این روزها مردم گرسنه اخبار مربوط به COVID-19 شیوع ویروس. هر کس واضح است که تلاش برای به دست آوردن درک درستی از آنچه که در چه نوع از تحولات وجود دارد و آنچه مردم خارج وجود دارد که در مورد آن می گویند. به طور طبیعی نیز وجود دارد که یک تن از اطلاعات غلط وجود دارد که می تواند منجر به عواقب فاجعه بار است.

تبلیغات

برای کمک به مبارزه با هر گونه اطلاعات غلط وجود دارد یوتیوب در حال حاضر نمایش آنچه که آنها خواستار “واقعیت بررسی اطلاعات پانل” هر زمان که کاربران در ایالات متحده جستجو برای COVID-19 اطلاعات بر روی پلت فرم آن است. این اطلاعات پانل های ساخته شده اولین آن در هند و برزیل در سال گذشته اما به نظر می رسد این شرکت در حال حاضر در حال گسترش آن را به ما.

با توجه به یوتیوب “ما در حال حاضر با استفاده از این پانل ها برای کمک به مقابله با چالش های اضافی: اطلاعات غلط است که می آید تا به سرعت به عنوان بخشی از یک حرکت سریع اخبار چرخه که در آن ادعاهای بی اساس و عدم اطمینان در مورد حقایق مشترک هستند. (برای مثال یک گزارش نادرست که COVID-19 زیستی سلاح.) ما واقعیت را بررسی کنید پانل های اطلاعات ارائه تازه زمینه در این شرایط با برجسته مربوط به شخص ثالث واقعیت-بررسی مقالات فوق نتایج جستجو برای مربوطه نمایش داده شد به طوری که بینندگان ما می توانید خود را در تصمیم گیری در مورد ادعاهای ساخته شده در اخبار است.”

یوتیوب است که نه تنها در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط وجود دارد. سیستم عامل مانند Facebook نیز انجام بخشی خود را. WhatsApp نیز در تلاش برای جلوگیری از گسترش محدود کردن تعداد پیام های فرستاده شده که به گفته این شرکت شاهد کاهش 70% همیشه از محدودیت معرفی شد.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 گوگل و یوتیوب. منبع: یوتیوب.googleblog

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de