با هیچ مدرسه شروع بار بچه ها من در حال تبدیل شدن به خون آشام ها

مامان ترسناک و فیوز/گتی من 13 ساله تصادفا طبقه پایین لعنت نزدیک به ناهار امروز. برادر کوچکترش بود و هنوز هم

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399
teen-vampire-sleeping
مامان ترسناک و فیوز/گتی

من 13 ساله تصادفا طبقه پایین لعنت نزدیک به ناهار امروز. برادر کوچکترش بود و هنوز هم در خواب صدا. فقط چند ماه پیش, 8:00 صبح در نظر گرفته شد "خواب" برای من ، اما در حال حاضر من اغلب بیدار برای ساعت قبل از بچه های ما – چیزی که به نظر می رسید مانند یک فانتزی, چند سال پیش زمانی که ما زانو در اوایل صبح و محرومیت از خواب.

هر روز آن را می شود به طور فزاینده ای روشن است که خانواده من است که تبدیل به خون آشام ها. پس از مدارس بسته شد و ما متوجه است که ما دیگر نیاز به خواب بیدار در زمان برای همسفری و مدرسه زنگ bedtimes شروع به تغییر بعد. و بعد از آن. و بعد از آن. تا در نهایت "خواب" شد یک ساعت دو پنجره که از لحاظ فنی یک بار اتفاق افتاده است این ساعت تا به حال بدبختانه به صبح ساعت است.

به دلیل این عادات خواب ما تمام روز معطوف شده است. صبحانه در حال حاضر در ظهر. ناهار در حدود 4 و شام است که در 8 یا 9. روز کاری من اتفاق می افتد در تکه های از طریق روز و به ساعت نگاه مبهوت به پیدا کردن آن است که در حال حاضر 5 p. m. جایی که جهنم را در روز?!? هنگامی که شما همین حالا شروع روز تا بعد از ظهر اعداد در یک ساعت به نظر می رسد بی معنی است.

چند ماه پیش ما خون آشام-مانند الگوهای خواب به نظر می رسید غیر ممکن است اما ما همه پر رونق با این روال جدید. شوهر من – یک جغد شب خود را هیجان زده است که ما بچه های معمول در حال حاضر بیشتر از نزدیک مسابقات خود را. من بیشتر از یک فرد صبح, بنابراین من عاشق ساعت اضافی در صبح هنگامی که خانه آرام است و من ورزش می تواند برخی از کار انجام شده یا فقط شنیدن خودم فکر می کنم. اما بیشتر از همه از آن بهره بچه ها من چرا که آنها در نهایت قادر به خواب نیاز آنها را در راه آنها به آن نیاز دارید.

یکی ممکن است فکر می کنم که آنها شما خواب کمتر شما نیاز دارید. پس از پنج سال نیاز به خواب کمتر از یک کودک نو پا که نیاز به خواب کمتر از یک نوزاد. اما این روند معکوس در طول سال های نوجوانی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطفال مایکل Crocetti, M. D., M. P. H. , نوجوان نیاز 9-9.5 ساعت خواب در هر شب حدود یک ساعت و یا بیشتر از 10 ساله نیاز است. این خواب اضافی مورد نیاز است به دلیل تغییرات گسترده انجام می دهند در ذهن خود و بدن. "نوجوانان در حال رفتن را از طریق یک دوم مرحله رشدی شناختی بلوغ" توضیح می دهد که Crocetti.

گی نیست فقط نیاز به خواب بیشتر آنها در واقع نیاز به خواب در راه های مختلف بیش از حد. "نوجوانان تجربه یک تغییر در ریتم شبانه روزی گفت:" لورا Sterni, M. D., مدیر جانز هاپکینز اطفال خواب مرکز و دانشيار اطفال است.

با توجه به بنیاد ملی خواب "بیولوژیکی الگوهای خواب تغییر نسبت به بعد از آن زمان برای هر دو خواب و بیداری در طول دوران نوجوانی — به معنی آن است که نه قادر به خواب رفتن قبل از 11:00 pm."

این است که چرا کارشناسان بهداشت و درمان و بسیاری از والدین شده و با هل دادن برای بعد از مدرسه شروع بار به صورت متوسط و بالا دانش آموزان. استیون Lockley دکترا – یک خواب متخصص و استادیار پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد – گفته است که مدرسه شروع زمان کمک به "unrecoverable خواب از دست دادن" برای نوجوانان است که یک خطر برای سلامت خود. اما با از راه دور, یادگیری "زمان شروع" تا حد زیادی ایجاد شده به صورت فردی که بدان معنی است که بچه ها در حال حاضر می توانید خواب آنها از دست رفته قبل از. و ما پدر و مادر حتی ممکن است قادر به "خواب" کمی خودمان را (حتی اگر "در" به معنی بیدار شدن از خواب در ساعت 8 صبح به جای آن از حد معمول 5:30 a. m.).

بسیاری از coronavirus همه گیر شده است مخرب و آسیب زا و من نمی خواهم برای به حداقل رساندن آن است. اما اگر ما به دنبال لنت نقره ای, این ممکن است یکی از آنها است. به جای تلاش برای به دست آوردن بچه ها من برای رفتن به رختخواب در حدود 9 یا 9:30 به طوری که آنها می توانید به اندازه کافی خواب آنها می توانند در حال خواب تا زمانی که آنها خسته هستند و از خواب بیدار زمانی که آنها در حال استراحت. بدون این که صبح زود از خواب بیدار یو پی اس برای مدرسه آنها قادر به از خواب بیدار به طور طبیعی و به آرامی. و ما همه در حالات بهتر به دلیل آن است.

البته ما تا به حال برای تنظیم چند پارامتر خود به خون آشام عادات خواب. در غیر این صورت آنها ممکن است باقی بماند تا به معنای واقعی کلمه همه شب می شود و در کل درد در روز بعد. اما در بیشتر قسمت ها این کار فقط خوب برای ما است. مطمئن, ما نیاز به تغییر برنامه ما دوباره اگر و هنگامی که مدرسه رزومه, اما چه کسی می داند که خواهد شد. تا آن زمان ما را در انجام چه کاری که برای ما به معنی تبدیل به یک خون آشام خانواده (منهای مکیدن خون ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im