شما هم اکنون می توانید سعی کنید در گرند Seiko آخرین تماشای عملا با تشکر Instagram

زمان بندی همه چیز است و معلوم Grand Seiko, ساعت سوئیس شد و در سمت راست علامت زمانی که آنها اعلام کرد راه انداز

توسط ETELARESANKHABAR در 26 اردیبهشت 1399

زمان بندی همه چیز است و معلوم Grand Seiko, ساعت سوئیس شد و در سمت راست علامت زمانی که آنها اعلام کرد راه اندازی اولین همکاری در فعالیت مذهبی ویژه چاپ, گاه شمار. ماه جلوتر از زمان جهانی همه گیر ژاپنی را ساعت ساز و ایالات متحده آمریکا بزرگترین سازمان دیده بان خرده فروش مشغول به کار بود در حال توسعه تکنولوژی AR اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه را عملا امتحان کنید در این ساعت از راحتی از خانه خود را. و آن را به عنوان معلوم است که از امروز راه اندازی تقریبا هر کس در این جهان پناه در محدوده خود را از محل اقامت خود به طور نامحدود.

شما می توانید اندازه های جدید ساعت بر روی مچ دست خود را بر روی @grandseikousa, @grandseikouk, @watchesofswitzerland_offical و @mayorsjewelers Instagram صفحات از تلفن خود را. به سادگی سر به یکی از صفحات کلیک کنید و در صورت شکلک آیکون سمت راست بالای عکس و سپس ضربه بزنید Toge نسخه ویژه تصویر کلیک کنید "سعی کنید آن را" و تلنگر دوربین خود را پس از آن رو به مچ دست خود را و سپس خرج کردن و بزرگنمایی برای نمایش های مختلف. شما همچنین می توانید چرخش دیده بان با انگشتان دست خود را برای نمایش آن در نمایشگاه caseback. آن را سرگرم کننده و آسان است و در حالی که ساعت از سوئیس می گوید: این تنها برنامه در حال حاضر به استفاده از تکنولوژی AR با Grand Seiko ژاپن ساعت ساز می گوید: این طرح به منظور توسعه تکنولوژی بیشتر در آینده است.

AR Simulation from Grand Seiko x Watches of Switzerland

AR شبیه سازی از Grand Seiko x ساعتهای سوئیس

"من فکر می کنم این چیزی است که گرفتن مقدار زیادی از توجه در حال حاضر و به لطف توسعه این فاز اول ما توسعه آن با دیگر محصولات" برایس لو Troadec رئیس جمهور Grand Seiko, شرکت, آمریکا, گفت, Robb Report. "ما ممکن است ایجاد خود ما برنامه را در برخی از نقطه در حال حاضر ما در حال استفاده از آن تنها از طریق Instagram. اما من فکر می کنم با کیفیت عالی است و تجربه سرگرم کننده است. ما می خواهیم به آن را به سطح بعدی."

در حالی که علیرضا یک ابزار بسیار خوب به عنوان یک پیش نمایش آن را غیر ممکن است برای گرفتن نفیس شماره گیری کار و پرداخت در یک گرند Seiko گاه شمار بدون دیدن آن در فرد است. جدید Toge گاه شمار را شماره گیری طول می کشد با الهام از 2014 SBGJ005 که نکرده اند و دوباره به راه افتادند در یکی دیگر از دیده بان تا به حال. این بافت مانند بسیاری Grand Seiko مدل های قبل از آن طول می کشد با الهام از پشته کوه. Iwate, بزرگترین کوه در استان ایواته در شمال ژاپن در شهرستان موریوکا. این منطقه نیز به شیزوکویشی استودیو دیده بان که در آن پخش شد مونتاژ و تنظیم شده در دست فقط 20 صنعتگران و زنانی که تخصص در ساخت Grand Seiko را 9S سری مکانیکی calibers. (یک استودیو جدید در همان منطقه طراحی شده توسط معمار مشهور Kengo Kuma—طراح توکیو ورزشگاه المپیک—باز خواهد شد در آینده نزدیک و به خانه جدید Grand Seiko استودیو شیزوکویشی.)

Grand Seiko x Watches of Switzerland Toge Special Edition Watch

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Toge نسخه ویژه سازمان دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

این شکارچی سبز رنگ نیز اشاره ای به کلاسیک انگلیسی, مسابقه ماشین رنگ در ادای احترام به ساعتهای سوئیس انگلستان میراث و نام آن Toge به معنی "کوه عبور" در انگلیسی با اشاره به این تند پیچ در پیچ کوهستانی جاده ها مورد علاقه علاقه مندان به خودرو.

Grand Seiko x Watches of Switzerland Toge Zaratsu Finish Reflection

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Toge Zaratsu پایان انعکاس حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

شماره گیری قرار دارد در همان طرح به عنوان بزرگ Seiko پرفروشترین SBGM221 مدل و همراه مجهز به 221 اجزای تشکیل دهنده آن 9S66 جنبش—ساعت مچی اتوماتیک با 3 روز قدرت رزرو—قابل رویت از طریق caseback. این 39.5 mm با 13.7 mm مورد صدر در امضا با نام تجاری Zaratsu پرداخت تکنیک شناخته شده برای آن اعوجاج آینه به پایان رساندن.

Grand Seiko x Watches of Switzerland Toge Special Edition Watch Caseback

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Toge نسخه ویژه سازمان دیده بان Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

گراند Seiko x ساعتهای سوئیس Toge نسخه ویژه SBGM241 ($5,200) بازدید در بسیاری از نشانه های ساعت ساز ژاپنی که زمانی اخیر آن فرقه-وضعیت stateside. Grand Seiko را شاید موفقیت بود, بدون شک انگیزه برای همکاری. "این رشد نمایی برای ما" دیوید هرلی, معاون اجرایی رئیس جمهور از این ساعت از سوئیس گروه گفت: Robb Report که معرفی شد به نام تجاری فقط دو سال پیش. "در آن زمان ما تصمیم به انجام یک pop-up هم در سوهو اما رفتن به جلو این همه درهای نام تجاری برای ما در ایالات متحده ما به آن اضافه شده به فروشگاه در U. K و به طور بالقوه بیشتر به دنبال."

Grand Seiko x Watches of Switzerland Toge Special Edition

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Toge نسخه ویژه حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

در حال حاضر شما می توانید خرید جدید Toge گاه شمار در watchesofswitzerland.com ساعت-از-سوئیس.co.انگلستان و یا ساعتهای سوئیس متعلق به mayors.com. آن را در دسترس برای قبل از سفارش و تحویل داده خواهد شد در ماه جولای. آن است که یک نسخه محدود اما محدود خواهد شد به تولید با برآورد اولیه ارائه 200 ساعت تقسیم بین ایالات متحده و انگلستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن