'Workin' مادرم' فصل 4 در حال آمدن است به Netflix ماه آینده

Netflix فن های مورد علاقه طنزهای Workin' بچه را برمی گرداند به Netflix ماه آینده پس از پخش برای اولین بار د

توسط ETELARESANKHABAR در 29 فروردین 1399
workin-moms-season-4
Netflix

فن های مورد علاقه طنزهای Workin' بچه را برمی گرداند به Netflix ماه آینده پس از پخش برای اولین بار در کانادا

معشوق کانادا طنزهای تلویزیونی در مورد یک مادر کار است و ما فقط باید صبر کنید چند هفته برای قسمت جدید. Workin' بچه لذت dramedy در مورد چه چیز دیگری کار مادران — اسیر طرفداران در سراسر جهان با آن معتبر و relatable نگاهی به روابط بین, مادری, کار, خانواده و ازدواج است. این وحشی است که ما تا به حال به این صبر طولانی برای هر نشان می دهد در مورد مادران که کار می کنند اما در اینجا ما هستند و در حال حاضر ما می توانیم می گویند که در فصل 4 از Workin' بچه را زمین در Netflix بکشد در ماه آینده.

Workin' بچه طرفداران شده اند التماس کانادا پخش عمومی آن CBC — که باعث می شود نشان می دهد — به انتشار فصل جدید نشان می دهد در ایالات متحده, و آن را واقعی Schitt نهر سناریو. Schitt نهر نیز یک کانادایی نشان می دهد تلویزیون است که محبوب طرفداران در خارج از کانادا تشکر در قسمت دوم آن خانه در Netflix بکشد. هر دو نشان می دهد هوا در کانادا برای اولین بار و پس از آن وارد در Netflix بکشد گاهی اوقات ماه پس از این واقعیت است که خسته کننده برای طرفداران زیرا با این اخلال گران در سراسر رسانه های اجتماعی.

در حال حاضر Workin' Mom فصل 4 در حال حاضر پخش در کانادا و سازندگان در حال حاضر در فصل 5 اما در حال حاضر سایر نقاط جهان می توانید با گرفتن نشان می دهد که فصل 4 قطره در Netflix بکشد در تاریخ 6 مه سال 2020 است.

طرفداران متعصب بودند اذیت و آزار فقیر کانادایی پیش از Netflix اخبار و فقط به طور کلی از دست دادن ذهن خود را در قرنطینه و احساس از سمت چپ که همسایگان ما تا شمال بودند که تنها کسی است که می تواند شراب خواری-سازمان دیده بان نشان می دهد.

نشان می دهد خالق Catherine Reitman این به اشتراک گذاشته شده در توییتر قبل از Netflix اخبار.

"برای همه شگفت انگیز #WorkinMoms طرفداران خارج وجود دارد می دانم که من انجام همه چیز را من می توانم شما را به فصل جدید در Netflix بکشد به عنوان به زودی به عنوان من اجازه! من نیز هم بزنید و در صورت نیاز به راحتی و فرار! به عنوان به زودی به عنوان قدرت که می شود من یک تاریخ - در نظر گرفتن آن مال شما!"

در حالی که همه ما منتظر فصل جدید به رها کردن, اتمام فصل 4 تریلر زیر و هیجان زده.

6 مه سال 2020 در حال آمدن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن