بله مرد می تواند و نمی توانید آن را فراموش نکنید

سامانتا Hurley/پشت سر هم سلام من زرق و برق دار به علاوه اندازه خواهر دایره ، بیایید چت. من چربی است. من چر

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
YesFat-Girls-CAN
سامانتا Hurley/پشت سر هم

سلام من زرق و برق دار به علاوه اندازه خواهر دایره ، بیایید چت. من چربی است. من چربی, از آنجایی که من بچه بودم. من شنیده ام که سهم عادلانه من از نظرات در مورد آنچه که من می تواند و نمی تواند انجام دهد در بدن من است. بیشتر از آن است که کل BS. من می دانم که مرد می تواند هر چیزی که ما می خواهیم. ما فقط نمی شنیدن این پیام به عنوان اغلب به عنوان ما باید.

جهان فقط نمی خواهم چگونه مرد نگاه کنید. هر کس می داند که در طول تاریخ بسیاری از مردان در قدرت اجتماعی که انتظار می رود یکی از یک زن نقش اصلی به دکوراسیون. تا زمانی که ما در حال رفتن به اشیاء آنها شکل ما باید به اشیاء خود را از میل جنسی. تنها نوع زن بسیاری از مردان اعتراف به تمایل نازک زن و مرد وجود داشته باشد خارج از انتظارات خود را — بنابراین ما فقط به اندازه کافی نیست. یا ما بیش از حد. من نمی دانم.

در جایی در امتداد راه, رژیم غذایی, فرهنگ ما شد فرهنگ است. آن را فراگیر و سمی است. نازک بوده و در صورت, الاغ زمان حال و مرد را صرف کل زندگی ما گوش دادن به مردم به ما بگویید که چه باید و نمی باید بر اساس چگونه بدن ما نگاه هنگامی که ما آن را انجام دهد.

لیست "Shoulds" کوتاه است.

  • ورزش به نقطه آسیب با تنها هدف از دست دادن وزن.
  • سپاسگزار برای هر و همه توجه جنسی به خصوص از مردان است.
  • نفرت بدن ما است.
  • احساس می کنم مثل ناسالم تیک تاک بمب ساعتی.

این "نباید" لیست بی پایان است اما آن را شامل هر چیزی است که می تواند ما را به شرایط خودمان را به عنوان ما برای هر مقدار از زمان و تحت هر شرایطی و هر چیزی که باعث می شود ما احساس خوبی در مورد بدن ما زندگی می کنند. (همچنین شامل "خوردن کربوهیدرات." ظاهرا ما هرگز قرار است به انجام این کار است.)

من در اینجا سعی کنید برای متقاعد کردن جهان است که مرد می تواند انجام همه چیز است که آنها™ تصمیم گرفته اند معنی این نیست برای ما. جهان نمی خواهد متقاعد شود. برخی از بدبختی است که به من ارسال یک پیام لحظه به لحظه این مجموعه به من یادآوری می کنند که او فکر می کند من منفور. هر آنچه. من شنیده ام آن را قبل از همه.

این است که در مورد آنها.

من فقط در اینجا صحبت کردن به شما همکار من در بین بانوان است. جهان اشتباه است, بدن شما خوب است و شما مجاز به انجام هر کاری شما می خواهید در آن است.

اگر شما شده اند برگزاری به دلیل این که شما فکر می کنم به عنوان یک مرد شما باید انجام برخی از چیزهایی که فقط به دلیل این که چگونه بدن شما ممکن است نگاه کردن به افراد دیگر دست و پنجه نرم کردن. من در مورد به شما را در یک بخش, الهام بخش, freaking سفر.

از کمی چاق و چله به infinifat بله مرد می تواند هر چیزی را انجام دهید ما را انتخاب کنید– و ما می توانیم نگاه لعنتی خوب آن را انجام می دهند.

ما می توانید تمام outdoorsy چیز است.

می خواهم سعی کنید قایقرانی? سپس سعی کنید قایقرانی! اگر آب در تماس است نام خود را به دنده بالا و سر. را امن انتخاب و انفجار. قایقرانی برای دختران.

چگونه در مورد پیاده روی? شما خارش گرفتن به طبیعت و شکستن سالم عرق? پر کردن که بطری آب برخی از کفش های خوب و پیاده روی قلب خود را. پیاده روی برای دختران.

مشاهده این پست در Instagram

فکر می کنم از بدن شرم مثل لایه های پیاز است. برای چند دهه در زندگی خود ما و برای قرن ها در تمدن ما آموخته اند به قاضی و شرم بدن ما و به تبع آن قاضی و شرم دیگران است. به ما ذاتی دولت رادیکال عشق به خود به معنی پوست کندن و دور آن باستان سمی پیام های در مورد بدن. مانند این است که بازگشت به جهان زشت ترین shame ژاکت بازگشت به فروشگاه که در آن خریداری شد و در آینده با پوشیدن چیزی جز یک دست کت و شلوار از رادیکال عشق به خود است. || @sonyareneetaylor بدن است نه عذرخواهی . 📍Fat Girls پیاده روی زمستان سال 2020 عقب نشینی در Chinook زمین در اورگان. . ID: [ 1. گروهی 10 نفره بزرگسالان, 2 بچه ها ایستاده & نشستن بر روی پله های یک خانه قرمز با زرد/سبز تر و تمیز. آنها نگه داشتن یک بنر است که می گوید: "مرد پیاده روی مسیرهای پیاده روی نه فلس است." 2. 5 بزرگسالان, 1 بچه ایستاده با برف لوله در یک شب کیهانی لوله محل با چراغ سبز و برف در پس زمینه. 3. یک کوهنورد با پوشیدن یک ژاکت قرمز و دوربین در اطراف گردن او را با دست دراز به نظر می رسد با دهان باز. سبز وجود دارد باتلاقی درختان در پس زمینه. 4. یک kiddo با یک ژاکت آبی رنگ, رنگارنگ, نوارهای و لباس چهره دوربین نگه داشتن چوب در راه رفتن. وجود دارد سبز درختان و درختچه ها در پس زمینه. 5. 2 نفر نشستن در کنار یک میز کار در صنایع دستی با لیوان و بطری و لوله ها در مقابل آنها بر روی میز است. 6. 3 نفر نشستن در یک اتاق زندگی می کنند تنظیم می باشد. یک نفر بافندگی است. 7. 2 نفر با لب pursed ایستاده در آشپزخانه. یکی برگزاری baggie با مواد غذایی است. 8. 4 بزرگسالان و 1 بچه ایستاده در کنار یک رودخانه است. عکاسی از خود است نزدیک 1 نفر در آبی کلاه و ژاکت. وجود درختان و رودخانه در پس زمینه. 9. 1 نفر می ایستد در برف خندان با یک برف tube پشت سر آنها. وجود دارد دیگر افراد و برف در پس زمینه. آن شب است و آسمان تاریک است با رنگ قرمز و آبی چراغ روشنایی عکس. 10. بزرگسالان 6 و 1 بچه نشسته در اطراف میز کار در صنایع دستی را در یک اتاق با اسکی لباس و عکس بر روی دیوار. ]

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مرد پیاده روی 🥾🏳️🌈 (@fatgirlshiking) در

آیا شما یک تمایل قوی برای پرش بر روی یک دوچرخه و احساس باد در موهای خود را مانند شما زمانی که شما بچه بودید ؟ شما نمی توانید دلیل این که شما نیاز به پوشیدن یک کلاه. فقط به خاطر اینکه ما پرتاب احتیاط به باد در '80s معنا نیست که ما باید آن را انجام دهید در حال حاضر. اما شما می توانید کاملا انجام دوچرخه سواری ، دوچرخه سواری برای دختران.

شما می دانید چه چیز دیگری مرد می تواند انجام دهد ؟ اجرا زمانی که هیچ کس در تعقیب ما است. احمق الگوهای رفتاری ندارد و به زندگی واقعی است. اگر شما می خواهید برای اجرای خود را اجرا کنید. شما ممکن است مجبور به ساخت تا به فاصله اجرا شود اما این احساس از مصرف کردن است که هنوز هم به عنوان نیرو به عنوان آن را در مدرسه ابتدایی زمین بازی. در حال اجرا است برای دختران.

مرد می تواند با استفاده از بدن ما برای بیان خلاقیت است.

جنبش هنر است و بدن ما هستند و نه به معنای خارج از داستان است. اگر شما می خواهید به خودتان بیان با حرکت بدن زیبا زندگی به شما روی آن ، خلاق جنبش است که برای هر نوع بدن است. اتمام این زرق و برق دار صورتی با موهای مامان مسحور هر کس با او badass hooping مهارت. Fat Girls + جریان هنرهای = عشق.

شما فکر می کنید مرد نمی تواند رقص ؟ Au contraire. در یوجین Panfilov باله چربی, چربی, دختران می تواند رقص...رقص باله en pointe! اگر شما آموزش دیده در هنر اسلیمی, pirouettes و بزرگ Jete ، شما می توانید هر راه شما می دانید که چگونه. رقص برای دختران.

چربی و ورزشی هستند نه متضاد.

Fat girls قطعا می توانید بازی های ورزشی. این که آیا آن کلیسا لیگ سافتبال هفتگی تنیس با دوستان و یا رقابتی وزن-بلند کردن مرد می تواند به عنوان ورزشی که ما می خواهیم. و ما می تواند برنده یک مدال های المپیک. اصلا به حرف من برای آن; درخواست سارا روبلز چگونه است که احساس می کند. او آن را انجام داده. ورزش برای دختران.

مرد می تواند انجام یوگا. بدن ما قادر به انعطاف پذیری و قدرت و نظم و انضباط. خود را با شتاب حصیر پیدا کردن یک کلاس و لذت بردن از عمل. Namaste, چاق, دخترک معصوم. یوگا برای دختران.

جهان خواستار این دختران ، این دختران خود را ژیمناست. هشتگ #thickgirlswhotumble در زمان خاموش در توییتر در حالی که به دلیل مقدار زیادی از دختران خوشحال هستند تا ثابت کند که بدن ضخیم هنوز هم می تواند پرواز را از طریق هوا با سهولت. غلت است برای دختران.

مرد مجبور به پنهان کردن در معشوقت لباس یا وانمود می کند که ما تنها به خوردن سالاد.

به یاد داشته باشید کسانی که کربوهیدرات ما نیست "قرار است به" خوردن ؟ ما مجاز به لذت بردن از این مکنده در مکان های عمومی یا خصوصی مانند هر بدن دیگری. همان می رود برای همه مواد غذایی است. گاهی اوقات شما می خواهید یک ترد سیب آبدار و گاهی اوقات شما می خواهید 7 Oreos. نه از آن دسته از تنقلات دارای هر گونه اخلاق و شما مجاز به خوردن در زمانی که شما گرسنه. میان وعده های خوب برای دختران.

آیا می خواهید شما تا به حال به پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه? اگر شما یک تنه شما قطعا در حال حاضر که بدن. شما می توانید هر TF شما می خواهید بر روی بدن شما داشته باشد. مردم لازم نیست به آن را دوست دارم و شما لازم نیست که به گوش دادن. بدن خود را با شما است. شما آزاد هستید به لباس آن را به عنوان کم و یا بسیار به عنوان شما می خواهید. انواع لباس برای دختران.

اجازه دهید به من می گویند این به آرامی و با تاکید: شما. هستند. مجاز است. به. احساس می کنید. سکسی.

و من معنی نیست که در خانه با چراغ خاموش ، شما کاملا "رقص در یک قطب" ، احساس و سکسی است قطعا برای دختران.

افراد چاق باید تمام احساسات جنسی و تابع است که هر اندازه فرد است, تمام راه در سراسر هر طیف. ما هم انسان هستند و نه sexless, بیچهره قبل از عکس. این بدان معناست که اگر شما با داشتن جنسیت شما باید با داشتن خوب ، خوب واقعی ، حتی در نظر نمی باور است که بدن شما مانع لذت بردن شما و یا شریک زندگی خود را لذت. شما سزاوار نیست که نوع تنبل uncreative عاشق. هر کسی که سزاوار شما انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را داغ. شگفت آور رابطه جنسی برای دختران.

و اگر تمام آنچه که شگفت آور رابطه جنسی منجر به عشق و عشق به ارمغان می آورد شما را به ازدواج شما می تواند یک عروس زرق و برق دار بدون از دست دادن هر اونس. شما هیچ تعهد به تعامل طولانی پر از کاهش وزن تلاش است. اگر شما فرار روز پس از پیشنهاد شما می تواند زرق و برق دار به اندازه کافی فقط به عنوان شما هستند. در اینجا می آید چاق, عروس, و او خیره کننده است.

مطمئن ورزش و عشق و مد هستند اما شما سعی حاکم جهان است ؟

چرا که اگر یک زن به همراه اندازه می تواند کل کل نخست وزیر نروژ, من کاملا مطمئنم که ما نمی به دور از سیاه سلطه بر جهان.

اگر سیاست نیست جاه طلبی خود را, شما می توانید به آرزوی بود, اوه من نمی دانم...شاید مدیر عامل شرکت فورچون 500 امور مالی شرکت ؟

مرد می تواند انجام دهد به معنای واقعی کلمه هر چیزی که ما را انتخاب کنید. اگر شما اجازه داده شده است بدن خود را اندازه توقف شما را از دنبال کردن هر یک از اهداف خود از آن زمان را برای خود قرار داده ، از itsy-bitsiest لباس شنای زنانه دوتکه به در حال اجرا در کل کشور هیچ چیز دور از دسترس خود را صرفا به دلیل از بدن خود را. جهان مال شما است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب