تکواندو است QAnon? همه ما نیاز به آگاه باشید بنابراین در اینجا مختصری از شکست

Anadolu Agency/گتی در یک نظر موضوع در Facebook صفحه یک مرد به من می گوید که اگر من باور نمی کنم "دولت عمیق"

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399
what-the-hell-is-qanon-2
Anadolu Agency/گتی

در یک نظر موضوع در Facebook صفحه یک مرد به من می گوید که اگر من باور نمی کنم "دولت عمیق" واقعی است, او تا به برخی از ویژگی oceanfront در کانزاس او می خواهم به فروش من. در یکی دیگر از موضوع کسی که ادعا می کند coronavirus ایجاد شده در آزمایشگاه در چین است. نظر بسیاری از امثال و concurring پاسخ. در توییتر موضوعات مختلف به نظر می رسد متهم نیکوکار میلیاردر جورج سوروس از پرداخت مردم به اعتراض در پی جورج فلوید را قتل است. محترم رسانه های خبری اجرای یک داستان از اپرا وینفری که به نوعی متهم شده است شرکت در قاچاق جنسی کودکان حلقه.

این است که صرف طعم دیوانه نگه می دارد که با فشار دادن راه خود را به جلوی جمعیت در رسانه های اجتماعی و اخبار. و در میان همه این تئوری های توطئه همان کلمه یا نام—نگه می دارد ظاهر بارها و بارها: QAnon.

هک چیست QAnon?

QAnon فرد یا شاید گروهی از افراد—که foments تئوری های توطئه است. QAnon اولین بار ظاهر شد در سال 2017 در سایت 4chan, یک تصویر مبتنی بر پیام هیئت مدیره سایت شناخته شده برای آن بیمار نگران کننده محتوا و تمایل برای تولید تئوری های توطئه است.

"س" تعیین شده است چرا که این رمز و راز فردی ظاهرا به "س" سطح ترخیص در درون دولت ایالات متحده او را اعطای دسترسی بالا به اطلاعات محرمانه. این "بزودی" است زیرا Q توسط ناشناس—که نقطه ای از وب سایت های مانند 4chan. Q مشترک اولین پست خود را در 4chan در 28 اکتبر از سال 2017:

ورق گرم استرداد در حال حاضر در حال حرکت موثر دیروز با چندین کشور در مورد عبور از مرز را اجرا کنید. گذرنامه مصوب به پرچم موثر 10/30 @ 12:01am. انتظار شورش عظیم سازمان یافته در تمرد و دیگران فرار ایالات متحده رخ می دهد. ما M را انجام عملیات در حالی که NG فعال می شود. اثبات کنید: قرار دادن یک NG عضو و از آنها بخواهید اگر فعال برای وظیفه 10/30 در سراسر بسیاری از شهرستانها عمده.

هیلاری کلینتون بازداشت نشده بود و هیچ یک از بقیه از این فرد مرموز پیام به ثمر رسید. هنوز Q ادامه داد: برای پست و برای برخی از این دلیل بر خلاف صدها نفر از دیگر از تئوری های توطئه نوشته شده به 4chan و دیگر سایت های مشابه Q پیام بودند آنهایی که به دست آورده کشش. به نظر می رسد که در اوایل چند بالا مشخصات حساب های توییتر و ق کاربران تکثير Q کلمات و آغاز شد موضوعات که در آن کاربران مورد بحث چه خود را به طور فزاینده ای سخت به کشف پیام به معنای.

چه QAnon و هواداران خود را باور ؟

جالب QAnon تئوری های توطئه گسترش فراتر از کلمات س خود را. Q نوشته های مرموز پیام اغلب امضای کردن با یک سوال و درخواست پیروان خود را به انجام تحقیقات بیشتر و یا "اثبات چک" همانطور که در پیام نقل قول شده در بالا. از آنجا پیروان او که اشاره به خود را به عنوان "رمزگشاها," جمع آوری و تلاش برای جدا کنید خود سرنخ—به نام "خرده نان" یا "قطره"—که در آن نقطه تئوری های توطئه در حال توسعه حتی فراتر از سطح اولیه از WTAF در ابتدا پیشنهاد شده توسط س

کلی محوری QAnon تئوری توطئه است که ایالات متحده و احتمالا تمام جهان است توسط چند نخبگان شناخته شده به عنوان "دولت عمیق" و این که اعضای این نخبگان همچنین چند اجرای یک کودک-فیلم قاچاق و شکنجه حلقه. "Pizzagate" بود و قبل از Q اما مردی که سوار شش ساعت به واشنگتن مشترک پیتزا ستاره دنباله دار پینگ پنگ با یک AR-15 تفنگ به قصد نجات کودکان از قاچاق جنسی دن در زیرزمین (ستاره دنباله دار پینگ پنگ ندارد زیرزمین) معتقد بودند همان تئوری توطئه که QAnon پیروان همچنان به فشار به این روز است.

دیگر QAnon نظریه می گویند که دولت (و نه از جمله تهمت و دولت), رسانه های جریان اصلی هالیوود (از جمله اپرا وینفری و تام هنکس) و برخی ثروتمند پرقدرت افراد (جورج سوروس) و سیاستمداران (کلینتون) در تبانی با هم به پایین آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر این بدان معناست که... مهندسی شیوع بیماری. بله. مردم فکر می کنند این. بله. آنها مرده لعنتی جدی است.

چگونه فراگیر است QAnon ،

ممکن است وسوسه انگیز به اخراج QAnon تئوری های توطئه به عنوان نامنسجم ramblings رادیکال حاشیه گروه مختل زیرزمین ساکنان. در واقع یک نظرسنجی انجام شده در ماه مارس سال جاری توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد که سه چهارم از 10,000 پاسخ دهندگان هرگز حتی شنیده QAnon. جالب توجه است که در همان نظرسنجی پیو نشان داد که لیبرال دموکرات ها به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به شنیده QAnon از جمهوری خواهان محافظه کار (39% در مقابل 20%).

این ساخته شده من تعجب می کنم اگر شاید QAnon کمتر از یک نگرانی از عمیق شیرجه رفتن به سمت تاریک از توییتر باعث می شود آن را به نظر می رسد که من به عنوان یک لیبرال دموکرات هستم و به احتمال زیاد به وحشت بیش از آن صرفا به استناد بودن یک لیبرال دموکرات است که شاید در معرض ابتلا به وحشت. آنها همین حالا با ما تماس بگیرید "خونریزی قلب" برای هیچ چیز ، خواندن در مورد QAnon شد و موجب ترس گه من بود اما من زیاده?

من خیلی دوست دارم به این نتیجه که QAnon دنبال حاشیه متعصب وابسته نیست با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پیروان او و قطعا هیچ کس ما نیاز به نگرانی خودمان را با اما است که در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر را ادعا می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به طور منظم تقویت QAnon پیام از طریق رسانهها.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن ارسال شده و سپس حذف یک تصویر از یک "س" در Instagram به همراه #WWG1WGA محبوب برچسب برای QAnon, پیروان, مخفف "که در آن ما به یک, ما همه است." شرکت کنندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات نگه دارید تا نشانه هایی گفت: "ما Q." در جولای 17, New York police رئیس اتحادیه اد Mullins به نظر می رسد در فاکس نیوز با QAnon لیوان بیش از شانه خود را.

پایین سوراخ خرگوش از فقط در مورد هر گونه پست سیاسی در Facebook یا Twitter و شما تضمین شده است برای دیدن یک اشاره از "قاچاق جنسی کودکان حلقه" یا "دولت عمیق." برخی از QAnon بزرگترین طرفداران صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک Buzzfeed ویدئو در یوتیوب رد کردن QAnon گرفتگی شد با نظرات اعلام آنها معتقد بودند QAnon بیش از Buzzfeed و تصویری تا به حال نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری از "شست" را به عنوان "شست." صبح امروز در Facebook صفحه, یک زن که نام من تشخیص به عنوان یک پیرو اشاره به QAnon جنس قاچاق تئوری حلقه به عنوان درست است. او نمی تواند به من ارائه با هر مدرکی—او به سادگی به آن معتقد است.

اف بی آی به طور خاص به نام QAnon به عنوان یک تهدید تروریسم داخلی در میان دیگر تئوری های توطئه است. یک سری از تیراندازی در خارج, در, El Paso, تگزاس; در یک کنیسه در پووی کالیفرنیا; و یک مسجد در نیوزیلند شد همه مربوط به QAnon ارسال سایت انتخاب در زمان 8chan.

یک قاره دارای یک علامت اشاره به QAnon تئوری توطئه در خارج از El Paso County Court House در طول یک تظاهرات خواستار بازگشایی ال پاسو تگزاس در آوریل 25 سال 2020 در, El Paso, Texas. فرماندار گرگ ابوت گفته او مشاوره پزشکی حرفه ای برای ایجاد یک برنامه با خیال راحت به بازگشایی تگزاس است و انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در روزهای آینده. (عکس توسط Cengiz یار/گتی ایماژ)

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن "تشویق و حمایت" از تجمع شرکت کنندگان با پوشیدن "س" پیراهن سفید کری وزیر سارا ساندرز پاسخ داد: "رئیس جمهور را محکوم و تقبیح هر گروه که تحریک خشونت در برابر فرد دیگری و قطعا پشتیبانی نمی کند گروه های که ترویج این نوع رفتار است." اما این افراد جلب توجه به خود و لینک خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. QAnon پیروان باور تهمت می داند که دقیقا چه کسانی هستند و او آنها را پشتیبانی می کند. برخی بر این باورند تهمت خود است Q. پس چرا تهمت علنا محکوم کردن این گروه است ؟

در ضمن با توجه به تحقیقات سایت رسانه های مهم بیش از 60 کنگره نامزدها (گذشته و حال) مرتبط شده اند به QAnon از طریق رسانهها و یا به اشتراک گذاری برخی از رایج QAnon تئوری های توطئه است. LA بار اشاره کرد که بسیاری از این نامزدها شانس کمی برای برنده شدن و از کسانی که شانس برنده شدن مانند Marjorie گرین تیلور گرجستان و لورن Boebert کلرادو نامزدها را علنی فاصله خود را از QAnon تئوری های توطئه است.

و در عین حال برای افرادی که مورد ضرب و شتم بر سر بارها و بارها در مورد چگونه غیر قابل اعتماد به رسانه های جریان اصلی است و Q را صدا می تواند وسوسه انگیز earworm. او لینک مقالات به جریان اصلی سایت اخبار در علاوه بر این به کمتر منابع معتبر همیشه زیر با مرموز آتش زا سوالات به معنای دامن زدن به شک و بی اعتمادی.

در سایت 8kun Q در حال حاضر پلت فرم از انتخاب او به تازگی مرتبط فاکس اخبار مقاله حیله گر است که یک COVID-19 گزارش اشتباه توسط برخی از آزمایشگاه در فلوریدا ساخته شده بود به عمد (حتی اگر اشتباه—غفلت به گزارش منفی—نمی شود از دست رفته توسط لیبرال ها یا. 100% مثبت رای ممکن نیست; هر کس این را می داند). اما فاکس نیوز ضمنی اشتباه عمدی بود, تنها ذکر در پایین مقاله ای که به اشتباه به سرعت اصلاح شود. س جرقه بزند آن تا پست در مورد آن و تاب حقیقت حتی بیشتر کاشت بذر بی اعتمادی.

چقدر مهم است, FL re: 2020 انتخابات ؟

1 آزمایشگاه = انسانی ممکن است خطا

'بی شماری' labs = عمدی [هماهنگی]

بزرگترین هماهنگ mis[قطع]اطلاعات مبارزات انتخاباتی تا به حال به تحت فشار قرار دادند توسط کنترل اشخاص? چه کسی سود می برد ؟

س

"بی شماری" است دروغ است. ممکن نیست "بی شماری" آزمایشگاه وجود داشته باشد. س پست ها زیاد با این نوع از زبان است.

من آن را مضحک و غم انگیز است که یک فرد بالا برای نزدیکی به خدا-مانند وضعیت که ظاهرا دارای پاسخ است که قادر به ارائه تنها "قطره" از اطلاعات به جای تمام "حقیقت است." اگر کودکان مورد آزار قرار گرفته چرا چشمگیر مکث به جای نام بردن از نام و مکان از او ظاهرا می داند ؟ اگر پیروان خود را در مورد این کودکان که ظاهرا قاچاق می شود و مورد آزار قرار گرفته که در آن است خشم خود را در س برای انجام هیچ چیز به بلافاصله آنها را آزاد ؟

من باید اعتراف QAnon و خود را آشکار سپاه از ساده لوح توطئه تئوری-شترسواری پیروان من را بترساند. آن را کمی اطمینان گمان می کنم که تنها یک چهارم از جمعیت از آن شنیده می شود اما آسیب در حال حاضر انجام شده است به مراتب بزرگتر حرکات را آغاز کرده اند که با اندازه کوچکتر footholds.

به عبارت دیگر: آیا سقوط برای Q مزخرف. و مطمئن شوید که دوستان و خانواده خود را نمی یا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن