اندرسون کوپر باز می شود تا در مورد پدر: 'آن را احساس می کند مانند زندگی من آغاز شده است'

اندرسون کوپر/Instagram در یک مصاحبه جدید اندرسون کوپر سهام "سطح جدید عشق" او تجربه به عنوان پدر به نوزاد جد

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
anderson-cooper-being-a-dad
اندرسون کوپر/Instagram

در یک مصاحبه جدید اندرسون کوپر سهام "سطح جدید عشق" او تجربه به عنوان پدر به نوزاد جدید وایات

در میان ترس و عدم اطمینان از coronavirus همه گیر اندرسون کوپر ساخته شده ما جدول زمانی کمی روشن تر, در آوریل 30th با به اشتراک گذاشتن این خبر خوشحال از تولد پسرش وایات مورگان کوپر. در حال حاضر او آوردن ما کمی بیشتر شیرینی با باز کردن در یک مصاحبه جدید در مورد زندگی به عنوان یک پدر — و آن را دقیقا به عنوان شایان ستایش به عنوان شما می خواهم انتظار.

کوپر می گوید مردم که تبدیل شدن به یک پدر چیزی است که او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم به تجربه. "زمانی که من 12 سال پیر و می دانستم که من همجنسگرا هستم و فکر در مورد زندگی من همیشه ناراحت من چون فکر می کردم "من هرگز قادر خواهد بود به یک بچه'," او می گوید برای پوشش داستان در مجله همیشه اول غرور موضوع است. "این یک رویا به حقیقت می پیوندند."

مشاهده این پست در Instagram

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اخبار شاد. روز دوشنبه من شد پدر. این است وایات کوپر. او سه روز است. او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من ده. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر و به عنوان او بود. پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام برای من. وایات مورگان کوپر. پسر من. او 7.2 پوند در زمان تولد او شیرین است و نرم و سالم هستم و فراتر از آن خوشحال است. به عنوان یک گی بچه من هرگز فکر نمی کردم آن را ممکن است برای یک کودک, و من سپاسگزار برای همه کسانی که راه را هموار و برای پزشکان و پرستاران و هر کس درگیر در تولد پسرم. بیشتر از همه من هستم قابل توجه قائم مقام که انجام وایات و تماشای بیش از او را با عشق و به نرمی و به هنگام تولد به او. آن است که فوق العاده برکت – آنچه او و تمام عملیاتی را برای خانواده هایی که نمی تونم کودکان. من جانشین زیبا خانواده خود زیبا و حمایتی شوهر و بچه ها و من فوق العاده خدا را شکر برای همه حمایت آنها داده اند وایت و من. خانواده من این است که برکت به این خانواده در زندگی ما, من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط andersoncooper (@andersoncooper) on

کوپر همکاری پدر و مادر وایات با شریک سابق بنیامین Maisani. آن را مانند تلفن های موبایل که به تازگی تشکیل خانواده کوچک است و چیزی جز سعادت. "آن احساس می کند مانند زندگی من در واقع آغاز" کوپر سهام با مجله. "و من مرتب از تعجب آنچه که من انتظار بود ؟ این یک سطح جدید از عشق. آن را بر خلاف هر چیزی که من تجربه کرده ام و در عین حال آن را نیز بسیار آشنا و فوق العاده ویژه و صمیمی است. این واقعا فوق العاده است."

اگر چه چاشنی سی ان ان لنگر را پوشش داده است این خبر برای سال, او می گوید آن را همه در یک معنای جدید در حال حاضر. "من احساس می کنم سرمایه گذاری در آینده در راه من تا به حال واقعا قبل از" او توضیح می دهد. "چیزی در مورد داشتن یک کودک است که باعث می شود شما احساس می کنید متصل به آنچه که اتفاق می افتد و شما می خواهید مطمئن شوید که جهان این کودک در حال رشد است تا در یک بهتر است. شما به طور ناگهانی نگرانی بیشتری در مورد آینده همه ما است."

اما البته این همه آفتاب و گل رز. کوپر اذعان می کند که او دقیقا در حال خواب بزرگ این روز است. "من خسته تر از من تا کنون بوده است اما من نمی خواهد آن را تغییر دهید برای جهان است," او می گوید. ما همه احساس می کنید که.

جدید پدر باز می شود تا در مورد او به تازگی عاطفی همیشه از او یک پسر بچه کوچک به دنیا آمد. "من گریه در چیزهایی که من هرگز گریه در قبل," او می گوید. "و بنیامین من هرگز او را دیده گریه اما من نمی توانستم باور چگونه نالان او با وایات. من خودم در حال غرق با احساسات و آن را یک چیز دوست داشتنی است."

انعکاس خود را اعلام تولد برای وایات زمانی که او گفت که او "هرگز فکر آن خواهد بود که ممکن است برای یک کودک" و او را "سپاسگزار برای همه کسانی که راه را" او دوباره اذعان, "تمام, لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب از افرادی که در تلاش برای نسل و فوت کرده اند هرگز فکر این امکان بود."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن