10 راه برای سالم ماندن در حالی که کار از خانه با بچه ها


Stay-Sane-While-Working-From-Home
مامان ترسناک و zoranm/گتی

وقتی که من شروع به سفر خود اشتغالی از آن بود که با بچه های من. آنها نوزاد و 16 ماه. آن را در میان سقوط اقتصادی سال 2009 حدود یک سال پس از ما خریداری شده و ما برای اولین بار که به راحتی حدود سه ماه قبل از اینکه به پایین سقوط کرد.

من و همسرم هستند نه افراد ثروتمند. ما هر دو مطرح شده توسط سخت کار کردن طبقه متوسط پدر و مادر بود و شغل در سن 14. آرامش چیزی نیست که آسان می آید و به هر کدام از ما به عنوان پدر و مادر ما فقط می خواهیم فرزندان ما به راحتی امنیت و اعتماد به نفس.

بسیاری از آنچه که ما تمایل برای بچه های ما نشان می دهد تا در تصمیم گیری های ما را در زندگی حرفه ای ما. شوهر من از اوهایو — او صادقانه مظهر میانه ارزش. تا اوایل کار سخت شکایت نیست و بهترین کار خود را هر روز.

من یک کلمه nerd و همواره نوشتن. یک شنبه زمانی که من ندانسته سکس با دختر من در یک حرکت من هنوز هم تقصیر را به گردن داخلی غریزه تودرتو من ایجاد رایگان سایت گوگل, موقعیت خودم به عنوان یک کسب و کار مستقل copywriter ارائه خدمات است که شامل نوشتن رزومه و شرکت ارتباطات است.

در عرض یک هفته من اولین مشتری پیدا کرده بود من استخدام من برای رزومه و کسب و کار من متولد شد. سریع به جلو حدود دو سال و دو بچه بعد من و ضخیم ساخته شده تصمیم به ترک شغل تمام وقت (با فقط یک ماه پس انداز و هیچ طرح واقعی) برای رفتن به کسب و کار برای خودم … تمام وقت. من به سرعت متوجه شدم که من نیاز به کمک است که آغاز شده به عنوان سفر به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ دو روز در هفته و سپس استخدام نگهدار. این بدل به آرامی به مهدکودک و متفاوت نگهدار همه نیاز به یک درجه ای از انعطاف پذیری و سازگاری که من قبلا غافل من قادر به بود.

زمانی که من به عقب نگاه من حتی نمی توانم باور من تا به حال شجاعت به آن را انجام دهد. چه ژن بود من متولد شده با ساخته شده است که من فکر می کنم من می تواند در ساخت و اجرای یک کسب و کار با افراد کوچک خزنده در اطراف ؟

با نگاهی به گذشته, من این کار را توصیه نمی fly-by-the-صندلی-از-خود-شلوار روش برای شروع یک کسب و کار. من به شدت نشان می دهد بیشتر فکر کردن رویکرد; اما من آن را به کار, و من معتقدم که من مدیون است که موفقیت در بخش های بزرگ به مجموعه ای از شل-گره خورده است-با هم اصول تبدیل شده اند که من غیر negotiables.

چه راز من به کار در خانه با بچه ها ؟

1. قبول شکست است.

شما کاملا نمی توانید کارهایی انجام می شود که شما برنامه ریزی شده.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

2. ساخت یک “آه Sh*t” بلوک را به برنامه خود را.

این یک کوسن بزرگ برای چیزهایی که سقوط خواهد کرد از طریق ترک.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

3. دریافت و حرکت می کند.

زیادی است. مانند حداقل یک بار در هر ساعت به دفع اضطراب است که سرخی در زمانی که شما در حال گرفتن همه چیز پایین.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

4. ورزش.

روزانه در صورت امکان. این عمل تعادل سخت است. شما نیاز به مبارزه با استرس و ورزش بهترین چیزی که من پیدا کردم.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

5. لباس پوشیدن و آرایش.

شما فقط احساس می کنید موثر تر زمانی که شما نگاه بخشی. من دیگر راز ؟ کفش. من همیشه در کفش قرار داده زمانی که من در دفتر من. آن را کوچک و روانی از ترفند این است که با این نسخهها کار واقعا خوب برای من برای تقویت کار در مقابل خانه.

6. پیدا کردن ریتم خود را.

یاد زمانی که شما در حال ترین مولد و جلوگیری از آن زمان است. با استفاده از یک برنامه تقویم مانند Calendly با قوانین ساخته شده است یک راه عالی برای مدیریت که.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

7. قطار شریک زندگی خود را.

آنها را فراموش کرده ام که در حالی که شما “کار کرده” در تمام طول روز شما قطع شد هر 20 دقیقه. پس دلیل شما کار می کنند زمانی که آنها به خانه است زیرا شما در واقع می توانید چیزهای انجام می شود.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

8. آماده برای فداکاری.

تعطیلات آخر هفته و تعطیلات معمولی زمان همه می رود از پنجره بیرون را هنگامی که شما خود اشتغالی — اما شما لازم نیست که به دست پخش, کنسرت, مدرسه, جلسات, و تمامی چیزهای دیگر.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

9. پیدا کردن (و به چوب) سیستم های که کار می کنند.

این برای هر کس متفاوت. سخت ترین بخشی است که به آن چسبیده اند اما روال زندگی شما را نجات دهد.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

10. نظم است.

من نمی توانم به شما بگویم چقدر سخت است بعضی صبح ها نه فقط شراب خواری تماشای Netflix بکشد. اما من نمی. بیشتر.

همه چیز تغییر کرده در طول سال نه حداقل از همه بچه های من. در این مرحله آنها خود به اندازه کافی و نگهدار که آنها را نگه می دارد مشغول در حالی که من سرشماري روز من. روز وجود دارد که من تعجب می کنم اگر من تصمیم درست. سپس 2:52 رول در اطراف. هر روز من و پسر می شود و سکوت می خزد به آغوش من tucking سر خود را زیر گردن من (که مراقب باشید که بیش از حد سر و صدا چرا که او می داند Airpods در معنی من صحبت کردن در به مشتری) به من آغوش و من “چرا” می آید و به تمرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>