ویلی نلسون نشانه ماسک صورت و مزایده آنها را برای امور خیریه

ریک کرن/WireImage برای شوک جوهر/گتی ایماژ پول مطرح شده از ویلی نلسون امضا ماسک صورت استفاده می شود به را حت

توسط ETELARESANKHABAR در 7 اردیبهشت 1399
Willie Nelson
ریک کرن/WireImage برای شوک جوهر/گتی ایماژ

پول مطرح شده از ویلی نلسون امضا ماسک صورت استفاده می شود به را حتی بیشتر ماسک صورت

وقتی کسی به شما می فرستد ماسک صورت ثبت نام آنها را حراج آنها را خاموش و اهدای پول به خیریه. حداقل این چیزی است که ویلی نلسون به تازگی در تلاش برای کمک به پیوستن به مبارزه با کروناویروس.

هوستون, تگزاس, ساکن, تانیا Boike با کمک و محلی, پرستار, مونیکا Cabazos شده اند ساخت ماسک صورت با هم و تا کنون آنها داده ام بیش از 500 ماسک. دو گیرندگان از این ماسک? موسیقی کشور افسانه ویلی نلسون و همسرش آنی d'angelo.

Boike گفت هوستون ایستگاه تلویزیونی KTRK که او فرستاده ماسک به نلسون نوه نوئل Ward, چرا که او می خواست برای اطمینان از نلسون و d'angelo تا به حال ماسک خود را.

Boike لمس شد چه نلسون را با ماسک به جای.

"[بازی] پیامک من و چند دقیقه بعد آمد و گفت: "میآید نه نشانه این و آنها را به حراج آنها را خاموش. که راه شما می توانید بیشتر مواد و حفظ این ماسک به صورت رایگان,'" Boike گفت: "من فقط آن را از دست داد. این چیزی است که من تا به حال آنها را ساخته است."

Willie Nelson signing face mask
خط مقدم-فرشتگان/مزایده خیریه امروز

نلسون پیشنهاد Boike لیست امضا ماسک در خط مقدم-فرشتگان را در صفحه حراج در مزایده خیریه امروز وب سایت است که او انجام داد. امضا ماسک رفت تا برای حراج در آوریل 25 و تا کنون جمع آوری کرده است $450.

Willie Nelson
خط مقدم-فرشتگان/مزایده خیریه امروز

به عنوان دو آیتم باقی مانده تا برای حراج امضا ماسک صورت' شروع مناقصه در حال 200 $و $350. مناقصه به پایان خواهد رسید در حدود سه روز.

با توجه به توضیحات مورد خط مقدم-فرشتگان با همکاری هوستون ماسک سازندگان "برای جمع آوری پول برای خرید مواد به ماسک." این ماسک را پس از آن بود اهدا به اولین پاسخ دهندگان بحرانی/کارگران ضروری و دیگران در نیاز از جمله ضعف سيستم ايمنی و افراد مسن.

"داستان ما به اشتراک گذاشته شده در سراسر کشور در چند روز گذشته و ما امیدواریم که شما الهام بخش به ما کمک می کند با ما علت" توضیحات بیشتر متحده است. "ما در حال حاضر اهدا نزدیک به 600 ماسک از جمله 101 برای هوستون ماسک سازندگان ساخته شده است که و اهدا بیش از 3200 تا کنون."

"این است که رفتن به بسیار شگفت انگیز این اولین پاسخ دهندگان و این مراقبت ويژه کارگران است. این بچه ها در حال رفتن به قادر به ماسک و لازم نیست به صرف ثروت در آنها" Boike گفت: ABC 13.

با توجه به بند این عمل محبت در نلسون بخشی است که فقط "او چه کسی است."

"که او را. که او چه کسی است. که او هر روز" بخش گفت. "او فقط آرام است. او فقط دادن. او فقط یک لبخند بزرگ و او فقط بهترین است."

نلسون به تازگی میزبان یک 4/20-تنوع مضمون نمایش "آمده و Toke آن" — شما آن را حدس زده — مارس 20. Kacey Musgraves, Matthew McConaughey, جف بریجز, Billy Ray Cyrus, Toby Keith, Tommy Chong, Ziggy Marley, Bill Maher و بتو o'rourke شد فقط برخی از مهمانان مشهور است که در زمان پخش زنده رویداد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im