اگر شما در حال حاضر در بازار برای تمیز کردن ابزار برای آشپزخانه شما, شانس هستند شما متوجه شده ام که ملافه ها و حوله به طور مداوم بسیار گرانتر از خود پنبه همسالان. بنابراین چه چیزی باعث می شود آنها ارزش ریخت و پاش ؟ برای یک پارچه کتانی است که مشتق شده از کتان گیاهی است بسیار با دوام تر از پنبه ساخت الیاف آن بسیار سخت تر برای شکستن. آن را نیز بیشتر پایدار گزینه به عنوان به طور قابل توجهی کمتر آب مصرف می شود تولید پارچه و کمتر از آفت کش ها استفاده می شود به رشد کتان. نه به ذکر است شما به احتمال زیاد در نهایت با استفاده از کمتر حوله کاغذی هنگامی که شما یک مجموعه خوب از منسوجات. پس از آن یک سرمایه گذاری است که ذاتا مهربان به این سیاره است.

به علاوه از یک صرفا زیبایی شناسی چشم انداز, کتانی سفت و سخت تر و بافت آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک میز و لوازم جانبی از یک ابزار تمیز کردن پس از هر یک از این حوله که در سمت چپ حلق آویز در اطراف نمی کاستن از کلی پرنیان. البته اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری در 100 درصد کتان حوله آشپزخانه شما می خواهید را انتخاب کنید تا سمت راست تنظیم شده است. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما در آمازون است.

1. Liniche صفحه اصلی حوله های کتانی چای

Liniche خانه مجموعه ای از دو حوله های کتانی چای می آید در دو رنگ مختلف گزینه های: بژ و آبی راه راه. انتخاب سابق به عنوان یک هدیه به حداقلی در زندگی خود و یا دومی اضافی پاپ رنگ در آشپزخانه خود را. 100 درصد حق بیمه اروپایی کتانی حوله می توانید تمیز کردن کثیف ترین سطوح در خرج کردن هر چند مانند هر منسوجات و شما باید به ماشین شستن آنها را زمانی که آنها بیش از حد کثیف است. خبر خوب است ؟ این مجموعه همراه با قلاب فلزی برای آویزان آنها را خشک پس از آن.

مزایا: وجود دو گزینه رنگ های مختلف به طوری که آنها را بیشتر درخواست تجدید نظر جهانی.

منفی: بزرگتر از بسیاری دیگر از ملافه ها و حوله به طوری که آنها نه به عنوان مناسب برای فروشگاه و یا قطع.

Liniche Home Linen Tea Towels

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

2. برکت حوله آشپزخانه کتان

برکت کتانی دو حوله اعتماد یکی. در واقع چون آنها stonewashed این منسوجات احساس می کنید راحت تر به لمس بیش از دیگران به عنوان اگر آنها در حال حاضر استفاده شده است به موفقیت های بزرگ برای سال. به علاوه آنها شیک به اندازه کافی برای استفاده در یا آشپزخانه و یا حمام است.

مزایا: یک حوله بزرگ است که شما می خواهید به استفاده از در سراسر خانه.

منفی: آن تک رنگ خنثی گزینه برای همه ممکن است.

Bless Linen Kitchen Towels

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $23.99

3. LinenMe حوله دست

اگر شما به دنبال برای برخی از بهترین کتانی در دسترس نگاه هیچ بیشتر از LinenMe. خانواده متعلق به کسب و کار شده است و بافندگی مسائل برای سه نسل آن را نشان می دهد: خود مجموعه ای از دو دست حوله در میان زیبا ترین در بازار است. بسیار سبک وزن و با دوام و بالاتر از همه شیک این مجموعه خود را حفظ خواهد کرد کانتر مقدار زیادی تمیز….

مزایا: ویژگی های برخی از بهترین کتانی بافت در دسترس است.

منفی: کیفیت خود را می آید در قیمت بالاتر نقطه.

LinenMe Hand Towels

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $28.99

4. Solino حوله آشپزخانه کتان

Solino را مجموعه ای از دو ملافه ها و حوله را مرتب کردن آشپزخانه خود را بدون شکستن بانک. پر جنب و جوش قرمز و سبز رنگ گزینه نیز آنها را بزرگ دستمال سفره برای میز اگر شما در حال میزبانی. و پس از شب است بیش از فقط چوب آنها را در شستشو—آنها دستگاه قابل شستشو—و آن را تمام انجام دوباره.

مزایا: گزینه های رنگ های پر جنب و جوش در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه.

منفی: بیشتر در معرض ابتلا به پرز از دیگر ملافه ها و حوله.

Solino Linen Kitchen Towels

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im