اپل درصدد iOS ایمیل بهره برداری می گوید هیچ مدرکی از بهره برداری مورد استفاده قرار

روز دیگر محققان نشان داد که آنها تا به حال کشف یک آسیب پذیری در برنامه ایمیل بر روی دستگاه های iOS. این آسیب پ

توسط ETELARESANKHABAR در 5 اردیبهشت 1399
iOS 13 dark modeروز دیگر محققان نشان داد که آنها تا به حال کشف یک آسیب پذیری در برنامه ایمیل بر روی دستگاه های iOS. این آسیب پذیری بسیار جدی است زیرا به نظر می رسد که کاربران حتی نمی نیاز به باز کردن ایمیل در جهت آن را به بهره برداری می شود. همه که نیاز به اتفاق می افتد این است که فرد آن را دریافت و مهاجم پس از آن می تواند اجرای کد از راه دور.
تبلیغات

اپل پس از پاسخ به این ادعا که در آن در یک صدای جیر جیر توسط Rene Ritchie این شرکت به نظر می رسد به کم اهمیت جلوه دادن شدت آسیب پذیری و همچنین این ادعا که به تاریخ آنها کشف هر گونه شواهد نشان می دهد که این آسیب پذیری بهره برداری شد و که مشتریان بوده و تحت تاثیر آن است.

با توجه به سیب "ما باید به طور کامل مورد بررسی محقق, گزارش و بر اساس اطلاعات ارائه شده این نتیجه رسیده اند این مسائل مطرح نیست یک خطر فوری برای کاربران ما. محقق شناسایی سه مسائل در ایمیل, اما آنها به تنهایی کافی برای دور زدن آی فون و آی پد امنیت حمایت و ما هیچ مدرکی از آنها استفاده شد در برابر مشتریان است."

لازم به ذکر است که اپل بود اطلاع از این موضوع چند ماه پیش و با کار محققان برای رفع آن است. ثابت است و در عین حال منتشر خواهد شد اما انتظار می رود که در آینده به روز رسانی iOS بنابراین نگه داشتن چشم را برای آن زمانی که آن را در نهایت منتشر شد.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره هک iOS و امنیتی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب