ق معکوس البته در آن Subreddit اتاق چت ویژگی

روز دیگر Reddit اعلام کرد که آنها خواهد بود معرفی جدید "شروع چت" ویژگی برای subreddits. اساسا این چت روم وجود

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
روز دیگر Reddit اعلام کرد که آنها خواهد بود معرفی جدید "شروع چت" ویژگی برای subreddits. اساسا این چت روم وجود دارد که در subreddits که در آن گروه کوچکی از کاربران می تواند جمع آوری و چت در همان زمان و در نتیجه صرفه جویی در زمان از نیاز به ارسال پیام های مستقیم و یا پیوستن به یک اختلاف سرور.
تبلیغات

اما به نظر می رسد که به عنوان به سرعت به عنوان ویژگی نورد از آن شده است از آنجایی که نورد. در یک پست در ق, این شرکت اعلام کرده است که آنها خواهد شد نورد از ویژگی های. به نظر می رسد که این شرکت اشتیاق به انتشار ویژگی منجر به این که به جای حشره دار به علاوه آن را نیز به نظر می رسد که بسیاری از مدیران از subreddits نیست بیش از حد هیجان زده شده توسط آن است.

دلیل این است که این چت روم کاملا نامناسب. به عنوان برخی اشاره کرده اند که این برگ از ویژگی های باز به سوء استفاده و عضو شورای نظارت مدت که ممکن است تمیز کاری Reddit برای باز کردن چت روم به آزار و اذیت کاربران دیگر. این مهم است که وجود دارد برخی از subreddits هستند که خانه به آسیب پذیر جوامع است که ممکن است درک نمی داشتن دیوهای آمده به آزار و اذیت کاربران آن است.

ویژگی نیست که به طور کامل لغو, اما نه ق خواهد بود بازشناسی آن خواهد شد و ساخت برخی از تغییرات. در یک بیانیه ارائه شده به آستانه یک سخنگو گفت: "با توجه به مسائل و نگرانی های ابراز شده توسط ما کاربران و مدیران در طول 24 ساعت گذشته, ما تصمیم به غیر فعال کردن شروع به چت, بنابراین ما می توانیم ارزیابی مجدد ما اجرای طرح و تکامل این محصول برای پاسخگویی به نیازهای جامعه ما است."

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره ق. منبع: قtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب