. و هنگامی که شما ببینید کسی که اشتباه انجام کاری یا گفتن چیزی اشتباه می گویند که آن اشتباه است," او می گوید.

به تماشای تمام Sesame Street, town hall بر نژادپرستی خود را با کودکان سر به سی ان ان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن