سرنا Willams در حال حاضر آموزش مینی-من دختر المپیا به عنوان یک طرفدار تنیس

سرنا ویلیامز/Instagram بز قهرمان تنیس, سرنا ویلیامز, نوشته شده یک سری از عکس های بازی تنیس با دختر المپیا س

توسط ETELARESANKHABAR در 14 تیر 1399
Serena-Williams-daughter-tennis
سرنا ویلیامز/Instagram

بز قهرمان تنیس, سرنا ویلیامز, نوشته شده یک سری از عکس های بازی تنیس با دختر المپیا

سرنا ویلیامز دختر الکسیس المپیا (به شناخته شده به عنوان به سادگی المپیا) است که در مورد به عنوان "مینی من" را به عنوان آنها را دریافت کنید. نه تنها او از لحاظ فیزیکی شبیه او زرق و برق دار, قوی و kick-ass mom, اما او در حال نشان دادن نشانه های اولیه پس از او قدم به قدم حرفه ای. روز جمعه بز به ما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید برای 2 سال با یک سری از شایان ستایش جرقه بزند از این دو بازی شدید بازی تنیس است.

پوشیدن مطابق بنفش, تنیس, لباس های 23-زمان گرند اسلم قهرمان و دختر با ق, co-founder الکسیس Ohanian تمرین با هم در دادگاه است. المپیا خواهد شد که تبدیل سه در ماه سپتامبر نشان داد نزدیک به کامل موضع خیزان و دارنده او سر و صدا مانند یک حرفه ای. در هر یک از جرقه بزند او ایستاده بود پشت سر او mama, کپی خود را از هر حرکت.

ویلیامز همچنین شایان ستایش تصویری از دو بالا fiving هر یک از دیگر قبل از المپیا پیاده کردن دادگاه — اما نه قبل از انداختن او سر و صدا را انتخاب کنید تا — چون بچه ها.

ونوس ویلیامز — اختصاص داده شده عمه و همکار آیکون تنیس — فقط به عنوان گرفته شده توسط مادر-دختر حاضر به عنوان بقیه از ما. "من فقط او را دوست دارم و شما بیش از حد! اگر این می شود هر cuter من نمی خواهد زندگی می کنند!" او اظهار نظر در پست.

ستاره تنیس Caroline Wozniacki نیز floored توسط پست. "اوه خدای من!!! این cutest چیزی که من تا کنون دیده اند!!!" او نظر داد.

ویلیامز شناخته شده برای او جدی ارادت به او بازی این است که کشتن مادری همان راه او می کند هر چیز دیگری. با وجود او فوق العاده شلوغ زندگی او یکی از دست, افراد مشهور, مادران است. در واقع او حساب رسانه های اجتماعی پر شده از عکس های خود را المپیا و انجام چیزی که خود را با هم.

در بیش از یک مناسبت با او به اشتراک گذاشته است عکس از او و مینی من پوشیدن مطابق شاهزاده خانم لباس. و دردناک است که اغلب نشان داده شده در کنار مادر خود را در طول تمرینات و حتی مسابقات تنیس.

از همه مهمتر ویلیامز است که به طور کامل relatable به عنوان یک مادر به دلیل خودداری از sugarcoat چالش بودن یک کار ، "من مطمئن هستم که این تصویر در زمان اما کار و به عنوان یک مادر آسان است" او زیر نویس یک عکس زرق و برق دار دختر در خواب بر روی بازوی او در ماه فوریه است. "من اغلب خسته تاکید کرد و سپس من به بازی حرفه ای بازی تنیس است. ما نگه داشتن رفتن. من خیلی افتخار می کنم و با الهام از زنانی که به انجام آن در روز و روز را. من افتخار می کنم به این کودک mama."

در حالی که کمی المپیا برخی بسیار بزرگ کفشهای او بسیار شگفت انگیز مادر به او آموزش دیده برای به چالش!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن