شما می توانید نسخه خود را از Bremont آخرین پخش از خانه

از تمام ساعتهای که معرفی شده اند از آنجا شروع Covid-19 بحران جدید MBII از Bremont ممکن است بیشتر مربوط به زمان پناهگاه در محل طرز فکر. دلیلش این است که این گاه شمار—نسل بعدی نسخه از یک خلبان تماشای ساعت ساز انگلیسی معرفی شده در سال 2009 به افتخار مارتین-بیکر افسانه ای بریتانیا تولید کننده تخلیه صندلی—می تواند سفارشی آنلاین از راحتی از خانه خود را.

Bremont MBII Watches

Bremont MBII ساعت حسن نیت ارائه میدهد از Bremont

به روز شده در مدل شامل بزرگتر دست دوباره طراحی شده اعداد و کمتر به هم ریخته شماره گیری با تشکر از حذف از بعد نشانه. Caseback در حال حاضر ویژگی های یک برنز-رنگ “نظامی چالش سکه” در گذشته استفاده می شود به معنی عضویت در نخبگان واحد یا گروهی از مردم در یک تور خاص از وظیفه. آن می آید با یک انتخاب از Chalgrove با عملکرد بالا و لاستیک و تسمه چرم که پیشنهاد بهبود مقاومت در برابر رطوبت.

Bremont MBII Caseback

Bremont MBII Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Bremont

مشتریان دعوت به ساخت نسخه خود را از سازمان دیده بان در Bremont سایت ارائه می دهد که از قبل انتخاب برای شماره گیری, مورد, در مورد پشت بشکه و بند. هر بشکه می آید در انتخاب, آبی, نارنجی, زرد, سبز, سفید, نظامی الهام گرفته از بنفش و برنز جت و تیتانیوم. زمانی که همه شماره گیری و بند رنگ ها در نظر گرفته شود وجود دارد بیش از 1000 ترکیب ممکن است. قرمز تنها بشکه رنگ به شدت محفوظ است برای کسانی که در خارج از مارتین-بیکر صندلی غرور است که باعث اصلی Bremont MBI گاه شمار بیش از 10 سال پیش. ویژه ای باز مورد نسخه ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از جنبش های جدید—تغییر کالیبر 11 1/4″ بود-36AE اتوماتیک chronometer—برای اولین بار در MB مجموعه است.

یک بار پخش شده است پیکربندی و سفارش قرار گرفته, Bremont ارائه آن ظرف مدت 12 تا 14 هفته است.

Bremont MBII

Bremont MBII حسن نیت ارائه میدهد از Bremont

Bremont و مارتین بیکر شروع رابطه خود را در سال 2007 زمانی که حمل و نقل هوایی شرکت با نزدیک شدن به ساعت ساز در مورد ایجاد قطعی هوانوردی سازمان دیده بان. ایده این بود برای ایجاد یک گاه شمار که رفت و از طریق همان آزمایش دقیق است که این شرکت جهشی کرسی مقاومت در برابر. این MBI در سال 2009 معرفی شد و به این روز باقی مانده است تنها در دسترس به مارتین-بیکر ejectees.

این MBII از سوی دیگر برای همه در دسترس است. نسخه جدید retails برای $4,995 در یک بند و $5,595 در یک دستبند. برای نسخه های سفارشی است که از ویژگی های ویژگی های اضافی مانند یک DLC مورد یا باز مورد بازگشت هزینه های اضافی اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im