شما می توانید در حال حاضر تور به ایستگاه فضایی بین المللی از راحتی از خانه خود را

شانس هستند coronavirus شیوع است محدود هر بلند پروازانه تعطیلات تابستان برنامه های شما ممکن است داشته اند. اما

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

شانس هستند coronavirus شیوع است محدود هر بلند پروازانه تعطیلات تابستان برنامه های شما ممکن است داشته اند. اما تا آنجا که گوگل نگران است که نیاز نیست به صورت. در واقع این غول اینترنت می خواهد به شما را به فضا.

گوگل فرهنگ و هنر در حال حاضر ارائه می دهد کامل و 360 درجه تور مجازی از ایستگاه فضایی بین المللی, و آن را در دسترس به هر کسی با دسترسی به اینترنت. با استفاده از این شرکت نمای خیابان, تکنولوژی, تور اجازه می دهد تا شما را به کشف هر گوشه و مخفیگاه از 21 سال در ایستگاه فضایی بدون دهه کار سخت و آماده سازی است که به طور معمول نیاز است.

A look inside the International Space Station

یک نگاه در داخل ایستگاه فضایی بین المللی گوگل, فرهنگ و هنر

در حالی که شما نمی توانید به تجربه احساس شناور از طریق ایستگاه فضایی گوگل, دیجیتال نمایشگاه احساس می کند مانند بهترین چیز بعدی. شما می توانید سفر کردن هر یک از ایستگاه و تونل های پیچ در پیچ و به اطراف نگاه همه تجهیزات بسته بندی ، شما حتی می توانید چک کردن خدمه چهارم و دیدن برخی از فضانوردان' وسایل شخصی.

در علاوه بر این به تور گوگل نیز شلاق تا یک بازی سرگرم کننده و آموزشی ISS با مضمون اطلاعاتی برنامه. به طور خاص افراد در فضای مجازی گردشگران نشان می دهد تلاش برای نشان می دهد آنچه که زندگی در ایستگاه بود. آن را پوشش می دهد همه چیز را از چه و چگونه بازدید فضانوردان خوردن به اثر است که صفر گرانش بر بدن خود را در حالی که آنها در مدار زمین است.

A look inside the International Space Station

گوگل, فرهنگ و هنر

اگر خود سفر مجازی به ISS تنها موفق به استوک اشتها خود را برای فضای بیشتر مطالب گوگل به شما پوشانده شده است. ایستگاه تور فقط یکی از چندین دیجیتال نمایشگاه فرهنگ و هنر در آن فضا اکتشاف صفحه. دیگر نمایشگاه های مورد علاقه عبارتند از: نگاهی نزدیک تر به ماه فرود ادای احترام به زنان که رفته اند به فضا و همچنین به عنوان نمرات بالا تعریف محتوای ویدئو شات از فضا. البته اگر خود سفر مجازی منافع بیشتر در خاک ریشه دوانده هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از محتوا را برای شما به اتمام در فرهنگ و هنر ، این شرکت همچنین دارای تعداد بی شماری از تورهای مجازی از جاذبه های گردشگری, پارک ملی و موزه ها در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب