R-Reforged, Aston Martin و Zagato پیوستن به نیروهای خود را برای ایجاد یک مجموعه ای از دوقلو V12 میراث مدل

همکاری دو افسانه ای نام استون مارتین و ایتالیایی coachbuilder Zagato آورده جلو برخی از خیره کننده ترین اتومبیل

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

همکاری دو افسانه ای نام استون مارتین و ایتالیایی coachbuilder Zagato آورده جلو برخی از خیره کننده ترین اتومبیل های ورزشی همیشه برای پوشیدن تخماق یا کلوخ کوب بال. هر دو شرکت باید بیشتر از یک قرن از دستاوردهای خود را تحت مربوطه کمربند; آستون مارتین تاسیس شد و در سال 1913 و Zagato جشن سده آن در سال 2019 آن را قدیمی ترین carrozzeria در جهان است.

خود سابقه ای طولانی در همکاری شروع از 60 سال پیش با استون مارتین DB4 GT Zagato طراحی شده توسط Ercole Spada ساخته شده و از سال 1960 از طریق 1963. و هدف ساخته شده برای رقابت در آن طراحی شده بود به مسابقه در لومان و مدار های مشابه در برابر امثال فراری 250 GTO و دیگر میله های داغ از دوران است. در مورد این خودرو Andrea Zagato—eponymous coachbuilder مدیر عامل شرکت می گوید: "ما خوش شانس بودند به ایجاد یکی از نمادین ترین استون Martins تا کنون ساخته شده است. DB4 GTZ نشان دهنده اوج از Zagato Granturismo دهه." تنها 19 ساخته شد و امروز آن است که با ارزش ترین استون مارتین از همه آنها را.

که همکاری فقط آغاز راه بود. یادداشت Zagato: "استون مارتین ترین شریک حمایتی در دوم ما 50 سال است." در واقع, Aston Martin Zagato ارتباط با مته سوراخ کردن بیشتر میوه در طول 1980s با بزرگ و لوکس GT V8. و در اوایل 2000s Zagato لباس DB7 پلت فرم به عنوان یک نفیس کوپه و AR1 اسب سواری. در سال 2011 یک Vantage V12 Zagato تبدیل سر خود بی نظیر دو حباب سقف و منحنی خیلی زرق و برق دار آنها باید شده اند غیر قانونی است.

جمله الهام بخش بود برای Vantage V12 Zagato میراث دوقلو ساخته شده تحت لیسانس از استون مارتین توسط قرار دادی سازنده R-Reforged در constructor امکانات جدید در وارویک انگلستان است. R-Reforged بخشی از AF مسابقه که با این نسخهها کار به عنوان شرکای پروژه در استون مارتین افسانه شمال اروپا.

The Vantage V12 Zagato Heritage Twins.

این Vantage V12 Zagato میراث دوقلو ساخته شده توسط R-Reforged با همکاری استون مارتین و Zagato. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

هر دو شرکت تاسیس شد توسط عمر استون مارتین از طرفداران دکتر Andreas Baenziger و خود را شریک کسب و کار دکتر فلوریان Kamelger. چند وقت پیش Baenziger به دست آورد Zagato ماشین و به سرعت با تشکیل یک گرم رابطه با آندریا و Marella Zagato در نتیجه خود را سرمایه گذاری مشترک برای تولید 19 مجموعه از دوقلوها. در حالی که Zagato تجدید نظر اصلی کوپه طراحی و ایجاد کاملا جدید بادپا, R-Reforged فرض مسئولیت مهندسی و توسعه و به تبع آن تولید تمام 38 وسایل نقلیه.

تجزیه و تحلیل 2011, اصلی, Zagato اظهارات "ظریف است و طراحی که منعکس کننده تعادل بزرگ بین نژاد عملکرد و خالص استون مارتین ، این V12 میراث کوپه و تندرو حفظ اصل پاک کردن سطوح خالص طراحی Zagato در حالی که اضافه کردن برخی از یک ظاهر طراحی شده جزئیات. بدون تغییرات عمده ساخته شد اما بسیاری از مهم ترفند."

The Vantage V12 Zagato Heritage Coupé.

این Vantage V12 Zagato میراث کوپه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

مراقب باشید به تشخیص نقش Zagato گوید "ما" مورد طراحان و ما باید همیشه متمرکز بر شکل بدن و نه در مکانیک. وظیفه اصلی ما این است که به طور کامل احترام به نصب بسته است." که نصب شده بسته ارائه فرصت ها برای بهبود قابل توجه پس از سال 2011 Vantage V12 Zagato تصور می شد. ساخته شده از طریق 2018 نهایی V12 Vantage S نهایی تکرار برخی با این استدلال که مجهز به این موجود 7-سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر آن نشان دهنده آخرین true "آنالوگ" V-12 ماشین ورزشی است.

R-Reforged مهندسی مدیر آدم Donfrancesco است که هیچ غریبه ای به استون مارتین داشتن یک مهندس سرب در AM ویژه پروژه Vantage GT8 و GT12. یک متخصص در تولید کم حجم عملکرد ماشین Donfrancesco منجر تیم توسعه یافته است که دوقلوها ساخت قابل توجهی پیشرفت در هر عرصه. ما با او را در کارخانه توسط ویدئو کنفرانس با یک زن و شوهر از ایجاد جریان حتی در طول مستند.

Inside the Vantage V12 Zagato Heritage Coupé.

داخل کوپه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

Donfrancesco شروع به ترسیم روند. "ما در حال حاضر دستیابی به اهدا کننده ماشین. ما باید برخی از صفر مسافت پیموده شده وسایل نقلیه و برخی با فوق العاده کم و مسافت پیموده شده را تا حدود 40 ماشین ما در حال ایجاد."

و کسانی که اتومبیل در حالی که تحمل یک سطحی شباهت به اصل کوپه مختلف جانوران به طور کامل. Donfrancesco شفافی, "کوپه بسیار شبیه به اصلی اما با تغییرات قابل توجه است. ما به طور کامل با bodying خودرو در فیبر کربن به عنوان مخالف به آلومینیوم مانند مدل قبلی است."

The Vantage V12 Zagato Heritage Speedster.

این Vantage V12 Zagato میراث بادپا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

علاوه بر این کوپه و تندرو از ویژگی های 19 اینچ مرکز-قفل چرخ تجدید نظر گلگیر جدید جلو ضربه گیر با حتی بیشتر تاثیر بصری و فعال aero سیستم در عقب. از همه مهمتر خود 5.9 لیتری 48-valve V-12 موتور تنظیم شده است به ارائه 600 hp—85 اسب بخار بیشتر از نسخه اصلی و با توجه به Donfrancesco, "بالا بردن آن را به GT12 سطح عملکرد با تجدید نظر منیفولدهای ورودی تیتانیوم اگزوز و غیره—آن را به یک وسیله نقلیه بزرگ."

در مورد تصمیم به رفتن با فن آوری کامپوزیت Zagato توضیح میدهد: "فیبر کربن بسیار بیشتر تابعی از دست مورد ضرب و شتم آلومینیوم برای هر دو یکی آف و آف. نهایی سطح بسیار دقیق تر و در نتیجه احترام ما CAD طراحی و وجود قالب اجازه می دهد تا سریع تولید و جایگزینی قطعات. مدرن دهنده اتومبیل های هندسی بسیار دقیق تر از ده یا بیست سال پیش. با توجه به این شرایط پدر بزرگ من را ساخته اند که همان انتخاب است."

Inside the Vantage V12 Zagato Heritage Speedster.

این تندرو داخلی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از R-Reforged.

به لطف فیبر کربن بدنه قدرت اضافه و بدون سقف مکانیزم های تندرو است که با توجه به Donfrancesco "یک چیز جدید به طور کامل. کارآمد و تکیه های تندرو می تواند یک سورپرایز زیبا. وجود دارد یک شانس برای دریافت اینجا را شاید سبک ترین بهتری از جاده خودرو تا کنون—و با هفت-سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر—آن را به یک خیلی باحال قطعه از کیت."

Donfrancesco این مبالغ است: "زیبایی که قرار دادی سازنده است که ما می تواند انعطاف پذیر و خیاط رویکرد ما به مشتری. ما می توانیم مرزهای یک بیت. ما می توانیم به آنها اضافی تجربه و مشارکت با مشخصات اتومبیل های خود را."

دوقلوها خواهد بود در قیمت بیش از $2.2 میلیون و اولین جفت—به عنوان مشخص شده توسط Marella Rivolta Zagato—خواهد شد به پایان رسید در پایان این تابستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن