جوان با افراد سالم می میرند COVID-19-ما نمی تواند نگه داشتن سر ما در شن و ماسه مورد این

ترسناک مامان Cleavon Gilman, MDCactus/توییتر و MoMo Productions/گتی بازگشت در ماه مارس به عقب زمانی که COVI

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399
young-healthy-people-dying-of-coronavirus-new
ترسناک مامان Cleavon Gilman, MDCactus/توییتر و MoMo Productions/گتی

بازگشت در ماه مارس به عقب زمانی که COVID-19 تا به حال به سختی به سواحل ایالات متحده (حداقل تا آنجا که ما می دانستند), پیام تا حد زیادی به اشتراک گذاشته شده در مورد COVID-19 بود که این بیماری در افراد مسن و افراد با بیماری های زمینه ای. این پیام بود که اگر شما نسبتا جوان و سالم شما خوب خواهید بود.

این پیام بود در اصل که جوان و سالم مردمی باید قرنطینه نمی کند چرا که آنها در معرض خطر بودند اما از آنجا که به عنوان یک جامعه ما تا به حال با هم کار کنند برای جلوگیری از گسترش (اگر چه در ماه مارس صحبت ما از نظر مسطح منحنی) بنابراین به عنوان به نه پایمال کردن سیستم بیمارستان. بسیاری از جوان و سالم مردمی گوش به رهنمود. بسیاری از دیگران نیست.

پیام اشتباه بود.

یا دقیق تر به اطلاعات ما تا به حال در ویروس ravaging کشور ما تکامل یافته ما آموخته اولیه که پیام مورد نیاز برای اصلاح شود. از آنجا که جوان و سالم مردمی بودند آلوده شدن توسط ویروس و آنها در حال مرگ بودند. و آن را به عنوان معلوم جوان و سالم و مردمی می تواند و انجام مردن از COVID-19.

Doctor giving breathing apparatus to child patient in operating room
simonkr/گتی

با وجود جدید و اطلاعات به روز شده تا بسیاری از جوانان سالم و مردمی که حاضر به گوش دادن به تجدید نظر پیام و تصمیم گرفته اند برای رفتن در مورد زندگی خود را به عنوان اگر آنها شکست ناپذیر هستند که اگر این ویروس نمی تواند آنها را لمس فراتر از خفیف سرد مانند بیماری است. شاید چون...چون مرگ است که به سادگی بیش از حد ترسناک و بیش از حد سخت به تعریف در راه است که حس می شود. شاید به این دلیل که بحث مرگ ناراحت کننده است و هیچ کس می خواهد به ناراحت کننده است. شاید به این دلیل که تصدیق مرگ به معنی تصدیق شما شکست ناپذیر است و هیچ کس می خواهد به احساس آسیب پذیر و یا ناتوان و یا ناپایدار.

و در عین حال ترسناک نیست نادرست است. فقط به خاطر اینکه چیزی ترسناک است و سخت به صورت معنا نیست که ما نباید. نه تنها این ذهنیت خودخواه, آن را نیز خطرناک است.

Cleavon Gilman, MD, آریزونا دکتر ER و عراق جنگ دامپزشک مبارزه در خطوط مقدم از COVID-19 pandemic, شروع تدوین, قدرتمند, موضوع برجسته هزاران جوان زندگی از دست رفته به COVID-19 در تلاش برای گسترش آگاهی از این حقیقت که COVID-19 تبعیض قائل نیست در انتخاب قربانیان خود را.

در میان قربانیان دکتر گیلمن برجسته هستند:

بن Luderer 30 سال سالم و مربی بیس بال از نیوجرسی و;

دن Spano, a 30-year-old مربی شخصی که خانواده خداحافظی گفت: بیش از اپل;

دولک گارسیا 29 ساله و مترجم به صورت UNC مرکز پزشکی در چپل هیل;

الکساندرا نیکول Farer 27 سال پرستار در Atlanta, Georgia;

کیت تیلور 33 ساله که مشغول به کار در وفل خانه و درگذشت فقط ده روز پس از علائم جدی شد;

Allie Guidry 29 ساله به زن باردار در Baton Rouge, لوئیزیانا;

شانا Johnson, نیروی دریایی دامپزشک و مادر سه در سی سالگی او که مشغول به کار به عنوان خط مقدم ملت ناواهو و;

اسرائیل Sauz یک 22 ساله جدید پدر که مشغول به کار در یک ایستگاه گاز.

در علاوه بر این به دکتر گیلمن فهرست گسترده ای سی ان ان گزارش داد داستان کنراد Buchanan سالم 39 ساله DJ با هیچ شرایط اساسی که تا کنون که بدون داشتن فرصتی برای خداحافظی به همسر جوان و دختر.

داستان غم انگیز از برادوی ستاره نیک کردرو یکی پس از میلیون ها نفر از مردم است. جوان و پر از زندگی نیک داستان گرفتار بسیاری از آنها به دنبال همراه و اهدا به GoFundMe همسرش تاسیس برای مراقبت از خود که نیاز به هواکش و پزشکی ناشی از کوماس پا قطع عضو و بیش از حد بسیاری از روز پر از heartbreaks به دفعات مشاهده شده است.

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او "آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را" من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

و حقیقت این است که حتی اگر جوان و سالم مردمی نیست مرگ آنها در حال ترک شدت بیمار است و احتمالا برای همیشه لطفا برای تغییر. COVID-19 می تواند باعث سکته مغزی آن را جوان و سالم مردمی ناتوان و یا مرده حتی اگر آنها نشان داد هرگز سنتی علائم. واشنگتن پست گزارش داد داستان از 44 ساله و بیمار بدون سابقه از شرایط مزمن و در هیچ داروها. بیمار آمده بود به ER به خاطر او بود داشتن مشکل در صحبت کردن و حرکت یک طرف بدن خود را. آزمایش نشان داد انسداد در مغز او. او دچار سکته مغزی—در حالی که در خانه و احساس خوب است. یک تست تشخیصی نشان داد او مثبت برای COVID-19.

نامه ای منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند اطلاعات ارائه شده در پنج بيمار تمام زیر 50 که می خواهم در صفحه اصلی زمانی که آنها با تجربه سکته مغزی علائم مانند. در این نامه یک بیمار بود درگذشت دو تن از آنان هنوز در بیمارستان بستری و تنها 33 سال بود و قادر به صحبت می کنند. همه آزمایش مثبت برای COVID-19. هیچ اعطا شد مصونیت از این ویروس را شدیدتر اثرات تنها به دلیل سن خود و یا نسبی وضعیت سلامت.

در هنگام خواندن این نام و این داستان از آن غیر ممکن است به این باور است که COVID-19 تاثیر نمی گذارد جوان و سالم و مردمی است. آن را غیر ممکن است برای ادامه دیدن این ویروس به عنوان چیزی است که اتفاق می افتد به افراد دیگر. و آن را غیر ممکن است برای ادامه فعالیت تحت این فرض غلط است که شما و یا خود را جوان و سالم, دوست, برادر, خواهر, شریک زندگی, شکست ناپذیر خواهد بود باید این ویروس می آیند برای شما بعدی.

هر از دست رفته عمر به این بیماری یک تراژدی است. هر از دست رفته عمر به دلیل دیگری تصمیم به باور آنها شکست ناپذیر ترسناک است. و هر از دست رفته عمر به دلیل این بیماری سزاوار به یاد و افتخار و بهترین راه را به افتخار کسانی که می گذرد این است که برای جلوگیری از تظاهر به چیزی است که در زمان خود زندگی می کند وجود ندارد.

COVID-19 واقعی است. این کشتار مردمی است. و هیچ کس شکست ناپذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب