کاهش وزن بعد از لیپوماتیک میزان کاهش سایز در پیکرتراشی دکتر سعید شیرنگی

بعضا از داروها مثل آسپرین و وارفارین ، پروسه منعقد خون را حیاتی مشکل مواجه نموده و موجب پیدایش خونریزی می گردن

توسط ETELARESANKHABAR در 28 آبان 1401
بعضا از داروها مثل آسپرین و وارفارین ، پروسه منعقد خون را حیاتی مشکل مواجه نموده و موجب پیدایش خونریزی می گردند ؛ براین اساس سفارش می شود تا بهبودی جراحت ها مصرف آن ها را به تعویق بیندازید. بهتر میباشد بدانید سیگار ، قلیان و غیره موجب تنگ شدن عروق خونی می شوند و در پی آن عملکرد خون مختل شده و از وصال اکسیژن کافی به بافت ها به جهت ترمیم خویش خودداری می نماید. همچنین قرار گرفتن در معرض دود آن ها نیز مضر است ، از این رو می بایست تا دوران ترمیم بافت ها از بودن در موقعیت دود مواد مخدر غربت کنید. عمل زیبایی چال کمر امروزه به ترندی جهانی تبدیل گشته است. شما میتوانید سوال ها و تجربیات خود را در تحت این مطلب اساسی ما به اشتراک بگذارید. در صورتی که توسط متخصص انجام شود دلایل جانبی خاصی ندارد. به کار گیری از گن تا 6 هفته پس از کار الزامی می باشد و به کار گیری اکثر از آن به جهت شما موثر خواهد بود. به رخ سرپایی انجام شده و نیازی به بستری شدن شخص نیست. بر روی محل های برش خورده محلول های ضد عفونی کننده ید دار نظیر بتادین زده نشود، چون محل های برش خورده فارغ از استعمال از همین محلول ها خوبتر و سریع تر بهبود می یابند. لباس های تنگ بر روی برش ها مالیده می شود ، آن ها را تحریک کرده و منجر نماید شدن فرایند بهبودی می شوند. دسته‌بندی نشده همان‌طور که از نام فعالیت لیپوساکشن معلوم می باشد بیرون نمودن چربی‌ها اهمیت امداد مکش انجام می‌شود. کاهش وزن در این فعالیت مختصر است اما فرم و سایز تغییر قابل توجهی پیدا می‌کند. می بایست دقت داشته‌باشید اساسی این کار چربی‌های احشایی خارج نمی‌شود. برای مراقبت سلامت پوست، بایستی یه خرده چربی تحت پوست باقی بماند. چنانچه به دنبال روشی برای کمتر وزن هستند، لیپوماتیک پیشنهاد ایده‌آلی برای شما نیست. کل روش‌های حذف چربی یا لیپوساکشن، برای حذف چربی‌های بیش تر مقاوم به رژیم است. عمل پیکرتراشی اهمیت لیپوماتیک اکثر در نواحی وسیع و برای حجم چربی قابل به کار گیری است. خونریزی هم از عوارض و خطرات آن گاه از پیکر تراشی میباشد که ممکن هست به درجات گوناگون شکل دهد. قبل از عمل از فرد منظور می شود تا مصرف آسپیرین و داروهای رقیق کننده خون را متوقف نماید تا از این عارضه پرهیز شود.

آیا در عمل لیپوماتیک قابلیت و امکان استفاده دوباره از چربی های به دست آمده وجود دارااست ؟

به آموزش و تمرین حرکات سفارش شده برای آن‌گاه از عمل دقت کامل بفرمایید. اساسی مدارک شناسایی، مدارک طبی و نتایج آزمایش ها به بیمارستان مراجعه کنید. هر دسته مصرف دارو، قرص ضد بارداری، اعتیاد و مصرف دخانیات، سوابق لخنه شدن خون در خودتان یا این که نزدیکانتان را به جراح اطلاع دهید. امکان از در بین بردن چربی دارای کمترین جراحت را به جهت ما فراهم می کنند. و برشی که در حوزه‌ ناف زده می شود برای پرهیز از جابجایی ناف در شکم خواهد بود. ۳_ مریض باید دکتر را در جریان آلرژی های دارویی خود قرار دهد.
  • طی همین فعالیت چربی و پوست طولانی تر بدن برداشته شده و در بعضی موردها بافت های میانی شکم از طرز بخیه سفت می شوند.
  • برای جلوگیری از این فرمان به مریض پیشنهاد می شود که در این مدت عمده دراز کشیده، راه برود یا این که برای نشستن لم دهد.
  • از دست کم ۴ هفته پیش از پیکرتراشی مصرف دخانیات و الکل را به طور تمام جدا نمایید.
  • اما بایستی باز نیز بگیم که به لطف حضور دستگاه های پیشرفته و همینطور تعدد بسیار فعالیت لیپوماتیک، آمار مرگ و میر همین عمل به شدت کمتر پیدا کرده و به جز موردها انگشت شماری، نمیشه آیتم اضافی رو نام برد.
  • پس از تخریب یا شکستن، ممکن است اقدام به خارج کردن آن کرد یا به حالا خود رها کرد.
  • محل ورود کانولای ساکشن کم رنگ می گردد البته تماما محو نمی شود.
عوارض عمل ليپوليز دستکم است، اما چنانچه مریض با عارضه ای مواجه شود حیاتی مصرف آنتی بیوتیک برطرف خواهد شد. این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که پس از عمل لیپولیز، هیچ نوع جراحت یا این که کبودی در بدن بیمار به نقل از الو پزشک مشهود نخواهد بود. پروسه لیپوماتیک ، هیچوقت باعث به بروز هیچ نوع آسیبی به اعصاب ، عضلات ، عروق لنفاوی و خونی نمی شود. بی تردید شخصی را به جهت انجام همین درمان اهمیت خود ملازم داشته باشید.

پوشیدن گن

البته این حقیقت به جهت اشخاصی که به طور کامل وضعیت پیکرتراشی را داشته باشند در نظر گرفته می شود. (مکش چربی) اولین بار در دهه ۱۹۸۰ در اروپا برای تخلیه ذخایر مجله کسب و فعالیت چربی از بدن کلیدی عمل مکش ابتکار اختراع شد. کانولا را محکم جلو و عقب می بردند تا مرحله زیادی از چربی زیرجلدی را آزاد نمایند (چربی ای که صحیح زیر لایه سطحی پوست است ). بله بعد از کاهش تورمات می اقتدار سفر کرد و عمل هایی مانند رانندگی ممکن خواهد بود. • گن باید به نوع ای باشد که بیمار به راحتی بتوانند از آن به کار گیری کند . • گن بایستی نیز میزان مریض باشد و بیمار بایستی گنی را انتخاب نمائید که نه دوچندان آزاد باشد خیر زیاد تنگ باشد . به معنای خارج نمودن چربی های بیش تر از بدن، ایجاد تناسب میان اعضای تن و ایجاد یک اندام ایده آل است. امروزه بیش از نیمی از افراد جامعه از چاقی، طولانی تر وزن و عدم تناسب اندام رنج می مارک و خواهان اندامی خوشگل و متناسب هستند. این روش مهم اسم های دیگری نظیر لیپو، لیپوپلاستی یا فرم دهی هم شنیده می شود. در همین طرز بافت چربی که میان پوست و ماهیچه‌ها قرار دارااست و باعث بد صورت شدن و از فرم افتادن بدن می شوند، به وسیله‌ ی لوله ای تو‌خالی و ریز به اسم کانولا از بدن بیرون می شوند. می قدرت از چربی خارج شده در این طریق و تصفیه ی آن به جهت تزریق به نواحی دیگر بدن نیز به کار گیری نمود. پیکرتراشی دارای لیپوماتیک عملی سرپایی میباشد و طبق معمول ریکاوری تقریباً سرعت بالا انجام می­گیرد.

نقش جراح در بازگشت چاقی بعد از آن از لیپوماتیک

مصرف مایعات ناچیز می‌تواند دفع همین چربی‌ها را به تأخیر بیاندازد. خون ازدست‌رفته سبب ضعف و تشدید سرگیجه‌ی ناشی از بی‌هوشی می‌شود. تا وقتی که‌ باندهای فیبرو وجود دارا‌هستند سلولیت تصحیح نخواهد شد. به عامل این باندهای فیبرو احتمال تخلیه‌ی ناهمگون چربی و تشدید ناهمواری دارای لیپو وجود دارد. لیپوی غبغب را به‌صورت موضعی به‌راحتی ‌می‌توان انجام داد.

نکته های لیپوماتیک یار اساسی لیست بهترین متخصصین لیپوماتیک تهران

بهتر هست متقضیان این عمل زیبایی واقع بینانه تر و دور از تصورات فردی خود و پس از مشاوره با پزشک متخصص پیکرتراشی ، اقدام به تصمیم گیری کنند و کاندید همین عمل زیبایی پرطرف دار شوند . در بخش اعظمی از موارد، آنگاه از لیپوساکشن دیگر نیازی به انجام جراحی دوباره نمی باشد و پوست مازاد نیز کشیده خواهد شد. صرفا در صورتی که نیاز به اصلاح بعضی ناهنجاری ها بر بر روی پوست باشد، جراحی ترمیمی یا این که ابدومینوپلاستی انجام خواهد شد. در خصوص اسکارهای لیپوساکشن بایستی گفت که سوراخ ها در نواحی تولید می شوند که کمترین میزان اسکار بر جای بماند. رخنه ها در چین های طبیعی پوست ساخت و به مرور روزگار نیز محو خواهند شد. چرا که نیکوتین موجود در سیگار باعث اسپاسم رگ‌های خونی و تولید انقباض در عروق خواهد شد. در نتیجه مصرف دخانیات به مقدار متعددی بهبودی فرد را زیر اثر گذاری قرار می‌دهد. افرادی که مقدار زیادی از سلول‌های چربی زائد در بدنشان انباشت شده و حیاتی روش‌های نخستین همچون رژیم غذایی و تمرینات ورزشی، توانمند به از در میان بردن آنها نباشند. این چربی‌ها را می‌توان در نواحی دیگر از گزاره صورت، سینه و باسن تزریق کرد؛ البته موضوع این‌جاست که همین مزیت موقتی‌ست و چربی‌های تزریق‌شده، عمری کوتاه‌تر از چربی‌های تصنعی و مصنوعی دارند. در بیشتر مورد ها وقتی که افراد چاق آنگاه از انجام تمرینات سنگین و رعایت رژیم‌های غذایی شدید ،به عاقبت مطلوب خویش نرسیده‌اند ،به دنبال روش‌های جراحی و پیکر تراشی مثل لیپوماتیک هستند. محلول برای بی حسی و پرهیز از خونریزی در تن و درنهایت چربی و محلول بیهوشی از طرز منافذ خارج می شود. همین دستگاه با سیستم ایمنی فعال می باشد که در هنگام مواجهه دارای بافت سوای چربی متوقف می شود. خطر ترکیدگی اندام ها و سوختگی پوست به کمترین مقدار خود می رسد. اما که می توایند کار های سبک مثل انجام فعالیت های روزمره تناول کردن و خوابیدن و کمی نیز رویکرد رفتن داشته باشید همین فعالیت باعث خودداری از بروز نشانه ها آمبولی و یا این که همان لخته شدن خون در تن می شود.

عوارض لیپوماتیک

اگر افتادگی پوست به علت حجمی چربی و فشار زیادی که از طرز وزن چربی ایجاد می شود نباشد، پوست سپس از انجام لیپوماتیک پشت به میزان قابل توجهی جمع می شود. در واقع فیبر های موجود در فی مابین ماهیچه‌ها سبب می شود که پوست تا حد زیادی جمع شود. همچنین بستن گن در ماه های اول انجام لیپوماتیک کمر زیاد مؤثر می باشد. چنانچه به علت وضع حمل و مهم دانسیته زیاد بافت چربی پوست دچار افتادگی شود، جراح دارای انجام فعالیت جراحی باز این افتادگی را برطرف می نماید. نحوه لاغری لیپوماتیک کمر ، یکی از از نحوه های مطلوب به جهت کاهش وزن می باشد. کسانی که پوست راحت دارد و روند کلاژن سازی در آن ها به به لطف رخ نمی گیرد. آیا آنگاه از عمل می توان رانندگی کرد؟ آن‌گاه از اتمام درد که حدودا 3 تا 5 روز می باشد می شود رانندگی کرد و آن‌گاه از 2 هفته می توانید به مسافرت بروید. به جهت رسیدن به عاقبت دلخواه معمولاً لازم است که درمان یکسری توشه تکرار شود. هر جلسه درمان به طور متوسط یک ساعت ارتفاع می‌کشد و بیماران بلافاصله پس از معالجه می‌توانند فعالیت‌های روزانه‌شان را ادامه بدهند. به طور معمول به جهت وصال به عاقبت دلخواه ضروری می باشد که درمان یکسری بار تکرار شود. مهم رعایت استانداردهای علمی و انجام کار لیپو بوسیله پزشکان کارشناس احتمال آمبولی چربی بسیار کم میباشد و در صورت پیدایش آمبولی چربی با مراقبت ویژه برطرف می شود. مصرف داروهای فشار خون و یا داروهای رقیق کننده خون، نظیر آسپیرین، ویتامین ها و داروهای ضد التهابی و هم مصرف قرص های پیشگیری از بارداری می بایست چند هفته قبل از جراحی جدا شوند. در مواقعی که مقدار چربی اندک و محدود می باشد حیاتی بیحسی موضعی قابل انجام است، البته در مواقعی که حیطه گران قدر و مقدار چربی مضاعف می باشد بیهوشی عمومی صورت می گیرد. بالا رفتن دما در طول 48 ساعت نخستین پس از عمل، نتیجه طبیعی واکنش تن به ترومای ناشی از تخلیه چربی است. بیماران ممکن است احساس سرگیجه مختصری را در صبح روز سپس از تخلیه چربی، تجربه کنند که معمولأ به هنگام در آوردن لباس ها و یا این که تغییر حالت پر سرعت از حالت نشسته به ایستاده صورت می دهد.

با پیکرتراشی چقدراز وزنم ناچیز میشه

گن خیلی تنگ یا این که خیلی شل هم می‌تواند در تشدید تورم دخیل باشد. درهرصورت تورم از هفته‌ی دوم به‌تدریج نزولی می شود و این مسئله حیاتی گشادشدن گن خودش را نشان می‌دهد. معمولا‌ هفته‌ی دوم به بعد درد خیلی کم میباشد و نیاز به آنتی‌بیوتیک ندارد. در صورت افزایش درد یا این که نیاز به مسکن‌ بخش اعظم باید به دکتر اطلاع دهید. لذا متقاضیان پیکرتراشی می توانند اصلی مراجعه به کلینیک اکسیر جوانی، ضمن بازیابی زیبایی خود، آرامش و اطمینان خاطر خود را نیز تضمین کنند. از این طرز می اقتدار برای از میان بردن چربی های تحمیلی در نواحی شکم، پهلو، ران، بازو، کمر و باسن به کارگیری کرد. از سرمادرمانی نمی اقتدار برای کسانی که بیش تر وزن دوچندان دارند، به کارگیری کرد. بلکه این روش برای اشخاصی مناسب ایت که وزن نسبتاً قابل قبولی دارند. سیگارهای حاوی نیکوتین سبب ساز تنگ شدن رگ های خونی و ذیل آوردن سطح سالمی میشوند. در عاقبت سبب ساز دیرتر جوش خورن آسیب و بالا رفتن ریسک ابتلا به عفونت میگردد. هر اقدامی که به نواحی ذیل معالجه فشار وارد کند جایز نمی باشد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن