جدید Polaris Slingshot Grand Touring لو می تواند شما را از راه دور در سبک

همیشه از Polaris Slingshot ضربه صحنه پنج سال پیش ما گرفته شده با آن وحشی به نظر می رسد و به یاد ماندنی تجربه ر

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399

همیشه از Polaris Slingshot ضربه صحنه پنج سال پیش ما گرفته شده با آن وحشی به نظر می رسد و به یاد ماندنی تجربه رانندگی. برای سال 2020 سه چرخ خودرو از چرخه دریافت به روز رسانی عمده با موضوعات مانند یک موتور جدید و دوباره طراحی داخلی. اگر چه این مدل قبلا ارائه شده تنها در پنج سرعته دستی 2020 تکرار می تواند در حال حاضر مجهز به پنج سرعته اتوماتیک. در اوایل این سال ما یک فرصت برای تست به روز رسانی تیرکمان بچه گانه و ما دور آمد خوشحال با آن اضافه شده پالایش و عملکرد.

تا کنون 2020 تیرکمان بچه گانه ارائه شده در دو سبك: SL و R با شروع قیمت از $26,499 و $30,999 بود. در حال حاضر وجود دارد یک سوم نوع تور بزرگ لو که شروع می شود در $33,999 در همه جا اما کالیفرنیا که در آن پایه است $34,299.

The 2020 Polaris Slingshot Grand Touring LE.

2020 Polaris Slingshot Grand Touring لو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ستاره قطبی, Inc.

اما Grand Touring LE نیست فقط یک بهتر نوع از SL و R در زیر آن. این یک نسخه محدود تیرکمان بچه گانه که کمتر از 300 ساخته خواهد شد. اول از تور بزرگ لو تنها با پنج سرعت خودکار انتقال کتابچه راهنمای کاربر. این فوق العاده است برای تیرکمان بچه گانه طرفداران که نمی توانید رانندگی چوب, اما زمانی که من تست AutoDrive اواخر سال گذشته بود, من خیلی خوشحال با آن است. انتقال که فاقد دست و پا زدن شیفت خوب است هنگامی که شما در حال رانندگی کند و یا واقعا سرعت متوسط و سرعت AutoDrive می آید اشتباه نوع مانند کسی که شما فقط از خواب بیدار در 3 هستم. پنج سرعته دستی, از سوی دیگر, فوق العاده است, اما فقط در R edition.

The 2020 Polaris Slingshot Grand Touring LE.

اختیاری مرحله 1 لحن ارتقاء افزایش خروجی به 203 اسب بخار و سه چرخ با سرعت بالا از 125 مایل در ساعت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ستاره قطبی, Inc.

دیگر Grand Touring LE شامل ویژگی های منحصر به فرد Fairway رنگ سبز طرح با برنز لهجه. چرخ اندازه گیری 18 اینچ در جلو و 20 اینچ در عقب نیز برنز. با تور بزرگ در آن نام این تیرکمان بچه گانه قرار است برای دیگر سفرها و ویژگی های بلندتر باد بادگیر و یک رنگ همسان Slingshade سقف.

The 2020 Polaris Slingshot Grand Touring LE.

تور بزرگ لو ویژگی های منحصر به فرد Fairway رنگ سبز طرح با برنز لهجه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ستاره قطبی, Inc.

در داخل پیدا خواهید کرد دوخته کرسی های داخلی, روشنایی لهجه و آن را آسان برای استفاده و 7 اینچی سوار فرمان سیستم اطلاعات و سرگرمی. دومی تعبیه شده, ناوبری اما CarPlay اپل و آندروید خودکار پشتیبانی نمی شوند. 100 وات Rockford Fosgate سیستم صوتی نیز استاندارد می آید. یکی از قابل توجه اضافی است $2,400 انتخاب برای اضافه کردن گرم و سرد صندلی, اما شما همچنین می توانید این گزینه را انتخاب کنید فقط برای یک صندلی, اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در نیمی از آن است.

The 2020 Polaris Slingshot Grand Touring LE.

هدف تمدید سفر این تیرکمان بچه گانه است بلندتر باد بادگیر و یک رنگ همسان Slingshade سقف. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ستاره قطبی, Inc.

تیرکمان بچه گانه Grand Touring LE شده توسط ستاره قطبی' جدید 2.0 لیتری چهار سیلندر موتور ساخت 178 اسب بخار و 120 فوت پوند گشتاور اما 600 دلار اضافی را خریداری کنید شما یک مرحله 1 لحن ارتقا خوب برای 203 اسب بخار و 144 فوت پوند گشتاور. که به اندازه کافی برای دریافت تیرکمان بچه گانه به 60 مایل در ساعت در 4.9 ثانیه به 125 مایل در ساعت سرعت بالا.

تور بزرگ لو نسخه Polaris Slingshot است که در حال حاضر رهبری به نمایندگی بنابراین اگر شما با هدف به دست آوردن یکی نیست به عقب نگه دارید بیش از حد طولانی و یا آنها خواهید بود از بین رفته اند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب