'کالیفرنیا همیشه ارائه می شود': چرا شراب ممکن است عاقلانه سرمایه گذاری میان نوسان بازار سهام

از طریق این دهه و یا پس از پایان دادن به در سال 2019 با توجه به معیار شراب مدیر عامل گروه دیو پارکر, بالا, قرم

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

از طریق این دهه و یا پس از پایان دادن به در سال 2019 با توجه به معیار شراب مدیر عامل گروه دیو پارکر, بالا, قرمز Burgundies لذت فوق العاده ای قیمت اجرا در میزان ضریب 4 5—eye-popping رشد نمایی. "این قطعا سرمایه گذاری به," او می گوید و اضافه می کند البته اگر شراب خریداری شده از یک منبع تضمین بکر منشأ و اگر آن را به درستی ذخیره می شود (ترجیحا در اصل چوب). برای دو یا سه سال است که کشش, بهترین و شناخته شده شامپاین خانه پیوست Domaine de la Romanée-Conti و آن کبود گروه های چشمگیر در ارزش افزایش نیز هست.

به عنوان بزرگترین توزیع کننده نادر شراب در این کشور—با موجودی از برخی 70,000 بطری (به نمایندگی از 10 ، 000 شراب) از جمله بسیاری از قدیمی تر vintages موجود را به خرده فروشان و رستوران ها و جمع—معیار (که همچنین دارای حراج متمرکز برنتوود شراب شرکت و فروش-ردیابی بازار شراب مجله) است در یک موقعیت برای ارزیابی بازار است. اما اروپایی شراب هنوز هم مسیر سالم سرمایه گذاری در این زمان از 25 درصد تعرفه در بسیاری از اتحادیه اروپا شراب و جهانی coronavirus مستند و در نتیجه بی ثباتی بازار مالی و دشواری واردات پیر جهان شراب? ما خواسته پارکر به پخش کردن در پهن که در آن خوب و نادر شراب می ایستد در حال حاضر و ارائه چند کلمه از حکمت را برای سرمایه گذاران است.

"برای سرمایه گذاران می گوید:" پارکر "پویایی بسیار قانع کننده در حال حاضر به خصوص بازدید بیش از مدت طولانی." شراب تمایل به درک بیشتر از سهام او گزارش که قطعا آن را به نظر می رسد با ثبات تر شرط در لحظه (ما مشاهده نمی پارکر). پارکر می گوید شامپاین است و هنوز هم قوی حتی در حال حاضر و که شراب ایتالیایی Rhône و پورت پیوست شانزه که پس از دسته بندی. بوردو و کبود از سوی دیگر از دست داده اند کمی درخشش برای سرمایه گذاران; جزر و مد است منتقل شده است. یکی دیگر شیفت پارکر توصیف است که در قیمت بطری جمع حاضر به پرداخت این روزها—50$تا 1000 $در, او می گوید به جای بسیاری متعدد از 1000 $s کاهش یافته و در کمتر نگران کننده بار.

blue chip wines

شراب در اصلی آن چوب مورد. عکس: معیار شراب گروه

درخواست او برای شراب-سرمایه گذاری نکات پارکر خنده "مثل پرسیدن همین سوال را از کسی که معاملات در سهام است." آیا شما می خواهید برای قرار دادن پول خود را در ثابت هنرمندان? (نگاه کنید شامپاین, ایتالیا, Rhône و پورت بالا.) و یا چیزی است که کاهش یافته است ؟ "آنچه من می گویم این است که وقتی که می آید به چندساله ارزش کالیفرنیا همیشه ارائه می شود. شما می توانید خرید کالیفرنیا در هر زمان از طریق سال و دیده سالم را افزایش دهد." در بالا از آن, پارکر, یادداشت ها وجود دارد ارزش ویژه ای بود در گلدن استیت در این لحظه چرا که پس از یک زن و شوهر از برداشت و پس از توقف ناگهانی از رستوران و مزه اتاق فروش وجود دارد بیش فراوانی از شراب.

پارکر توصیه به احتیاط ، همچنین زمان آن است که از تکثیر جدید, برچسب ها, تولید تلاش به پول فوری $100+ بطری قیمت گذاری بدون سابقه. "چوب به کلاسیک," او می گوید: "تراشه های آبی"—امثال Caymus یا گوزن جهش زیرزمینهای شراب و یا اگر شما در حال بازی است که در فضای هارلن شاید فریاد عقاب.

با توجه به پارکر حتی قبل از این ویروس توقیف مناقصه در زمان واقعی و بیشتر و بیشتر حراج معاملات رفتن مجازی. "برای بسیاری از خانه های بزرگ" او می گوید: "برنده مناقصه شد و در حال حاضر که از خارج از اتاق است. و من نمی دانم" او می افزاید: "که مردم را همیشه می خواهید به نشستن در یک سفت حمایت صندلی دوباره با یک حراج در تریبون..."

blue chip wines

پیر جهان شراب ارزش سرمایه گذاری. حسن نیت ارائه میدهد از معیار شراب گروه

به نوبه خود, Brentwood شراب شرکت در حال حاضر بنا ادعای خود را آنلاین در حال اجرا هفتگی مزایده از روز شنبه از طریق شنبه و اغلب پرتاب در دو بعد "blitz" در آخر هفته ، و برای دوستداران شراب علاقه مند به گرفتن یک شیرجه عمیق با یک گروه از tasters بدون خروج از صفحه اصلی این شرکت ارائه می دهد هفتگی زوم مذاقات در همکاری با sommeliers—"حمله خود را انبار" آنها تماس بگیرید. ایده این است به ثبت نام برای یک جلسه با یک موضوع مشخص و جلو از مجموعه خود را هر چه متناسب است. 50 دلار شما می توانید یک صندلی امن در "somm جدول" (روشن نیست که زوم این پیش بینی) و یا در غیر این صورت بود که یک مگس روی دیوار (اما هنوز هم قادر به ارسال سوالات برای بحث و گفتگو).

در نهایت هر چند پارکر خواستار شراب خورها—از جمله جمع جدی—برای خرید آنچه که آنها چه می دانند و چه آنها کشف لذت ببرید. "شما می توانید آن را توجیه به همسر خود به عنوان یک سرمایه گذاری" او می گوید: "اما شما همیشه می توانید نوشیدنی آن را در پایان."



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im