شما قادر خواهید بود برای ذخیره نیکولا جدید برقی وانت در اواخر این ماه

بهترین و شناخته شده برای آن صفر تولید گازهای گلخانه ای نیمه کامیون نیکولا آماده است شروع به پس از رفتن مصرف کن

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

بهترین و شناخته شده برای آن صفر تولید گازهای گلخانه ای نیمه کامیون نیکولا آماده است شروع به پس از رفتن مصرف کننده رانندگان است. این شرکت اعلام کرده است که اولین روزمره برقی وانت های دوره گرد در دسترس خواهد بود برای قبل از سفارش در اواخر این ماه.

بیش از آخر هفته مدیر عامل ترور میلتون توییتی که مشتریان بالقوه خواهد بود قادر به ذخیره آن آخرین و هیجان انگیز ترین خودرو در ژوئن 29. اما علاوه بر رشد تمام برقی کامیون بازار شده است چیزی است که آن مجموعه جدا از بسته—آن را در دسترس خواهد بود یا با یک باتری الکتریکی و یا سوخت هیدروژن سلول هیبرید انتقال قدرت.

درست است که گورکن دو متمایز صفر-انتشار موتور تنظیم یو پی اس. باتری-نسخه الکتریکی خواهد شد که 300 مایل از محدوده این شرکت اعلام کرد در ماه فوریه. در ضمن هیدروژن سلول سوختی/باتری برقی و هیبریدی خواهد بود قادر به سفر 600 مایل در هر بار شارژ. اگر شما انتخاب می کنید برای رفتن با باتری-برق نسخه, نیکولا وعده داده است شما قادر خواهید بود به ارتقاء آن را با یک سلول سوختی پس از این واقعیت است.

هر کدام نسخه از گورکن شما را انتخاب کنید, وانت خواهد شد که برخی بسیار سنگین مشخصات کارایی بر اساس آنچه که این شرکت در حال حاضر نشان داد. هنگامی که کامیون شد و برای اولین بار اعلام کرد نیکولا وعده پنج نفره خواهد بود قادر به بوسیله اسباب گردنده از 900 اسب 980 lb-ft پیچ و تاب و قادر به یدک متناوب از 8000 پوند است. این شرکت همچنین پیشنهاد آن را به سرعت از یک وقفه به 60 مایل در ساعت تنها در 2.9 ثانیه است.

Nikola Badger

نیکولا دوره گرد نیکولا

علاوه بر این, میلتون نشان داد که این شرکت اعلام خواهد شد آینده آن سالانه نیکولا رویداد جهانی—که به او لقب "دوره گرد جهان"—همان روز که قبل از دستور رفتن زندگی می کنند. در حالی که این صدا ممکن است مانند یک معامله بزرگ برای برخی از, مدیر عامل شرکت وعده داده است که کامیون را رسمی خود نخستین نمایش عمومی در این سال پر زرق و برق. و در آنچه به نظر می رسد به یک شات در unnamed رقبای او نوشت: "شما را به دیدن یک عامل واقعی کامیون و نه جعلی نشان می دهد کامیون. انتظار مهر فلزی پانل های عملکرد داخلی w/ تهویه مطبوع 4×4 و غیره."

قیمت گذاری هنوز اعلام کرد برای گورکن اما ما انتظار می رود برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر به زودی. در عین حال, اگر شما می خواهید به قبل از سفارش هر دو نسخه از این وانت, شما قادر خواهید بود به انجام این کار از طریق وب سایت این شرکت شروع ژوئن 29. کسانی که قرار دادن یک شرط را نیز برای اولین بار طاس تخته نرد در بلیط به نمایش عمومی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب